• GoHome Professional
www.indomio.rs bazen zadnjih 14 dana 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs bazen zadnjih 14 dana 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs bazen zadnjih 14 dana 150 m2

  • Za upit "www.indomio.rs bazen zadnjih 14 dana 150 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.608 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća odmah nakon Avale idealna kako za miran porodični život i beg od gradske gužve, tako i kao odlična investicija za izdavanje i turistički najam. Nekretnina pruža potpunu privatnost i uživanje u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost i blizinu grada. Kuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 100.000 €, 147,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno završena i odmah useljiva kuća površine 147 m2, smeštena na placu od 400 m2 u vikend naselju u Futog, u neposrednoj blizini Dunava, sa prelepim pogledom na reku i prirodu.Ova nekretnina pruža više opcija budućem vlasniku — idealna je za porodičan život....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 330.000 €, 146,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 7 modernih luksuznih kuća površine 146m2 sa sopstvenim bazenima površine 10x4 u ekskluzivnom zatvorenom naselju u blizini Kosmaj. Kompleks je osmišljen kao prava oaza mira i privatnosti, okružena prirodom, zelenilom i čistim vazduhom, na svega 40 minuta od grada —....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs bazen zadnjih 14 dana 150 m2'
300.000 €
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 150,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstvena ku��a sa bazenom i wellness sadr��ajem u mirnom delu naselja Zuce , u blizini Avale . U��u��kana u zelenilu i privatnosti, ova nekretnina predstavlja idealan spoj prirode, komfora i investicionog potencijala. Ku��a se prostire na tri nivoa, ukupne povr��ine....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Avale izdajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, idealnu za višegeneracijsko stanovanje, turistički najam ili luksuzan život van gradske gužve. Tri potpuno odvojene stambene jedinice, savršen spoj komfora, privatnosti i luksuza, svaka sa svojim....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Uknjižena kuća na tri nivoa u osnovi 68m2 na placu od 9,3 Ara. Bruto površina kuće: 219m2, neto površina kuće: 160m2 Kuća je očuvana lepo sredjena, adaptirana kompletno 2007. godine, izolovana, bez većih ulaganja sa otvorenim pogledom. Priključena je na gradski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>