• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs centralno grejanje - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje" pronađeno 1 549 nekretnina - prosečna cena 1.551 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 87000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • renovirano
    • 4.sprat
    • uknjižen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Namešten stan u novijoj zgradi iz 2017.god. sa zasebnom spavaćom sobom i terasom. Povoljno centralno grejanje sa kalorimetrima - podešavanjem potrošnje. U okolini zgrade uvek ima veliki broj slobodnih parking mesta. Postoje instalacije za internet i kablovsku koji se mogu priključiti.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.500 €, 108,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 146.050 €, 42,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj savremeni kompleks predstavlja....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 111,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2025 - 80.000 €
29.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća, 111m2 sa 1500m2 voćnjakom na kojem su posađene jabuke. Kuća se sastoji iz podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji lođe, iz kojeg se ulazi u prizemni deo kuće gde se nalaze mali toalet, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilom i ostavom. Gornji....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 51.500 €, 71,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novim Banovcima *povrsine-71.15m2 *vlasnik 1/1 *2 spavace sobe *1 kupatilo *2 terase *2 ostave Centralno grejanje(na gas,leti se ne placa) Agencijska provizija je uracunata u cenu. Za vise informacija pozvati na 069/14-54-599 ili putem meila:office@smb.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u naselju Filmski grad, u mirnom i zelenilom okruženom kraju. Uknjižen je na 20m2 kao garaža, dok je realna kvadratura oko 40m2 funkcionalnog stambenog prostora. Stan je lepo organizovan, svetao i spreman za useljenje. Poseduje centralno....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 130.000 €, 99,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111092. Prodaje se kuća, 99m2, na Zlatiboru. U donjoj etaži sadrži hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, kupatilo i ostavu. Gornja etaža sadrži dve spavaće sobe. Veranda ispred kuće dimenzija 3.5x2.5. U dvorištu se nalazi arterijski bunar dubine 56 m, sa pumpom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje na odličnoj lokaciji na Zvezdari. Stan se nalazi u blizini Vukovog spomenika, na nekoliko minuta hoda od parkova Ćirila i Metodija i Tašmajdan. U okolini zgrade nalaze se brojni lokali, uključujući prodavnice, kafiće i apoteke. Takođe, u neposrednoj blizini su vrtići....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 99,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2019.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u prizemlju stambene zgrade sa izlogom prema ulici i bočnim prozorima. 66 m2 u nivou ulice, 33 m2 u podrumu. Pločice, spušten plafon, rasveta, centralni rashladni sistem, centralno grejanje, dva mokra čvora. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kod Djeram pijace. Kuhinja kompletno opremljena, mašina za sudove. Centralno grejanje, velika terasa. Dozvoljeni kućni ljubimci. ag provizija 50% .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.850 € na 1.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.700 €, 117,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 1.850 €
17.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, IV/IV, lux, CG, terasa, 2 mokra čvora, klima, lift, depozit. Veoma retko u ponudi. Izdaje se izuzetan salonski stan na najboljoj lokaciji u Beogradu. Ulaz je iz Čika Ljubine (Trga Republike), a dve sobe gledaju direktno na Knez Mihailovu ulicu. Visina plafona u celom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 442.900 €, 440,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LOKAL U VIŠE NIVOA NADOMAK TEMERINSKE ULICE--- Agencijska šifra: 8000096 Prodaje se lokal od 440 m2 u prizemlju zgrade u blizini Temerinske ulice. Sastoji se od dve celine od ukupno 150 kvadrata u prizemlju i ostatak kvadrature u suterenu. Pogodan za razne delatnosti, Ima tri mokra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 284.000 €, 95,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Salonac u predratnoj zgradi sa renoviranom fasadom u mirnoj, tihoj ulici u srcu Vračara. Veoma svetao, dvostrane orijentacije istok-zapad, lepog rasporeda, multifunkcionalan, u urednoj, čistoj i održavanoj zgradi. Mogućnost adaptacije u dve odvojene stambene jedinice sa zasebnim ulazima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Crveni krst , odličan 1.0 stan ( sa mogućnošću prepravke u 1.5 stan ) , sa divnim pogledom na ceo grad , zapadno je orjentisan . Stan se nalazi na 16. spratu od 18. Zgrada ima 3 lifta i portira . Od prostorija stan ima dnevnu sobu , terasu , hodnik , trpezariju , kuhinju i kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE MODERAN POLUNAMEŠTEN STAN – VOŽDOVAC (u stambenoj zgradi prekoputa Farmaceutskog fakulteta) Izdaje se renoviran, polunamešten stan od 50m², smešten na 1/4 spratu. Stan je svetao, prijatan i lepo organizovan za udoban život. ✨ Prednosti i karakteristike stana: • Centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Makenzijeva ulica. Odličan poslovni prostor na šestom spratu površine 300m2. Dva lifta, centralno grejanje. U cenu zakupa je uključeno jedno parking mesto. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Vračar, Mackenzie Street. Excellent office....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - luksuzan trosoban stan, 90 m2 Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Vračaru, u mirnom delu Crvenog krsta. Stan ima 90 m2 i nalazi se na 3. spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Zgrada ima mali broj stanova, što pruža dodatni mir....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan - Crveni krst, Vračar (blizina Beogradskog dramskog pozorišta)Izdaje se funkcionalan dvosoban stan površine 46 m2 u mirnom delu Vračara, u zoni Crvenog krsta, u neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 9....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 350.000 €, 345,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća u naselju Čalije. Kuća je površine 115 m2 u osnovi na placu od 464 m2 i sastoji se od prizemlja, sprata, potkrovlja i velikog podruma gde svaka etaža čini posebnu stambenu jedinicu a međusobno su povezane unutrašnjim stepeništem. Na prizemlju je veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 490.000 €, 170,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Đeram, Preševska ulica. Luksuzan petosoban penthaus na sedmom spratu, površine 170m². Poseduje tri kupatila i tri terase. Centralno grejanje, klima, kamin, internet, KATV, video nadzor. Postoji mogućnost zakupa parkinga i garaže. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 249.000 €, 117,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Ako ste od onih kupaca koji čekaju da se na tržištu pojavi pravi porodičan stan dobro obratite pažnju na ovaj iz naše ponude koji će Vas sigurno zaintrigirati… U moru stanova koji su u ponudi teško je pronaći takav da Vam baš sve odgovara,ali gotovo da smo sigurni da ako ste kupac....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 410.000 €, 84,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vracara , Kursulinoj ulici prodajemo ovaj izuzetan salonski stan. Zgrada u kojoj se nalazi odise duhom stare kvalitetne gradnje sa mermernim ulazom koji je lepo odrzavan. Pozicija stana je odlicna sa prelepim pogledom ka Hramu Svetog Save. Primer dobre stare gradnje je struktura....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 62,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne škole ´Jožef Atila´, Nasipa i autobuske stanice. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže - prizemlje i suteren. U prizemlju ove kuće nalaze se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 599.145 €, 93,00 m2 cca 6440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Savremeni poslovno-stambeni kompleks useljiv u Septembru 2025, spratnosti 4G+P+7+Ps, koji se sastoji od dve lamele sa ukupno 208 stambenih jedinica koje su projektovane sa posebnom pažnjom u cilju postizanja što efikasnije funkcionalnosti prostora, osvetljenosti i tehničke opremljenosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 167.000 €, 50,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan od 50 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Grbavici. Stan se nalazi u prizemlju i idealan je za parove, porodice ili pojedince koji žele praktičan i udoban životni prostor. Poseduje centralno grejanje, ali i klima uređaj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana, Vojvode Stepe, blizina Saobraćajnog fakulteta. Lux. Svetao . Funkcionalan. Gradcko centralno grejanje. Klima . Kompletno opremljen novim nameštajem. Kompletna bela tehnika, uključujući sve male kuhinjske aparate. Sigurnasna vrata . Hidromasažni tuš. Sve prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 203.037 €, 49,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite prostor koji ima priču, karakter i dušu, ovaj stan u samom srcu Beograda je prilika koja se ne sreće često. Smešten u prelepoj zgradi iz 1927. godine koja je pod zaštitom države, Ovaj "salonac" odiše elegancijom nekog drugog vremena, a istovremeno nudi savremenu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 131.850 €, 69,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

41222, 063 526 063 Milovan, Prodaje se uknjižena kuća, papiri čisti, bez ulaganja, 3 sobe, hodnik, kuhuinja, kupatilo, centralno grejanje, iznad je tavan, struja trofazna, ispred kuće nastrešnica za parking, dvorište, sa šupom i podrumom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikole Vučete, 5/7, cg, uknj.-Stvarna površina-64m2 , ugovorna površina-56.00m2, Stan na odličnoj lokaciji, blizina šetališta i jezera Ade Ciganlije, kompletno i kvalitetno renoviran, dve terase zatvorene i integrisane u dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim blokom, kompletno....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 120.000 €, 203,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Deronjama koja je građena 2003 godine ima 203 m2 + lokal koji radi (Lokal poseduje prodajni prostor, magacin i sanitarni čvor. ) na placu od 1540 m2. Kuća poseduje hodnik, 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, zatvorenu terasu sa koje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 202,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća od 202m2 na parceli od 720 m2 i nalazi se na Čonopljanskom putu. Potpuno sređena nameštena kuća koja se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, špajz, hodnik, jedna spavaća soba, kupatilo I terasa u prizemlju, a na spratu ima 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 53,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan kod Lepe Brene, povrsine 53m2, na 2 spratu, ima podrum, centralno grejanje, terasu celom duzinom. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dve sobe, dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom. Stan ima jako lepu strukturu. Cena 65000 evra .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Konjarnik, 1.100.000 €, 391,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličnu kuću na Zvezdari u Gorenjskoj ulici na Konjarniku. Nalazi se na ogradjenoj parceli ukupne površine 19, 51 ari. Kuća je jako kvalitetne gradnje iz 2002. godine, spratnosti Po+Pr+1+2. Prvi nivo - podrum (suteren) ukupne površine od 99m2 se sastoji od prostora za rekreaciju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.500 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se fenomenalan 5.0 salonski stan od 160m2 na IV spratu u prelepoj zgradi starijeg datuma ali lepe fasade i reprezentativnog ulaza. Stan ima dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, 3 spavace sobe, radnu sobu, terasu. Stan ima dva kupatila, jedno sa masažnom kadom, a drugo sa tušem.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 83.500 € na 76.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVAČICA, 76.500 €, 61,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 84.000 €
09.02.2025 - 83.500 €
08.03.2026 - 76.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Veći jednosoban stan se sastoji od komfornog hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, ostavu, veliku spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan poseduje i terasu u koju se ulazi iz spavaće sobe i dnevne sobe. Ima i pripadajući podrum. Podna obloga parket, vodomer u stanu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan prelep stan, na atraktivnoj lokaciji u centru blizu Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. U blizini su osnovna škola, vrtić, Garnizonska ambulanta, centralna autobuska stajališta za sve gradske lokacije, mnogi marketi i pešačka zona......

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 247.000 €, 301,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo komfornu i vrlo lepu kuću koja je građena od kvalitetnih i savreminih materijala na prelepom placu površine od 10 ari. Sama kuća je na lepom mestu u blizini centra Koteža i zrenjeninskog puta, ozakonjenja, sastoji se od prizemlja i potkrovlja, bruto površine 301m2, neto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 178.900 €, 69,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U širem centru Novog Sada prodajemo stan u izgradnji,rok završetka leto 2025. godine.Standardni paket opreme,centralno grejanje na kalorimetre,kupci prve nekretnine imaju pravo na povrat PDV-a. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana u stambeno- poslovnom kompleksu "Petica" na Novom Beogradu, u Bloku 63, na uglu ulica Jurija Gagarina i Nehruove ulice. Kompleks kvalitetne gradnje, sa sopstvenim dvorištem uređenim fontanom, kao i dečijim igralištem. Stan je okrenut ka unutrašnjosti kompleksa,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116131, V/V, klima, lift, telefon, terasa(2), stambena zgrada. Izuzetan 3.0 stan na super lokaciji, nadomak Hrama Svetog Save, dvostrano orijentisan istok-zapad. Prostorije: ulazni hodnik, komforna dnevna soba, zasebna trpezarija, odvojena kuhinja sa prozorom kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 400 €, 55,00 m2