• GoHome Professional
www.indomio.rs do 100000 eura što skuplji 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 100000 eura što skuplji 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 100000 eura što skuplji 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 100000 eura što skuplji 80 m2" pronađeno 1 754 nekretnina - prosečna cena 294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 80,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

Stan-duplex se nalazi preko puta Opstine, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spvace sobe i terase. Na spratu, predsoblje, tri spavace sobe i kupatilo. Uknjizen 1/1 na 50 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 110.000 €, 80,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124865, izlog, klima, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada prosečna, parking. U Bulevaru K. Aleksandra, u deluMalog mokrog luga, preko puta osnovne skole uz samu ulici, prodaje se lokal od 80 kvm. Uknjizen kao stambeni objekat ali je uvek funkcionisao kao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 100000 eura što skuplji 80 m2'
1.100 €
110.000 €
110.000 €
  Stan, VIŠNJICA, 110.000 €, 81,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, trostran, komforan, trosoban stan sa dve terase, lako adaptibilan u četvorosoban. Nalazi se u rezidencijalnom delu Višnjičke banje i ima pogled na Dunav. U stanu su potrebni završni radovi - postavljanje parketa i krečenje. Uvedeni su voda i struja, izlivena je košuljica....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 78,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Lokal je kompletno renoviran i pogodan za sve delatnosti. Sastoji se od jedne velike prostorije, čajne kuhinje i dva toaleta. Postoje dva ulaza tako da je moguć ulazak u lokal i sa ulice i sa parkinga. Postoji mogućnost parkiranja i ispred....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena kuća površine 82 m², smeštena na placu od 11.11 ari, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Kosmaja. Objekat poseduje dodatnih približno 15–20 m², sa mogućnošću adaptacije u zaseban apartman ili gostinski prostor. Kuća se nalazi u šumskom okruženju, izolovana....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Potreban Vam je prostor koji je idealan za sve vrste kako ugostiteljske, tako i prodajne delatnosti. Upravo smo takvu nekretninu dobili. Lokal, površine 77m2, u jednoj od najprometnijih ulica. Osim samog lokala imate na korišćenje i baštu, površine 80m2, čija je namena idealna za....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 110.000 €, 76,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zeleno Polje - Temišvarski drum - kuća za renoviranje površine 76m2 na placu od 28,5 ara. Širina placa je 14m, monofazna struja, pogodno za poslovnu delatnost, uknjiženo. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 110.000 €, 76,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan limanski stan u vrlo mirnoj ulici, dvorišno orijentisan, istok i jug. Renoviran pre nekoliko godina. Idealan za porodično stanovanje kao i za izdavanje zbog blizine fakulteta.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052836 .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 76,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Opremljen troiposoban stan u Erdogliji. Struktura: hodnik, kupatilo, odvojen toalet, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koja ima izlaz na terasu, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu. Stan je delimično renoviran, deo je stambene zgrade koja se nalazi na lepoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 84,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u naselju Gaj, Barajevo – 84m² U mirnom i prijatnom delu Barajevo, u naselju Gaj, naselje Barajevo, nalazi se stan površine 84m², smešten na 5. spratu od 5. Zahvaljujući spratnosti, stan je svetao, sa lepim pogledom i bez buke iznad. Osnovne karakteristike: Površina:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 76,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komforan trosoban stan na Tesli na pet minuta hoda od centra grada. Top lokacija, u neposrednoj blizini je Đurina škola, vrtići, pijaca, autobuska stanica, dom zdravlja, marketi. Stan je površine 76 m2, plus pomoćne prostorije 75 m2, plus 36 m2 dvorište iza kuće, stanu pripada....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 75,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u naselju Erdoglija, u neposrednoj blizini Šumarica. Kvadratura stana je 75m2+terasa od 10m2, nalazi se na četvrtom spratu, renoviran je i izuzetno funkcionalan trosoban stan. Sada je trenutno prilagođen životu višečlane porodice, a od prostorija ima veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan poslovni prostor - lokal u pasažu prometne ulice u centru Novog Sada. Lokal se nalazi u zgradi novije gradnje i sastoji se od prizemlja koje ima površinu od 31.02m2 i suterena od 37,59m2 i stepeništa od 4.39m2. Lokal u gornjem delu ima jednu veću prostoriju i sanitarni....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan na 7.spratu u stambenoj zgradi u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta .Stan se nalazi na poslednjem sedmom spratu do koga ide bešumni lift..Iznad stana je betonska ploča pa krov sa odličnom termo i hidro izolacijom.Sastoji se od :Hodnika,kupatila,dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 87,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće koji se sastoji od dva lokala sa ulice i stana sa ulazom iz dvorišta. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i jedne velike sobe. U dvorištu je pomoćna prostorija. Lokale je moguće koristito kao jedan veći ili kao dva manja zasebna. Vodovod....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 109.590 €, 76,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1067111 - Uknjižen veliki dvosoban stan u blizini kružnog toka. Dvostrano orjentisan, nalazi se na visokom prizemlju. Etažno grejanje, terasa. .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 109.520 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u izgradnji. Rok završetka radova je prolece 2022. godine. Za kupce prve nekretnine, povrat PDVa. Pozovite za više informacija .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 109.300 €, 86,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine 86,67 m2. To je dupleks u nadogradnji na petom spratu bez lifta. Stan je odličnog rasporeda sa ulaznim hodnikom, dnevnim boravkom, kuhinjom i toaletom. Iz hodnika vode stepenice sa ogradom na drugu etažu. Tu se nalaze hodnik, spavaća....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 109.200 €, 79,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,Delimično renoviran- kupatilo kompletno, kuhinja jednim delom. Pre nekoliko meseci je postavljen najkvalitetniji nemački laminat i stan je okrečen. Dvostrano orijentisan. Zahvaljujući tome što zgrada izdaje nekoliko lokala, održavanje se ne plaća., (Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 109.090 €, 86,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Novo Naselje,kompletno renoviran trsoban stan ko Crkve na N.Naselju.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1047133 .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 108.500 €, 79,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno sređen poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 79 m2, koji se nalazi u sklopu stambeno poslovne zgrade. Pogodan za razne vrste delatnosti. Urađena ventilacija, klima, sanitarni čvor sa dva toaleta. Trenutno se nalazi pod zakupom. U postupku uknjiženja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 84,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan na Novoj Detelinari. Veliki parking u dvorištu zgrade koji koriste isključivo i samo vlasnici stanova te zgrade što je na ovoj lokaciji od izuzetnog značaja. Vredi pogledati., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051412 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 75,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan, kompletno renoviran, u mirnom kraju. U stanu sve novo, instalacije, prozori, vrata, pod! NAŠA PREPORUKA, POZOVITE! .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 108.150 €, 86,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na placu u urbanom delu Sremske Kamenice. Poseduje svu infrastrukturu. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 73,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija u gradu. Zgrada u kojoj se stan nalazi je okružena zelenilom a ceo taj kraj i okolina odiše mirom i tišinom. U neposrednoj blizini se nalazi dečiji vrtić, osnovna škola, prodavnice, pijaca, autobuska stajališta i sve ostalo neophodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 107.640 €, 76,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40749, 063 555 832 Zoran, Prodaje se komforan stan u okolini Sajma od 76m2 i terasom od 10 m2. Sastoji se od predsoblja, 2 kupatila, 3 spavace sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom i izuzetno prostranom terasom. Sve sobe imaju izlaz na terasu. Terasa je zasticena sestokrilnim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 107.000 €, 80,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv stan , na 2.spratu , novoizgrađene zgrade u ulici Momčila Živojinovića u naselju Tozino Voće.Ovaj fantastičan stan , savršenog rasporeda nudi sve što Vam je potrebno za udoban i komforan život. Sastoji se od vrlo svetle, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i uvučenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 107.000 €, 84,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, u blizini centra i socijalnog na prodaju dvoiposoban stan na dva nivoa, novija zgrada, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika gde su stepenice za gore, velike dnevne sobe sa trpezarijom,, uvučene kuhinje sa prozorom, spavaće sobe, kupatila i terase. Gore je spavaća soba i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 106.100 €, 81,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan, uknjižen dupleks na Detelinari. Prostran, porodični stan sa puno zelenila oko zgrade i parkingom za stanare u dvorištu. Za više informacija, pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 106.000 €, 82,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan lokal na dobroj lokaciji u Veterniku . Lokal se sastoji iz tri dela , prvi deo prizemlje , drugi deo galerija i treći deo polusuterenski prostor .Lokal je zaštićen rešetkama , uz lokal ide i inverter klima koja je još u garanciji , svetleća reklama , a po potrebi....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 106.000 €, 76,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan 76,09 m² – Novi Banovci, novogradnja U prodaji je prostran i funkcionalno raspoređen troiposoban stan površine 76,09 m², smešten na odličnoj lokaciji u Novim Banovcima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 106.000 €, 78,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 105.500 €, 75,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na Limanu 2 prodajemo trosoban stan koji je adaptiran u troiposoban .. stan se nalazi na 9 spratu od 10 ..u blizini promenade spensa i keja. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053372 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.480 €, 73,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan, novogradnja, u zgradi kvalitetne i dobro opremljne izgradnje, lep raspored. .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.470 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji renomiranog investitora, različitih struktura i kvadratura, pozicionirani u samom centru Ćuprije, na izuzetno atraktivnoj i funkcionalnoj lokaciji. Projekat se realizuje u skladu sa savremenim standardima gradnje, uz pažljivo odabrane materijale i visok....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 105.300 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaju se potpuno novi stanovi površine 129 m2 po ceni od 1250 evra po m2 i stan od 81 m2 po ceni od 1300 evra m2. Stanovi su na odličnoj lokaciji odlično urađeni sa dve terase. Zgrada je sa malo stanova. Vlasništvo 1/1. .

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 105.300 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 81m2 u Skopljanskoj ulici u Požarevcu sprat 4 ima lift- novogradnja moze bilo koja vrsta kredita - uknjižen stan ima dve spavace sobe ,veliku terasu mogućnost kupovine spoljnog pokrivenog parking mesta 8000eur cena stana 1300eur + PDV VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 105.120 €, 76,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izgradnja sa rokom septembar 2022. Povrat PDV-a. Za vise informacija nas pozovite! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 784)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>