• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje 80 m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs centralno grejanje 80 m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje 80 m2 luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje 80 m2 luksuzan" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 2.395 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MAJUR, 900 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na Lekinom brdu - 81m2, lux, garaža sruktura: Trosoban stan (3.0) Površina: 81 m2 Sprat: 2/3 (nije poslednji sprat) Grejanje: Centralno grejanje Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Namešten Useljiv: Odmah Izdaje se namešten trosoban stan u Mažuranićevoj ulici, neposredno....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 382.000 € na 385.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 385.000 €, 81,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 382.000 €
06.05.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan – Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je površine 81m2, smešten je na 4. spratu zgrade BW Aurora, u neposrednoj blizini TC Galerija i Savskog šetališta. Potpuno je nov, nikada nije bio useljen i opremljen je modernim nameštajem i tehnikom u kuhinjskom delu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.300 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju WELLPORT, west 65 Lokacija: Blok 65, Novi Beograd Kvadratura: 78 m2 Struktura: Trosoban stan Sprat: 18. sprat Izdaje se luksuzan trosoban stan u prestižnom naselju Wellport, smeštenom u Bloku 65 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na visokom 18. spratu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs centralno grejanje 80 m2 luksuzan'
379.000 €
900 €
900 €
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 171.800 €, 80,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Cena: 171800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 80.48m2 Struktura: trosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje - kuhinja - dnevni boravak+ trpezarija - kupatilo - dve spavaće sobe - dve terase Ovaj prelep trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 304.000 €, 80,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep, funkcionalan luksuzni dupleks Stan se nalazi na odličnoj lokaciji blizu Voždovačke crkve u okruženju sa brojnim školama,a prodavnicama, restoranima i odličnim gradskim prevozom. Raspored prostorija je vrlo funkcionalan. Donji nivo je planiran za dnevni boravak sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 379.000 €, 82,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odlican trosoban stan, površine 82m2, luksuzno opremljen . Poseduje dve spavace sobu, dnevnu sobu sa kuhinjom, dva kupatila, terasu..Centralno grejanje i topla voda po potrošnji, aluminijumska stolarija , granitna italijanska keramika, multi split inverter....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 430.000 € na 425.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 425.000 €, 78,00 m2 cca 5450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 430.000 €
29.04.2026 - 425.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju WELLPORT, west 65 Lokacija: Blok 65, Novi Beograd Kvadratura: 78 m2 Struktura: Trosoban stan Sprat: 18. sprat Prodaje se luksuzan trosoban stan u prestižnom naselju Wellport, smeštenom u Bloku 65 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na visokom 18. spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Sazonova, 5/5, cg-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-70.00m2, Penthouse, odmah useljiv, LUX. U srcu Vračara, Čuburski park, dvostrano orijetisan stan , pun svetla, sa otvorenim panoramskim pogledom. U ponudi imamo lusuzan uknjižen, stan u novogradnji, smešten u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 295.200 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja izuzetan stan na atraktivnoj lokaciji – Lekino brdo, Voždovac. U ponudi je luksuzan trosoban stan površine 82m², smešten na 2. spratu manje, kvalitetne zgrade novogradnje (2020. godina) sa ukupno 12 stanova. Stan je izuzetno svetao, komforan i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Vračara izdaje se udoban trosoban stan sa terasom. Stan je potpuno namešten i luksuzno opremljen. Spavaći deo je odvojen hodnikom. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, prostranog dnevnog boravka, hodnika, trpezarije sa kuhinjom i svom potrebnom tehnikom. Stan je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 419.000 €
10.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, temeljno i kompletno renoviran i namešten trosobni stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija je na pešačkoj udaljenosti od svih sadržaja strogog centra grada. Uknjižen. Korisna površina upisana u katastar iznosi 77m2 a stvarna (merena) 80 m2. Centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LUX dvosoban stan (76 m2) sa svojom garažom u zgradi, Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Skyline-a i Beograda na vodi, Durmitorska, dvorišna strana, mirno, 3/6 sprat, lift, centralno grejanje, potpuno opremljen . Useljiv 1. oktobra AG PROVIZIJA 50% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan stan u izgradnji na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade koja će imati bezšumni lift i neće biti priključen na centralno grejanje. Površina stana je 84.32m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 415.000 €, 75,00 m2 cca 5530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, luksuzno opremljen trosoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Soul 64 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa fizičkim obezbeđenjem i video nadzorom 24/7, što budućim vlasnicima garantuje visok nivo sigurnosti i privatnosti. U okviru kompleksa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 900 €, 85,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

Nov, luksuzan, uknjižen lokal u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra i Aviv parka. Nalazi se u prizemlju, na raskrsnici dve ulice, u sastavu stambeno-poslovnog kompleksa Alpha City (sagrađenog od sedam stambenih zgrada sa useljenih 300 stanova), okružen takodje novim kompleksom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 410.000 € na 395.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 395.000 €, 85,00 m2 cca 4650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 410.000 €
22.03.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, luksuzan stan na Novom Beogradu – Blok 58, u okviru prestižnog kompleksa „Lastavice“, preko puta Delta City-ja. Stan se nalazi u novoj, savremenoj zgradi i odlikuje se idealnom strukturom, dvostranom orijentacijom, izuzetnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 318.200 €, 74,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan 74m2-vrhunska novogradnja-premium oprema U ponudi je elegantan stan površine 74m2 na prvom spratu,u objektu koji se gradi po visokim standardima moderne stanogradnje na Crvenom krstu. Stan se izdvaja vrhunskim materijalima i pažljivo biranom opremom. -sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 330.000 €, 86,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična novogradnja kod Autokomande. Pametna kuća, centralno grejanje (Kalorimetar), Alumil stolarija u paketu sa roletnama i komarnicima PLISE, BOSAL LUX sigurnosna vrata, visina plafona 3m. Prostor za kućepazitelja. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2%. Cena je izrazena sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Cerak Vinograda, u ulici Crvenih hrastova. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji traže komforan i funkcionalan životni prostor u zelenom....