• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 4.sp - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 4.sp - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 4.sprat do 1700 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 4.sprat do 1700 eura/m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 803 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 70000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 128.900 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan i veoma funkcionalan, porodičan troiposoban stan, nalazi se kod parka Čair u starijoj, kvalitetnoj, vojnoj zgradi, na četvrtom spratu bez lifta. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe koja je povezana sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i lodje.....

 
 
 
  Stan, MEDOŠEVAC, 130.000 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan od 83m², koji se nalazi u naselju Stevan Sinđelić, na 4. spratu zgrade bez lifta. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i odvojenog toaleta.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 4.sprat do 1700 eura/m2'
134.000 €
132.500 €
1.600 €
  Stan, NIŠ, 149.500 €, 108,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 113,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Kneza Miloša / Krunska - kancelarijski prostor 113m2, potpuno opremljen U jednoj od najprestižnijih poslovnih zona u Beogradu, u ulici Kneza Miloša u neposrednojj blizini Krunske ulice izdaje se kancelarijski prostor površine 113m2, smešten na 4.spratu poslovne zgrade. Prostor je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Namešten četvorosoban stan 85 m2 na Vračaru, kod Hrama, sa stilskim nameštajem i svim uređajima bele tehnike. Stan ima 3 klima uređaja, centralno grejanje, najbrži optički internet, veliki garderober, wc odvojen od kupatila i odlično je termički izolovan alumInijumskom stolarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana – Dorćol, Venizelosova ulica Izdaje se luksuzno namešten trosoban stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – na Dorćolu, u Venizelosovoj ulici. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 6 u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2009. godine, sa liftom. Površine je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.800 €, 178,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, funkcionalan poslovni prostor na odličnoj lokaciji na Donjem Dorćolu, nadomak K Distrkta, Kalemegdana i Dunavskog keja. Ovaj izuzetan poslovni prostor je godinama funkcionisao kao hostel. Prostor je pogodan za različite delatnosti. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran petosoban stan površine 110 m2 na odličnoj lokaciji u Bloku 24 , u neposrednoj blizini Arene. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 u održavanoj zgradi sa liftom i veoma je pogodan za poslovni prostor - kancelarije, IT firme, predstavništva i slične delatnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 3.0 soban stan na Vračaru, u Bulevaru Oslobođenja, na izuzetnoj lokaciji u blizini Autokomande, Kliničkog centra i Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na 4. spratu uredne starogradnje sa liftom i interfonom. Površina stana je 80m2 i funkcionalno je organizovan, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vra��ar - Neimarski park, trosoban stan, 80 m2, gara��a Izdaje se renoviran i kompletno name��ten trosoban stan na odli��noj lokaciji, kod Kara��or��evog parka. Stan ima 80 m2 i nalazi se na 4. spratu kvalitetne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Po strukturi je trosoban i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 615,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovno-stambeni objekat. Ukupna površina objekta iznosi 615 m², raspoređena na pet etaža, sa prostranim i praktičnim rasporedom idealnim za različite namene. Podrum (115 m²): Podrum uključuje veliku prostoriju, kotlarnicu, mokri čvor i manju prostoriju. Takođe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 650 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Autokomanda, trosoban namešten salonski stan 80 m2. Dvostran, osvetljen, terasa + balkon, 1/4 sprat. Salon sa izlazom na terasu, soba sa balkonom, soba sa pristupom kupatilu, prostrana kuhinja sa izlazom na terasu, dva kupatila i toalet. Centralno grejanje, klima uređaj, kablovska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan površine 100 m2 u ulici Dragice Končar, u mirnom delu naselja Braće Jerković, okruženom zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban porodični život.Stan se nalazi na 4. spratu uredno održavane zgrade spratnosti P+6 i odlikuje se odličnim....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.800 € na 1.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.500 €, 200,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 1.800 €
20.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovni prostor površine 200 m na 4. spratu zgrade sa liftom, u odličnoj lokaciji na Donjem Dorćolu. Prostor je pogodan za različite delatnosti, sa mogućnošću prenamene po potrebi. Struktura prostora:7 kancelarija, prijemni deo / recepcija, kuhinja, 3 toaleta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao troiposoban stan površine 78m², koji se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji – Bulevar, u neposrednoj blizini tržnog centra Delta Planet. Stan je kompletno namešten i opremljen svim neophodnim stvarima za udoban život. Sastoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.