• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs centralno grejanje duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje duplex

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje duplex" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 1.709 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 800 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran i funkcionalan dupleks stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Banovom brdu, u urednoj zgradi sa liftom. Stan se prostire na dva nivoa i idealan je za porodično stanovanje ili zakupce kojima je potreban komfor i dodatni prostor. Struktura stana: prvi nivo: ulazni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje: Lep Dupleks na Dedinju - Kod Pinka, 2. sprat Lokacija: Dedinje, Beograd Površina: Dupleks u privatnoj kući Spratnost: 2. sprat Grejanje: Centralno grejanje na gas Stanje: Novogradnja, luksuzno opremljeno Ovaj luksuzni dupleks se nalazi u privatnoj kući u starom delu Dedinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 89,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Duplex stan sa minimalnim kosinama sa po jednim kupatilom i toaletom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom, kuhinjom sa prirodnom ventilacijom i dve terase. Stan se nalazi na V spratu, ugaoni je te samim tim dvostrano orijentisan. PVC stolarija, hrastov parket, sigurnosna ulazna vrata,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs centralno grejanje duplex'
140.000 €
184.000 €
189.000 €
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 259.000 €, 108,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 250.000 € na 240.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 260.000 €
06.05.2026 - 250.000 €
17.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan uknjižen na 72m2 u mirnoj ulici na Banovom Brdu u Golf naselju. Stan se nalazi na Banovom brdu u stambenom objektu sa liftom, okružen objektima male spratnosti. Ovaj kraj karakteriše blizina Julinog brda, Dedinja, Kanarevog brda. Ceo kraj je okružen zelenilom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten na 5. spratu stambene zgrade sa čak tri lifta, u jednom od najtraženijih delova grada – na Detelinari. Stan je odlično organizovan na dve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 400 €, 36,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se duplex lokal u Cara Dušana na duži vremenski period za sve delatnosti osim brze hrane ( osim ako ne želite da stavljate ventilaciju koja ide od lokala do vrha zgrade, onda bi mogli za takvu vrste delatnosti) . Lokal ima ukupno 36 m2 , visoke plafone od preko 5m, tuš kabinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 227,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex stan za izdavanje Vračar, Neimar | 227 m | 5.0 | garaža | terasa Izdaje se izuzetno prostran i svetao duplex stan površine 227 m , smešten u mirnom i rezidencijalnom delu Vračara, na Neimaru . Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom i interfonom, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 89.000 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep duplex u mirnom, porodičnom kraju Mladenovca, na 25. Maju. Osvetljen, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Idealan za porodice sa više članova. Trosoban stan sa dnevnim boravkom i 2 spavaće sobe nudi privatnost i komfor. U blizini sportskog centra, marketa, košarkaškog....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 94.000 €, 70,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Lesnina - trosoban duplex (prizemlje i prvi sprat) stan površine 70m2. Uknjižen kao poslovni prostor, pa se može koristiti za poslovne i stambene svrhe. Centralno grejanje, laminat. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.300 €, 210,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje nalazi se izuzetno prostran i funkcionalan duplex stan na Banovom brdu. Stan je organizovan na dve etaže i po strukturi je petosoban, sa jasno definisanim zonama za dnevni boravak i odmor, što omogućava visok nivo komfora i privatnosti. Prostor je pažljivo raspoređen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 380.000 €, 115,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNI DUPLEX – u vlasništvu ARHITEKTE | prodaje se KOMPLETNO OPREMLJEN SA SVIM NAMEŠTAJEM, orijentisan ZAPADNO (dnevni boravak, terase i jedna spavaća soba) i SEVERNO (dve spavaće sobe), poslednja dva sprata BEZ KOSINA, opciono se prodaju DVA garažna parking mesta na nivou -1,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U neposredoj blizini Crvenog krsta I Đerma prodaje se ekskluzivn 4,0 duplex, uknjižen na 157m2 useljiv. Donji nivo stana poseduje prostrani dnevni boravak od 60m2, sa izlazom na balkon I zatvorenu terasu od 21m2, koja pruža dodatni prostor za opuštanje. Tu je i gostinjski toalet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Luksuzan četvorosoban duplex stan sa garažom Na prodaju ili izdavanje nov, luksuzno opremljen duplex stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Karadjordjevog parka i Svetosavskog platoa . Stan dolazi sa garažnim mestom i pruža visok nivo komfora i funkcionalnosti. Raspored:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten komforan dupleks stan u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, kod DZ Vračar u zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova za stanovanje ili za poslovni prostor. Izuzetno funkcionalan prostor, potpuno namešten i opremljen kvalit etnim nameštajem i tehnikom, posuđem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 930 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi, površine 100 m2. Stan je upravo renoviran, svetao, prostran i udoban, idealan za stanovanje ili poslovni prostor. Prva etaža sadrži: prostrani dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, spavaću ili radnu sobu, kupatilo,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 430.000 € na 420.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 420.000 €, 136,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 430.000 €
08.04.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

U našoj ponudi je vrhunski opremljen LUX 3,0 duplex u mirnoj, jednosmernoj ulici Ranka Tajsića u blizini Autokomande. Stan je uknjižen na 136m2, a struktura stana je sledeća : 1. nivo , 64m2, ulazni hodnik sa dva ugradna plakara ,open spejs dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 888.000 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U najprestižnijoj pešačkoj zoni, u ulici Kneza Mihaila, prodaje se duplex od 170m2. Prostor koji danas funkcioniše kao hostel sa razrađenim poslovanjem, a uz minimalne izmene može postati ekskluzivan gradski stan, reprezentativnog karaktera. Donja etaža stana se sastoji od četiri....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 2.000 € na 1.800 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.800 €, 186,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 2.200 €
01.04.2026 - 2.000 €
22.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se atraktivan, funkcionalan duplex u srcu Vračara - prestižni deo u blizini Kalenić pijace, Vukovog spomenika, više fakulteta. Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Zgrada novije gradnje. Centralno grejanje i garažno mesto. Pogodan i za stanovanje i kao poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 888.000 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven osmosoban duplex na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na 5. i 6. spratu i ima površinu od 170 m², što ga čini retkom ponudom na tržištu nekretnina u samom centru grada. Prostor je već 17 godina uspešno korišćen za razvijen poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni krst - luksuzan dvoetažni penthouse, 160 m2, 3 parking mesta + za placanje U ponudi je izuzetno luksuzan dvoetažni penthouse u samom srcu Crvenog krsta, ukupne merene površine 160 m2. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i funkcionalnosti.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>