• GoHome Professional
www.indomio.rs 90 m2 uknjižen duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 90 m2 uknjižen duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 90 m2 uknjižen duplex

  • Za upit "www.indomio.rs 90 m2 uknjižen duplex" pronađeno 42 nekretnina - prosečna cena 2.281 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi je petosoban. Na donjem nivou se nalazi kuhinjsko- trpezarijski deo, dnevna soba i dve spavaće sobe, terasa i kupatilo, a gornji nivo se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen četvorosoban duplex stan u tri nivoa na Novoj Detelinari, u novijoj zgradi iz 2006. godine, dole: hodnik, dnevni boravak, wc, terasa; prvi nivo: kuhinja, soba, kupatilo; drugi nivo: dve sobe; peti sprat, lift, IDS 71748. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 164.800 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjizen petosoban duplex na Bulevaru Evrope, peti sprat, terasa, lift. Stan se nalazi u kvalitetnoj novijoj zgradi. IDS 74821. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 90 m2 uknjižen duplex'
355.000 €
170.000 €
345.000 €
  Stan, ZRENJANIN, 80.000 €, 90,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u novoj zgradi na Lesnini,5sp, lift. Stan je koncipiran kao duplex, u prvoj etaži se nalazi ulaz, wc, dnevna soba, terasa, kuhinja, 2 sobe i kupatilo; u drugoj etaži se nalazi soba, hodnik, plakar, wc+vešeraj. Zgrada se nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini su....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 121.000 €, 90,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji na Belim Vodama, u bliyini škole, vrtića, pijace prodajemo duplex na IV spratu. I nivo: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik spavaća soba, kupatilo, terasa. II nivo: hodnik i dve spavaće sobe. Grejanje na TA i norveški radijatori. Parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 89,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Duplex stan sa minimalnim kosinama sa po jednim kupatilom i toaletom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom, kuhinjom sa prirodnom ventilacijom i dve terase. Stan se nalazi na V spratu, ugaoni je te samim tim dvostrano orijentisan. PVC stolarija, hrastov parket, sigurnosna ulazna vrata,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 338.000 €, 89,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzni duplex stan na Lekinom brdu, uknjižene površine 64.39m2, merene 89m2, smešten u mirnoj i tihoj ulici, na poslednjem spratu četvorospratne zgrade. Stan je dvostrano orijentisan i obiluje prirodnom svetlošću, dok pažljivo osmišljen raspored prostorija omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 159.900 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN 5.0 SOBA DUPLEX U RAKOVICI – CENTAR RESNIKA, RETKO NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 159.900 EURA Lokacija: Beograd, Rakovica, Resnik, sprat 3/4 Površina: 88m2 uknjiženo (mereno 110m2) Struktura: Delimično renoviran petosoban stan, koji se sastoji od: - 2 dnevna boravka;....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 390.000 €
04.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.500 €, 88,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i lepo sređen porodični dupleks od 88m² na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone u centru Novog Sada. Ova nekretnina smeštena je u manjoj stambenoj zgradi na prvom spratu, pružajući intimu i mir....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 184.000 €, 88,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115618, II/II, dupleks, terasa, uknjižen, renoviran. Prodaje se lepo sređen četverosoban stan u mirnoj ulici svega par minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Stan se nalazi u manjoj zgradi na drugom spratu bez lifta i u pitanju je duplex. Na prvoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 226.600 €, 92,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan duplex stan u Novom Sadu, na uglu Rumenačke ulice i Bulevara Jaše Tomića, na izuzetno atraktivnoj lokaciji idealnoj za porodičan život. Zgrada je građena oko 2007. godine, kvalitetne izvedbe, sa centralnim grejanjem i toplom vodom u stanu. Objekat poseduje lift....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 249.000 €, 88,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stevana Opačića, 5/6 , cg, uknjižen- Stvarna površina-88m2 , ugovorna površina-88.00m2, Rakovica, Miljakovac II, Stevana Opačića, 5/6 duplex, cg, lux sređen, dve lođe. Odlična lokacija, kompletno renoviran, sunčan. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjižen, pogled na Frušku Goru, sendvič zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa ležećim kadama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.750 €, 87,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

10320 TROIPOSOBAN DUPLEX 87m² - 165.750€ BULEVAR EVROPE. PETI SPRAT. LIFT. TERASA. UKNJIŽEN. OSTAVA. .

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 220.000 €, 93,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex u naselju Medakovic III, sa cg i toplomm vodom, na 5 i 6, spratu. Uknjižen na 93m2 grejne površine. Terasa od 20m2 i lodja od 4m2 nisu u kvadraturi stana. Mogucnost podele u dve stambene jedinice. Kvalitetne zgrade okruzene šumom i zelenilo bez buke, za porodicu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 196.910 €, 86,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen, bez ulaganja trosoban duplex na Novoj Detelinari. Četvrti sprat, lift, terasa. Donja osnova ( kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, wc, terasa, ostava ). Gornja osnova ( dve spavaće sobe, kupatilo ). Cena sa novim nameštajem i tehnikom u stanu. Mogućnost kupovine garaže površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.000 €, 86,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta Planet-a, škola, fakulteta, parka Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom, u nadogradnji, na desetom, zadnjem spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 350.000 €, 94,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan duplex stan od 94m², smešten u mirnoj, dvorišnoj zgradi u ulici Visokog Stevana, u neposrednoj blizini Kalemegdana. Stan se nalazi na 5. spratu uredno održavane zgrade novije gradnje (1998), sa liftom koji ide do 3. sprata. Po strukturi je duplex, veoma lepog....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam zaista fantastičan trosoban duplex stan u samom centru grada. Stan poseduje komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju, dve sobe, kupatilo i ostavu. Po podu parket i keramika. U stanu PVC stolarija i Velux krovni prozori. Kupatilo u odličnom stanju. Postoje dve mogućnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 240.000 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan 4.0 soban duplex , kompletno sređen, dvostrano orjentisan, svetao. Miran kraj, zgrada sa malo stanova. Grejanje je etažno na struju. Vlasnici su stan sređivali za sebe i urađen je po najvišim standardima. Idealan za višečlanu porodicu. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 85,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjizen cetvorosoban duplex stan u nadogradnji na Detelinari, donji nivo: kuhinja, wc, terasa, gornji nivo: dnevni boravak, kupatilo, tri spavace sobe, peti sprat, IDS 73468. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 245.000 €, 95,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 250.000 €
25.02.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju namešten duplex u održavanoj zgradi bez lifta na Voždovcu. Blizina svih potrebnih sadržaja. Prostorije: Donji nivo: ulazni deo, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća soba, ostava, kupatilo. Gornji nivo: hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Poseduje podrumsku....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 260.000 €
18.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena kuhinja, gostinski toalet, kupatilo i jedna zastakljena lođa. Kuhinja je sa prirodnom ventilacijom. II nivo - radna soba ili dečija soba, garderober....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 180.000 € na 200.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 95,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 180.000 €
17.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

CENTAR + preko Lepenice + u blizini Centra grada + u blizini foto Soni-a Površina stana: 94m2 + Duplex Nivo 1: Predsoblje Kuhinja Trpezarija Dnevni boravak Spavaća soba Terasa Nivo 2: Hodnik 2x Spavaća soba Kupatilo Američki plakar Gardarober Sprat: 3. / od 3+Pt Grejanje: GAS Hlađenje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Funkcionalan 3.0 duplex stan, uknjižen na 84 kvm građevinske, 73 kvm korisne površine, u zgradi od crvene fasadne cigle. Orijentacija istok, jug, zapad, sunčan i svetao, u blizini okretnice autobusa 23, prodavnica, škole, obdaništa. Prostorije: I NIVO - predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi veoma lep i atraktivan trosoban duplex na jednoj od najlepših lokacija na Labudovom brdu. Stan se nalazi na petnaestom spratu odakle se pruža prelep pogled na grad i okolinu Stan se satoji od dva nivoa. Na prvom je ulazni hodnik, dnevno trpezarijski deo, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 304.500 €, 84,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131674, II/III, dupleks, francuski balkon, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno uređen duplex u novogradnji (2020), u mirnom delu Zemuna, u ulici Dragana Rakića.Donji nivo: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, terasa i hodnik sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 145.000 €, 83,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo duplex 4,0, od 83m2 u mirnoj ulici u zgradi od crvene fasadne cigle. Stan je uknjižen na 83m2,a merna površina je 94m2. Prvi nivo : predsoblje,toalet,kuhinja,trpezarija,soba,dve terase. Drugi nivo : dve sobe,kupatilo i ostava. U blizini prevoza,pošte,škole.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 158.000 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 149.400 €, 82,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Predlažemo da pogledate ovaj lep duplex sa dva ulaza na Belim Vodama u novijoj zgradi koja je održavana. Prvi nivo: dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, terasa, ukupne površine 34,10m2, ovaj deo stana je uknjižen. Drugi nivo: tri spavaće sobe i kupatilo, ukupne površine 48,20m2,. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 285.000 €, 98,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116281, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se DUPLEX, 98m2, na Grbavici u mirnom i pristupačnom delu grada. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora, dve terase saprelepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 538.000 €, 98,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Petosoban, mereno 155m2, duplex, II+III, cg, parking Uknjižena nekretnina na 98m2, mereno ima 155m2. Odličan duplex na prestižnoj loakciji, u blizini Banjice, Wma, i ostalih sadržaja bitnih za komoditet življenja, Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao u održavanoj zgradi iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

UKNJIZEN kompletno renoviran cetvorosoban duplex stan u centru grada, kuhinja odvojena sankom, u cenu uracunati kuhinjski elementi, treci sprat, terasa, IDS 70493. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,četvorosoban stan P=82m2,duplex na trećem spratu novije zgrade, 2015god zidana. Stan je prostran,svetao i sastoji se od : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe,hodnika,kupatila. Na podu je hrastov parket,pvc stolarija,Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjižen. PORODIČAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlična gradnja, parket, lux pločice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Široko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.700 €, 82,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nova detelinara,uknjižen,četvorosoban duplex stan od 82m2 , (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1044071 .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 370.000 € na 350.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i elegantno uređen duplex stan, uknjižen na 98m2, smešten u mirnoj i traženoj ulici na Voždovcu - Cankareva. Stan je pažljivo organizovan na dva nivoa, sa jasnom podelom dnevne i noćne zone: Donji nivo: - Prostran i svetao dnevni boravak - Moderna....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 180.000 €, 98,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex sa 3 spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa kuhinjim i velikom terasom od 15m2 koja nije u kvadraturi stana. Garaža u ceni, parking mesto. Stan je rađen kvalitetno, izolacija odlična Samo keš kupci, uknjižen na 63m2. Predata cela kvadratura na uknjižen je. Ag....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-41 (od ukupno 40)

<< <1> >>