• GoHome Professional
www.indomio.rs 70 m2 pogodan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 70 m2 pogodan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 70 m2 pogodan Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 70 m2 pogodan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 198.000 €
22.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan 2.5 stan odlične strukture, nalazi se na idealnom 1. spratu i u izvornom je stanju. Juzna/ jugoustočna orijentacija obezbeduje mu obilje svetlosti i sunca tokom čitavog dana. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa ostavom, degažman, dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, nalazi se dvoetažni lokal koji svojim položajem i funkcionalnošću pruža izvanredan potencijal za različite namene. Smešten u reprezentativnom delu grada, ovaj prostor nudi visoku frekventnost, odličnu vidljivost i prepoznatljivost,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban, namešten stan, dvostrano orjentisan u mirnoj i lepo održavanoj zgradi. Prostorije: hodnik, velika dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo. Pogodan za porodice, poslovne ljude kao i za studente zbog blizine više fakulteta. Odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gospodar Jevremova ulica,2.5,70kvm,polunamešten (kompletna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom+plakari u spavaćim sobama), kuhinja sa dnevnom sobom+2 spavaće sobe, terasa,nova sva sobna vrata,rađeni parketi, novo kupatilo,CG (info stan 14000din), održavanje 1000din, okrečen....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118830, II/, terasa, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.290 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i osvetljen trosoban stan na Vracaru, atraktivna lokacija, za zivot ili radni kutak. Sta dobijate: Stan se moze izdati u svrhu stanovanja i pogodan je za delatnosti: advokatske kancelarije, agencije za nekretnine, e-commerce podrske, frilenseri i kreativci, edukativne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i prostran stan od 70m² u Dalmatinskoj ulici, kod Vukovog spomenika. Odlična lokacija, blizina centra grada, fakulteta, prodavnica i gradskog prevoza. Cena 400 e + depozit. Centralno grejanje. Svetao i funkcionalan stan. Miran kraj. Odlična povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 70,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U centru Kragujevca, na prodaju lokal površine 45 m2, koji je podeljen na dva dela. Lokal je do ulice, koja je prometna, pogodan je za razne delatnosti, nalazi se u stambenoj zgradi i uz njega ide pripadajući podrum površine 25 m2, pogodan za ostavu, ali se može koristiti i u druge....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 600 €, 70,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru u prizemlju kuće, sa zasebnim ulazom i obezbeđenim pristupom, vlasnici žive u inostranstvu. Površine je 70m2, sastoji se od hodnika, tri odvojene prostorije i dva kupatila. Grejanje je putem norveških radijatora. Na spratu kuće nalaze se dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 600 €, 70,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: RL119 Izdaje se nov, moderno sređen lokal u samom centru Mladenovca, na frekventnoj lokaciji. Lokal je prostran, odlično osvetljen i poseduje veliki izlog, što ga čini idealnim za različite delatnosti – prodavnice, kancelarije, kozmetičke salone, kafiće i druge poslovne namene.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 70 m2 pogodan (389)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?