• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje 80 m2 do 230000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs centralno grejanje 80 m2 do 230000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje 80 m2 do 230000 eura parket

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje 80 m2 do 230000 eura parket" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.889 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 213.470 €, 74,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dobrodošli u vaš budući dom. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji je u završnoj fazi izgradnje. Sa površinom od 74,40 kvadratna metra ovaj prostrani stan je prava definicija savremenog životnog prostora, komfora i elegancije. Prostorije: velika dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan stan u izgradnji na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade koja će imati bezšumni lift i neće biti priključen na centralno grejanje. Površina stana je 84.32m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs centralno grejanje 80 m2 do 230000 eura parket'
189.000 €
170.000 €
155.920 €
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan, površine 75m², uknjižen kao prizemlje, a na terenu visine visokog prizemlja. ✨ Stan je kompletno renoviran: PVC stolarija Klasičan parket....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića, sa prelepim pogledom na Svetosavski park i crkvu. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat). **Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom. Unutrašnja i spoljačnja stolarija je nova - drvena.Kvalitetna keramika i sanitarija.Ima centralno grejanje - trenutno isključeno,grejanje u stanu inverter....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog parka, Zone 3, par minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 69 m2 plus dve terase koje ne ulaze u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 148.400 €, 82,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 82m2, na Crvenom pevcu, u blizini Lutkarskog Pozorišta. Stan se nalazi na trećem spratu, kvalitetne starogradnje sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Na podovima....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 99.018 €, 78,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u novoizgrađenom stambenom objektu Plavuša, idealni za one koji traže savršen spoj modernog dizajna, kvalitetne gradnje i fleksibilnih uslova kupovine. Dostupni su stanovi različitih kvadratura i struktura, pažljivo projektovani sa maksimalno iskorišćenim prostorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina. Vodomer u stanu, centralno grejanje, podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Stan poseduje i tavanski deo koji može da se pretvori....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo na Tržištu. Smešten u srcu Vračara , u blizini Hrama svetog Save i Čuburskog parka. Ovaj prostran i moderno opremljen stan je odmah useljiv, idealan za savremeni gradski život. Pravi trosoban stan ukupne površine od 81 kvadratnog metra ima veliku i prostranu dnevnu sobu, kuhinju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.090 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Stan se nalazi u zgradi iz 1995.godine koja ima veliki parking sa dosta zelenila. Nalazi na visokom prizemlju, na 1 metar....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)