• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje do 130000 eura - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs centralno grejanje do 130000 eura - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje do 130000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje do 130000 eura" pronađeno 893 nekretnina - prosečna cena 586 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 450 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na 4. spratu moderne zgrade iz 2017. godine sa liftom, u najužem centru grada, u neposrednoj blizini supermarketa, prodavnica, kafića i gradskog prevoza. Centralno grejanje sa kalorimetrom osigurava udobnost tokom cele godine.Sastoji se od predsoblja, spavaće sobe,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 470 € na 450 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 450 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 470 €
26.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – SC VRAČAR, opština Vračar! U ponudi je nov, kompletno namešten jednosoban stan (garsonjera), funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban gradski život. Struktura stana: • Dnevni/spavaći deo • Kuhinja....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 440 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na Grbavici, površine 42m². Stan ima centralno grejanje i kompletno je opremljen novim stvarima. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara, Futoške pijace, Promenade, fakulteta i centra grada. Stan je odmah useljiv i idealan za samce....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 480 € na 440 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 440 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 480 €
10.05.2026 - 440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je povr��ine 33 m2, ima sobu i kuhinju, kupatilo, moderno je opremljen. Nalazi se na IV spratu, a zgrada poseduje lift. Ima centralno grejanje, kablovsku i internet, pa mese��ni ra��uni iznose oko 7000-8000 dinara. Useljiv od 20,4,2026. Za vi��e informacija i zakazivanje razgledanja,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 450 €
29.03.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130402, III/V, lift. CENTAR - 42 m2, namešten, čist, noviji, održavan stan. Samo ozbiljni zakupci. Mašina za sudove. Centralno grejanje, terasa, klima. Okrenut dvorisno. Mir i tišina. Depozit obavezan. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 430 €, 43,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan poslovni prostor na Banovom brdu; struktura: 2 kancelarije, manja ostava, čajna kuhinja, toalet; pogodan sa više vrsta delatnosti (ordinacije, knjigovodstvene agencije itd.) centralno grejanje, izlog. PPBB231021 Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan Centar, 45m2 + PARKING U centru Novog Sada, Petra Drapšina ulica izdaje se renoviran dvosoban stan od 45 kvadratnih metara. Stan se nalazi na petom spratu šestosproratnice iz 2007. godine sa liftom. Nekretnina je u potpunosti nameštena. Kuhinja sadrži kompletne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u srcu Niša - između Čaira i Dušanovog bazara. Stan je kompletno renoviran, delimično namešten sa lepim pogledom na Palilulu i centar. Od prostorija ima dnevni boravak sa kuhinjom, dve komotne spavaće sobe, kupatilo, terasu i hodnik. Nema centralno grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 400 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u blizini Doma zdravlja u ul. Vojvode Tankosića. Nalazi se u na prvom spratu kuće koja je priključena na centralno grejanje. Površina je 90m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, tri izdvojene prostorije. i velike terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Lepo namesten stan sa odvojenom spavacom sobom i terasom, 35m2, u strogom centru Novog Sada, na 5 minuta od Zmaj Jovine. Opremljen, SVE NOVO, bela tehnika (frizider, sporet, ves masina), el.uredjaji (televizor, usisivac, pegla, fen). Na drugom spratu, ima lift. U spavacoj sobi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 400 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Apsolutno nova, luksuzno i stilizovano opremljena garsonjera u strogom centru grada na Trgu mladenaca. Nalazi se na 4.spratu zgrade koja je zakonom zasticena kao primer stila novosadske secesije s pocetka 20.veka. Stan je nadogradnja, ima centralno grejanje, klimu i lift. Sve stvari....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan površine 57m², smešten u srcu Novog Sada, sa neposrednim izlazom na novi trg, pešačku zonu i Riblju pijacu. Stan se sastoji od dve prostrane sobe, velikog hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i zatvorene terase koja je opremljena infracrvenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125694, III/VI, lift, terasa. Izdaje se prazan dvosoban stan na Limanu tri. Treći sprat sa liftom. Ima ugrađen plakar u hodniku. Centralno grejanje. Odmah useljiv. Sastoji se od komfornog predsoblja, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet i lepe....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera u kompleksu Planet residence, u zgradi novije gradnje sa tri lifta, na petom spratu sa pogledom na park, površine 38m2 sa grejanjem na inverter klimu ili centralno grejanje koje je povezano sa toplanom i plaća se po utrošku. Stan se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan kod Čaira u Prvomajskoj ulici, u zgradi starije gradnje sa dva lifta, na sedmom spratu, površine 67m2, sa grejanjem na struju (u dogovoru sa vlasnicima donosite sopstvena grejna tela ili ih oni kupuju), centralno grejanje je isključeno. Klima uređaj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep stan na prvom spratu u zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici. Komletno namešten, sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Od uređaja ima mašinu za pranje veša, mašinu za sušenje veša, sudomašinu, klimu. Centralno....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 450 €
08.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo savremeno namešten i opremljen jednoiposoban stan od 35m2 u novijoj zgradi na visokom prizemlju, visina kao prvi sprat, u blizini Bulevara Kralja Aleksandra, u mirnijem delu ulice Voje Veljkovića. Stan u potpunosti renoviran i opremljen, po strukturi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-816 (od ukupno 816)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>