• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 7 dana polunamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs Zadnjih 7 dana polunamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 7 dana polunamešten

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana polunamešten" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 467 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 936 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • kablovska
    • lođa
    • pogodan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru grada, na Terazijama, izdaje se trosoban stan. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, 2 toaleta, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i lođe. Lep salonac, izdaje se polunamešten, sa kunhinjom i belom tehnikom. Zbog lokacije koju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Crveni krst,Bregalnička ulica, 3.5,75kvm,polunamešten, kompletna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom, renoviran salonac,pvc,lakiran i hoblovan parket, dvostran, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+3 sobe, terasa, cg (info stan 13000din), održavanje 1500din, okrečen i useljiv,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten stan u blizini škole Mika Antić, u mirnom i lepom kraju Niša, u Durlanu, površine 98 m2, na prvom spratu porodične kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana polunamešten'
290 €
143.000 €
327.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Živka Petrovića, 1/3, eg-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-40.00m2, Lep stan u novoj zgradi, polunamešten, u mirnom delu Zemuna, izdaje se na duže vreme. Agencijska provizija koju plaća zakupac pri zakupu ove nepokretnosti iznosi 50% - 100% od ugovorene cene zakupa Oznaka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, STARA PAZOVA, 400 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan 3.0 stan u novogradnji, u ulici Svetosavska, na mirnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Dunav. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za život, sa dve terase koje pružaju dodatni komfor i otvoren pogled. Opremljen je podnim grejanjem i klimom, što obezbeđuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.600 €, 139,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan stan u modernoj zgradi vrhunskog kvaliteta, na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu – kod Hrama Svetog Save.Stan od 139m² odlikuje se izuzetnim komforom i savršenim rasporedom: reprezentativan dnevni boravak od oko 70m² sa izlazom na terasu, tri elegantne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.610 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan polunamešten trosoban stan u zgradi BW Terra, sa prelepim panoramskim pogledom na reku, na 13. spratu, površine 89,36 m2. Strukturu stana čine ulazni hodnik, kuhinja opremljena kvalitetnom tehnikom, svetao dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 47,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan/poslovni prostor površine 48m² na atraktivnoj lokaciji - ugao Bulevara oslobođenja i Braće Ribnikar. Nalazi na 6. spratu moderne novogradnje sa dva lifta. Stan je polunamešten i poseduje ugrađenu kuhinju, plakar, klima uređaj, terasu, centralno grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan površine 48m² na atraktivnoj lokaciji - ugao Bulevara oslobođenja i Braće Ribnikar. Nalazi na 6. spratu moderne novogradnje sa dva lifta. Stan je polunamešten i poseduje ugrađenu kuhinju, plakar, klima uređaj, terasu, centralno grejanje, kao i priključke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA BULEVARU PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112693. Izdaje se polunamešten jednoiposoban stan na visokom prizemlju zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, manje spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prazan, polunamešten dvosoban stan 42m2 u novoj zgradi u ulici Đorđa Rajkovića - Podbara. Stan je ulično orjentisan. U blizini ima većih marketa, dečje igralište , kafići Do centra treba par minuta peške, kao i do keja. Useljiv, bit će okrečen. Stan poseduje opremljenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 580 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara,Banjska ulica, 1.5,40kvm, NOV neuseljavan stan, polunamešten-kompletna kuhinja+ugaona garnitura+1 plakar u predsoblju ,stan moze biti i prazan-stvar dogovora, grejanje i hladjenje preko fen coila (info stan 2000din), održavanje 3500din, kuhinja+dnevna+spavaća soba,električne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo polunamešten stan od 68m2 na prvom spratu pogodan za poslovni prostor na odličnoj lokaciji kod Beogradske Arene. Plaćanje je mesečno i depozit je obavezan u iznosu od jedne mesečne kirije. Mesečne režije 110eura. Dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Futogu PoluNamešten Dvosoban stan u Kući 85 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan je PoluNamešten nalazi se u prizemlju može da se koristi lepo veliko Dvorište od 670 m2grejanje je na GasMesečna cena zakupa je 250 eurapotreban je DepozitODMAH JE USELJIVNe mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112694. Izdaje se prostran, polunamešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom blizu Sajma. Stan će biti u potpunosti ispražnjen i useljiv od 1.6.2026. Samo kuhinjski elementi će ostati u stanu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje: Izuzetan dvoiposoban stan 75m² kod Arene (Novi Beograd) Izdaje se atraktivan, polunamešten dvoiposoban stan površine 75 m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Štark Arene. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu kvalitetne Energoprojektove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.790 €, 40,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- nov, polunamešten stan na prodaju - neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m) - 40m2, 2. sprat od 3. - visok kvalitet gradnje, poznat investitor - komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Polunamešten, 2.5, eg, 1/3, dvorišno orijentisan. Dvoiposoban stan u maloj zgradi na prvom spratu. Okrenut ka dvorištu. Blizina škole, parka i ostalih sadržaja neophodnih za komforan život. Depozit obavezan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jelena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan svetao trosoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Sajma. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade i idealan je za porodičan život ili kao investicija. Stan je polunamešten, funkcionalnog rasporeda i veoma osvetljen zahvaljujući velikim prozorima....