• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 do 120000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 do 120000 eura" pronađeno 356 nekretnina - prosečna cena 200 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 179,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije gradnje. Noviju kuću čini prizemlje koje se sastoji od jedne velike prostorije, hodnika i kupatila, kao i jedne prostorije sa odvojenim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 216,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.indomio.rs

Zeleno Polje - petosobna kuća površine 216m2 + zaseban dvosoban stan na placu površine 3,85 ara sa garažom i kolskim ulazom. U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo i toalet. U potkrovlju su tri sobe i kupatilo. Centralno....

 
 
 
  Kuća, KULA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se temeljno renovirana kuća iz 1938. godine locirana u Sivcu, oko 20 minuta do Sombora (sa malim lokalnim aerodromom), oko 20 minuta do Kule, oko 30 minuta do Bačke Topole, 35 minuta do Vrbasa, oko 1 sat do Novog Sada i Fruške Gore, 2 sata do Beograda, 1 sat vožnje automobilom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 do 120000 eura'
120.000 €
115.000 €
110.725 €
  Kuća, ODŽACI, 120.000 €, 203,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Deronjama koja je građena 2003 godine ima 203 m2 + lokal koji radi (Lokal poseduje prodajni prostor, magacin i sanitarni čvor. ) na placu od 1540 m2. Kuća poseduje hodnik, 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, zatvorenu terasu sa koje....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Opovu selu na oko 30 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 300 m2 sa 16 ari placa. Kuća spratna, sa visokim suterenom, u osnovi 134 m2. Kuća sređena uz manja ulaganja odmah i useljiva. U prizemlju 1 spavaća sobeasa ulice,veliki dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,hodnik,terasa....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 119.669 €, 96,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u novoizgrađenom stambenom objektu Plavuša, idealni za one koji traže savršen spoj modernog dizajna, kvalitetne gradnje i fleksibilnih uslova kupovine. Dostupni su stanovi različitih kvadratura i struktura, pažljivo projektovani sa maksimalno iskorišćenim prostorom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 119.000 €, 236,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Bagljaš (Po+P+Pk), površine 236m2, nalazi se na parceli površine 4,76ari.Sastoji se od prizemlja i potkrovlja, ispod dela kuće je podrum.U prizemlju je veliki dnevni boravak, jedna spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom , kupatilo, hodnik i veća ostava (koja po potrebi....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u spratnom delu stambenog objekta po strukturi PO+PR+1+PK. Stan čine prvi sprat i potkrovlje. Prvi sprat: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom ( izlazi na terasu sa pogledom na ulicu), spavaća soba ( izlazi na terasu ), kupatilo. Na podne površine postavljen....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 110.000 €, 107,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u Apatinu. - Lokacija je kod industrijske zone, u mirnoj ulici 2 km od centra grada. - Površina kuće je 109 m2 u osnovi, a placa je 465 m2. - U suterenu kuće nalaze se 4 prostorije, toalet i ostava. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom iz....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 110.000 €, 96,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

-Prodajemo kuću sa celokupnim nameštajem i tehnikom , prelepo sredjenim dvorištem na lokaciji koja će vam pružiti potpuni mir -Kuća poseduje centralno grejanje na pelet, hidro i toplotnu izolaciju(10cm) dva mokra čvora, dve spavaće sobe,veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 110.000 €, 120,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlicna porodicna kuca u lepom kraju u Arandjelovcu u ulici Stefana Nemanje, povrsine 120m2 ( ima prizemlje, sprat). Kompletno renovirana, dobro odrzavana, ima centralno grejanje ( gas ili cvrsto gorivo). Nalazi se u blizini prodavnica, skole, crkve. Uknjizena. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 110.000 €, 78,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u nivoima, na devetom spratu, u zgradi sa liftom, u mirnom delu urbanog dela grada. Na prvom nivou se nalazi kuhinja sa trpezarijom, na drugom nivou je veliki dnevni boravak sa izlazom na lodju dok se na sledećem nivou nalazi kupatilo i jedna spavaća soba....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 109.000 €, 165,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća oko 165m2 u drugom redu na Dunavu . . . . Ima 4 spavaće sobe, veliki dnevnu, 2 kupatila, 2 balkona, garaža plus sa zadnje strane velika ostava. U donjem delu je kupatilo i velika prostorija za druženja i slavlja. . Ulica je asfaltirana I postoji ulična rasveta. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 108.150 €, 230,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se blizu centra Srbobrana veća kuća sa manjim dvorištem.Kuća je kvalitetno građena i ima suteren, prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi velika dnevna soba sa terasom, ulično orijentisana, druga soba, kuhinja i kupatilo.Na spratu se nalaze tri sobe, kuhinja i kupatilo i....

 
 
 
  Stan, APATIN, 108.000 €, 95,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan 3.5 stan koji se nalazi na 1. spratu u centru Apatina. Ima 95m2 a poseduje 3 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo i veliku zatvorenu terasu. Po podu se nalaze pločice i parket, PVC stolarija, zidne tehnike. Centralno grejanje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 128,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Mužlja - novoizgrađena petosobna kuća površine 128m2 (uknjiženo samo prizemlje) na placu površine 8 ara sa kolskim ulazom. Demit fasada, pvc stolarija, trofazna struja, centralno grejanje na gas, dva kupatila, kanalizacija. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 105.000 €, 95,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Durlanu u blizini pošte u Knjaževačkoj ulici. Nalazi se na drugom spratu male stambene zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 95m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dve dovojene spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Ečka - četvorosobna kuća površine oko 150m2 + lokal površine oko 20m2 + letnja kuhinja površine 36m2 na placu površine 14 ara sa kolskim ulazom i garažom. Lokal se nalazi na frontu parcele i ima sopstveni sanitarni čvor. Monofazna i trofazna struja, centralno grejanje na plin i čvrsto....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 104.000 €, 109,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju konforan stan od 109m2, 5 minuta od centra. Stan se nalazi na drugom spratu i čine ga hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, Stan poseduje nezavisno centralno grejanje na struju i dodatno je izolovan. U većem delu stana su ispod tarketa grejne cevi što ga....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 103.000 €, 91,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Odlična kuća novogradnje na mirnoj lokaciji, izolovana od buke i vreve. Poseduje dve spavaće sobe, kao i nusprostorije, garažu, ostavu.. Poseduje gradsku vodu, kao i centralno grejanje na gas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 103.000 €, 85,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan salonski stan visine 4m. Uknjižen je 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Sve prostorije su maksimalno konforne. Nalazi se u prizemlju koje je izdignuto 5 stepenika i ceo stan je dobro održavan. Kompletno je postavljena pvc stolarija, zgrada je....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 103.000 €, 194,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U extra zoni, u strogom centru grada. Bečeja prodajemo trosobnu prizemnu kuću sa kolskim ulazom, i pomoćnom zgradom u kojoj je još jedan trosoban stan, Priključena je na internet, fiksni telefon, centralno grejanje na gas, gradsku kanalizaciju, na ukupnoj površini 291m2(Moj Dom nekretnine,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.000 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan površine 78m2 u Ulici Oslobođenja u Pančevu. Stan se sastoji od ulazne zone, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom sa koje se izlazi na prostranu lođu, ostave i dve spavaće sobe. Stan se nalazi na petom spratu i ima centralno grejanje. Iza zgrade postoji....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 100.000 €, 160,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam spratnu kuću,novije gradnje, uknjiženo vlasništvo. Čvrsta gradnja ,termo izolacija sa fasadom, PVC stolarija, centralno grejanje na gas, klima u prizemlju i spratu. Dva moderno opremljena kupatila, tri spavaće sobe. Želite svoj kutak u miru,pozovite 065 29 15 233....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 147,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu u Somboru (MZ Mlake), na samo 500m od centra grada. Ukupna stambena površina 147m2 (prizemlje, sprat, potkrovlje), plac nešto više od 6 ari. Pogodno za dve porodice ili jednu veću – kuće su povezane, ali mogu funkcionisati i odvojeno. Raspored:....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 100.000 €, 138,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Kovačici, u širem centru, prodaje se velika spratna kuća, omah useljiva. Kuća se prodaje sa nameštajem i opremom koja se u njoj nalazi. Kuća ima prizemlje i sprat, te nastavak /lakat/ duž granice placa sa komšijom.U kući 4 spavaće sobe,kuhinja,ostava,trpezarija,hodnik,zastakljena....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PORODIČNA KUĆA U NASELJU BOBIŠTE UKUPNE POVRŠINE OKO 200m2 SA POMOĆNIM OBJEKTIMA POVRŠINE 70m2 NA PLACU OD 4,5 ARA. KUĆA POSEDUJE CENTRALNO GREJANJE NA ČVRSTO GORIVO, PELET, DRVA. KUĆA JE KOMPLETNO RENOVIRANA. PRODAJE SE SA NAMEŠTAJEM. PREPORUKA! .

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 99.910 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kuću u izgradnji, punu potencijala. Poseduje stambeni deo, koji se nalazi na spratu, sa dve stambene jedinice. Prizemlje je osmišljeno tako da može da se formira u veliki poslovni prostor. Podrum se pruža celom površinom kuće. Kablovi za struju su poduplani, tako....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 99.018 €, 78,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 95.000 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2025 - 95.000 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

U srcu kertvaroša , u lepoj mirnoj ulici , prodaje se trosobna spratna kuća sa suterenom. U suterenu se nalazi garaža i još jedna prostorija , koja može da bude čak i soba . U suterenu ima struje vode i kanalizacije. Na visokom prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 98.800 €, 160,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se odlična kuća na turističkom lokalitetu u Bečeju, pored buduće banje. Kuća se nalazi u lepom okruženju, sa pogledom na prirodu. Kuća je uknjižena kao stambeni objekat, ali zbog svoje lokacije, može biti odličan turistički objekat. Kuća je odlično građena,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 89,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Duplex stan sa minimalnim kosinama sa po jednim kupatilom i toaletom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom, kuhinjom sa prirodnom ventilacijom i dve terase. Stan se nalazi na V spratu, ugaoni je te samim tim dvostrano orijentisan. PVC stolarija, hrastov parket, sigurnosna ulazna vrata,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 136,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Karađorđev trg - kuća u nizu u tri etaže od po 68m2 na placu površine 2,7 ara. Visoko prizemlje - dnevni boravak, kuhinja i toalet. Sprat - tri spavaće sobe i kupatilo. Suteren - garaža, dve ostave i kotlarnica. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, potrebno renoviranje.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 94.760 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepo uređena kuća, novije gradnje blizu centra Turije. Kuća ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom, veliku spavaću sobu, od koje se mogu izvesti dve spavaće sobe, kupatilo, veliku ostavu i veliku natkrivenu terasu za odmor i uživanje. Kuća ima ugrađenu aluminijumsku stolariju,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 94.000 €, 72,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma funkcionalan stan, ukupne površine 72 kvm, koji se nalazi na IX spratu, u zgradi sa liftom, starije, kvalitetne gradnje. Stan je svetao, a sastoji se iz komforne dnevne sobe koja je odvojena od kuhinje, odvojene trpezarije, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i lodje i trenutno....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 92.000 €, 125,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 125m2, na placu površine od 17ari. Stambeni objekat se sastoji od terase,hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, tri spavaće sobe i kupatila, iza kuće su pomoćni objekti, takođe na placu se nalazi i objekat 18m x 6m sa hladnjačom površine 8m x 6m visine 5 metara. Plac je....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 90.000 €, 182,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća kod Auto Jovanovića, koja se sastoji od useljivog prizemlja i sprata u sivoj fazi. Ukupna površina je 182m2, od čega je useljivo prizemlje 91m2, a kuća je smeštena na 8 ari okućnice. Prizemlje se sastoji velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 90.000 €, 186,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično građena kuća u centru Turije. Kuća ima veći plac i zidane ekonomske objekte, pogodne za smeštaj poljoprivrednih mašina ili pretvaranje u objekte za razne poslovne delatnosti. Kuća ima lep raspored, u prizemlju se nalaze 4 sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv. Odlična nekretnina na Fruškoj gori, sa dve kuće i 180m2 stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 82.160 €, 100,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, APATIN, 82.000 €, 128,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

SVILOJEVO - Velika porodična kuća površine 128 m2 na parceli od 1.287 m2 sa poslovnim prostorom Prodaje se kuća spratnica BEZ ULAGANJA! Građena od kvalitetnih materijala sa parketima i brodskim podom u svim sobama. Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju su kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 354)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>