• GoHome Professional
www.indomio.rs 90 m2 uknjižen - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs 90 m2 uknjižen - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 90 m2 uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs 90 m2 uknjižen" pronađeno 823 nekretnina - prosečna cena 2.567 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u naselju Golf na Banovom brdu. Stan je zapadno orjentisan i lepo osunčan tokom celog dana. Sa konforne terase se pruža lep pogled ka Novom Beogradu i centru grada. Zgrada je okružena zelenilom, što uz neposrednu blizinu dobrih vrtića i škola,megamarketa,dobru komunikaciju....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 215.000 € na 200.850 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 200.850 €, 82,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 199.000 €
18.07.2025 - 215.000 €
15.03.2026 - 200.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Stevana Mokranjca. Uknjižen, komforan trosoban stan na VI (poslednjem) spratu zgrade starije gradnje sa liftom. Blizina pijace, škole, vrtića, Novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.700 €, 82,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nova detelinara,uknjižen,četvorosoban duplex stan od 82m2 , (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1044071 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 82,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju prostran i svetao porodičan stan površine 82m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se izdvaja velikim dnevnim boravkom sa obiljem prirodne svetlosti i otvorenim pogledom na Frušku goru, što pruža prijatan ambijent tokom celog dana. Funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 352.800 €, 98,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121027, VI/VI, lift(2), terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, stambena zgrada. Troiposoban stan u novogradnji iz 2018 potpuno namešten,prodaje se sa stvarima bez tehnike, dvostrano orjentisan, na prelazu sa Novog Beograda u Zemun. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Petrovaradin Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Petrovaradinu, u odličnoj mirnoj ulici. Stan se nalazi u zgradi standardne gradnje na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se marketi, pošta, pekare,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 158.000 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće sobe Dnevna soba Posebna garderoba 2 kupatila, jedno klasično sa tuš kabinom, drugo sa ďakuzijem Kihinja sa trpezarijom Grejanje je etažno ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, izvorno 3.5 stan, ne gleda na autoput. Zgrada između vrtića i osnovne škole, istočno orjentisan, svetao. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, -....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-765 (od ukupno 765)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>