• GoHome Professional
www.indomio.rs 70 m2 najnovije što veći pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 70 m2 najnovije što veći pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 70 m2 najnovije što veći pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 70 m2 najnovije što veći pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 151.400 € na 144.200 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 151.400 €
15.02.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u novoizgrađenoj, tek završenoj zgradi na trećem spratu, na Tatarskom brdu. Komforna dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase, iz svih soba se izlazi na terasu. Podno grejanje, plaća se po potrošnji tokom grejne sezone, niski mesečni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 259.000 € na 251.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 259.000 €
10.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan površine 76 m² nalazi se na odličnoj lokaciji, u tihoj i mirnoj Ulici Miloša Savkovića, na samo 2 minuta od stajališta Gradska bolnica. U neposrednoj blizini su Zvezdarska šuma i Bulevar kralja Aleksandra, kao i Lilly, Pepco, vrtić i poliklinika. Stan je veoma dobro osvetljen....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanija, 600 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 700 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, trosoban stan na odličnoj lokaciji na Bežaniji, u neposrednoj blizini Maxi-ja, stajališta i svih sadržaja infrastrukture! Stan je veoma funkcionalan, svetao, kompletno namešten i renoviran, sa veoma niskim režijskim troškovima. Grejanje je na inverter klime, u....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 430 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 500 €
20.02.2026 - 450 €
04.03.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u mirnom delu grada krajem decembra, novoizgradjeno naselje Skopska u Donjoj Vrezini , 75m2. Stan poseduje hodnik, dve spavace sobe, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, kupatilo, dve terase uz mogucnost zakupa jos dve prostorije ukupne povrsine od 40m2. U objektu je....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov poslovni prostor na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na osmom spratu u zgradi sa tri lifta i povšine je 76m2. Po strukturi je trosoban i sastoji se iz ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i terase od 6m2, dve spavaće....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 123.600 € na 115.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 123.600 €
20.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru Niša uknjižene površine 76m2, sa terasom od 18m2 na V (petom) spratu stambene zgrade, bez lifta. Nalazi se u blizini SUP-a, Osnovnog suda, Narodnog pozorišta, Filozofskog fakulteta Stan se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 339.000 € na 315.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 339.000 €
29.03.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu Viva Residence, na Zvezdari, u neposrednoj blizini Zvezdara teatar. Lokacija je infrastrukturno dobro povezana sa ostatkom grada. Stan se nalazi na četvrtom spratu i zapadno je orijentisan. Koncipiran....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 260.000 € na 251.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na opštini Zvezdara, u neposrednoj blizini Gradske bolnice, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novogradnji iz 2011. godine, urednoj i održavanoj sa liftom. U blizini je Zvezdara teatar, OŠ Veljko Dugošević, Šesta beogradska gimnazija, ulica Bulevar kralja Aleksandra, SC Olimp....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 680 € na 630 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 630 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.04.2026 - 680 €
06.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran dvoiposoban stan u ulici Marine Veličković na Julinom brdu — mirnoj, zelenilom okruženoj lokaciji sa odličnom saobraćajnom povezanošću. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi starije gradnje sa liftom, na prvom spratu. Raspored je funkcionalan i dobro organizovan:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 750 €
19.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odlican dvoiposoban stan na Vracaru, u Milesevskoju ulici. Stan je u potpunosti renoviran, izdaje se polunamesten, kuhinja i kupatila su opremljena svim modernim sanitarijama i aparatima. Stan je veoma osvetljen i komforan, i poseduje dve terase. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 70 m2 što veći pala cena (437)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>