• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 4.sp - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 4.sp - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 4.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 4.sprat" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 1.758 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vra��ar - Neimarski park, trosoban stan, 80 m2, gara��a Izdaje se renoviran i kompletno name��ten trosoban stan na odli��noj lokaciji, kod Kara��or��evog parka. Stan ima 80 m2 i nalazi se na 4. spratu kvalitetne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Po strukturi je trosoban i sastoji....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 382.000 € na 385.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 385.000 €, 81,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 382.000 €
06.05.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan – Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je površine 81m2, smešten je na 4. spratu zgrade BW Aurora, u neposrednoj blizini TC Galerija i Savskog šetališta. Potpuno je nov, nikada nije bio useljen i opremljen je modernim nameštajem i tehnikom u kuhinjskom delu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 379.000 €, 82,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan, površine 82m2, luksuzno je opremljen (uloženo 40.000 eur u opremanje stana). Nalazi se na četvrtom spratu osmospratne novoizgrađene zgrade u kompleksu "Lastavica". Visoki kvalitet korišćenih materijala za izgradnju obezbeđuju "B" kategoriju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs centralno grejanje barem 80 m2 4.sprat'
170.000 €
134.000 €
1.200 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 650 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Autokomanda, trosoban namešten salonski stan 80 m2. Dvostran, osvetljen, terasa + balkon, 1/4 sprat. Salon sa izlazom na terasu, soba sa balkonom, soba sa pristupom kupatilu, prostrana kuhinja sa izlazom na terasu, dva kupatila i toalet. Centralno grejanje, klima uređaj, kablovska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 3.0 soban stan na Vračaru, u Bulevaru Oslobođenja, na izuzetnoj lokaciji u blizini Autokomande, Kliničkog centra i Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na 4. spratu uredne starogradnje sa liftom i interfonom. Površina stana je 80m2 i funkcionalno je organizovan, idealan....

 
 
 
  Stan, MEDOŠEVAC, 130.000 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan od 83m², koji se nalazi u naselju Stevan Sinđelić, na 4. spratu zgrade bez lifta. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i odvojenog toaleta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 84,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izvanrednu priliku za kupovinu četvorosobnog stana od prostranih 105m2 sa terasama u jednom od najlepših i najbolje planiranih kvartova u gradu, idealnog za miran porodični život. Stan se nalazi na četvrtom spratu, a iznad njega se nalaze ostave koje pripadaju stanarima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan i veoma funkcionalan, porodičan troiposoban stan, nalazi se kod parka Čair u starijoj, kvalitetnoj, vojnoj zgradi, na četvrtom spratu bez lifta. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe koja je povezana sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i lodje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo četvorosoban, moderno opremljen stan u okviru luksuznog kompleksa Park Vila Residence, na atraktivnoj lokaciji Voždovac - Trošarina. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade novogradnje i prodaje se potpuno opremljen, spreman za useljenje. Stan ima izuzetno funckionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 189.600 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trososoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića. U blizini su Osnovne Škole, Trošarinska pijaca, na par minuta su Svetosavski park, Medecinski Fakultet, Vojna Bolnica. Stan je po strukturi trososoban, uknjižene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana – Dorćol, Venizelosova ulica Izdaje se luksuzno namešten trosoban stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – na Dorćolu, u Venizelosovoj ulici. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 6 u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2009. godine, sa liftom. Površine je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao troiposoban stan površine 78m², koji se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji – Bulevar, u neposrednoj blizini tržnog centra Delta Planet. Stan je kompletno namešten i opremljen svim neophodnim stvarima za udoban život. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 266.000 €, 76,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 231.000 €, 105,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna nekretnina za nekog ko želi komfor i lokaciju. Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 105 m2 plus velika terasa, koja ne ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 230.000 €, 105,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se četvorosoban stan u najlepšem planski uredjenom gradskom kvartu, okružen zelenilom, idealan za miran porodični život.Stan je na 4. spratu, a sprat iznad su ostave koje pripadaju stanarima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.500 €, 108,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran petosoban stan površine 110 m2 na odličnoj lokaciji u Bloku 24 , u neposrednoj blizini Arene. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 u održavanoj zgradi sa liftom i veoma je pogodan za poslovni prostor - kancelarije, IT firme, predstavništva i slične delatnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 132.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.500 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €
15.05.2026 - 132.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA: Retka prilika u Borči 3 – Funkcionalan 3.0 stan (75m²) Lokacija: Borča, Centar 3 (najtraženiji deo naselja) Kvadratura: 75 m² (70m² + lođa 5m²) Struktura: Trosoban (3.0) Spratnost: 4/6 (Zgrada sa liftom) Zašto je ovo nekretnina koju ste čekali? U srcu najuređenijeg dela Borče,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.900 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je 5,0 uknjižen, komplet namešten dupleks na uglu Hilandarske i Palmotićeve ulice. Uknjižen je na 96m2 plus dve terase, ukupna kvadratura iznosi 108m2. Prvi nivo – 53 m2 : ulazni hodnik, prostran dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa(3m2).....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 399.000 €, 112,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U lepom, mirnom delu Vračara, u ulici Kursulina nalazi se ovaj četvorosoban stan od 112m2 + 6m2 za terasu. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi od četiri. Centralno grejanje, plus stan ima svoj električni kotao (etažno grejanje). Raspored u stanu vrlo funkcionalan, iz velikog predsoblja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 113,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Kneza Miloša / Krunska - kancelarijski prostor 113m2, potpuno opremljen U jednoj od najprestižnijih poslovnih zona u Beogradu, u ulici Kneza Miloša u neposrednojj blizini Krunske ulice izdaje se kancelarijski prostor površine 113m2, smešten na 4.spratu poslovne zgrade. Prostor je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 380.000 €, 114,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Salonac u centru Beograda, u Starom gradu, u klasičnoj zgradi bez lifta na 4. spratu od četiri. Nedavno renoviran, prodaje se sa nameštajem i tehnikom. Centralno grejanje, kao i etažno na elektro kotao, infostan 20000 dinara, inverter klima. Slike i lokacija govore sve. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 255.000 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju odličan trosoban stan površine 72m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Beogradski kej. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i komforom. Idealan je kako za porodično stanovanje, tako i kao....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.800 €, 178,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, funkcionalan poslovni prostor na odličnoj lokaciji na Donjem Dorćolu, nadomak K Distrkta, Kalemegdana i Dunavskog keja. Ovaj izuzetan poslovni prostor je godinama funkcionisao kao hostel. Prostor je pogodan za različite delatnosti. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.800 €, 200,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovni prostor površine 200 m na 4. spratu zgrade sa liftom, u odličnoj lokaciji na Donjem Dorćolu. Prostor je pogodan za različite delatnosti, sa mogućnošću prenamene po potrebi. Struktura prostora:7 kancelarija, prijemni deo / recepcija, kuhinja, 3 toaleta....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 615,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovno-stambeni objekat. Ukupna površina objekta iznosi 615 m², raspoređena na pet etaža, sa prostranim i praktičnim rasporedom idealnim za različite namene. Podrum (115 m²): Podrum uključuje veliku prostoriju, kotlarnicu, mokri čvor i manju prostoriju. Takođe....