• GoHome Professional
www.indomio.rs 70 m2 najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 70 m2 najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 70 m2 najnovije što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 70 m2 najnovije što veći" pronađeno 77 nekretnina - prosečna cena 1.408 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 42000 eura
    • do 53000 eura (prosečna cena)
    • do 64000 eura
    • do 537 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • 1.sprat
    • nenamešten
    • za studente
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u novogradni, kvalitetno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je na gas, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.600 €, 76,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lokalak svetao, okrenut ka ulici, prizemlje Višenamenski prostor velikog potencijala na najtraženijoj lokaciji na Novom Beogradu. Lokal je do ulice i gleda ka Bulevaru Nikole Tesle. agencijska provizija 50% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 70 m2 najnovije što veći'
208.050 €
220.000 €
320.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Trosoban stan, 76 m2, Blok 70a - Novi Beograd Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 70a Cena: 850 eura mesečno Tip nekretnine: Stan za izdavanje Kvadratura: 76 m2 Broj soba: 3 Grejanje: Centralno Sprat: 6/8 Opremljenost: Namešten sa uređajimaOpis: Izdaje se renoviran trosoban stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se ovaj autentičan i funkcionalno organizovan dvosoban stan od 76m², raspoređen u tri nivoa, što mu daje poseban karakter i osećaj kuće u gradu. Stan odiše toplinom i privatnošću, a višespratna organizacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan u centru. Površine je 76m2, Nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojeni spavaći deo sa dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc-a i dve terase. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Autokomanda, 75 m2pogled na Hram Sv.Savem, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 3.0s, 75m2, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature stanova: 2.0s,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je renoviran, stolarija je PVC, grejanje je na gas a postoji i kotao na pelet. Na parceli....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U bloku 44 na Novom Beogradu, blizu reke Save, izdaje se konforan, trosoban stan od 75 m2. Zgrada se nalazi u divnom zelenom okruzenju, sa uredjenim parkom za decu i roditelje, u blizini trznog centra Piramida, doma zdravlja, vrtica i velike pijace. Stan je renoviran i kompletno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87406, IV/VII, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji!Prostor je dobro organizovan i opremljen većim brojem plakara. Poseduje terasu površine oko 12m2 sa predivnim pogledom na parkiće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na prvom spratu, zgrade sa liftom. Sređen, ušuškan u centru grada, blizu Kneza Miloša. Kompletno opremljen svim stvarima. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba sa terasom, kuhinja, trpezarija, velika spavaća soba, manja spavaća soba, kupatilo, mali mokri čvor,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog parka, Zone 3, par minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 69 m2 plus dve terase koje ne ulaze u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Stan, VINIK, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini Pravnog fakulteta, površine 75m2. Nalazi se na I spratu. Poseduje ulazni hodnik, tri odvojene prostorije, kuhinju, kupatilo i terasu. Grejanje je centralno. Stan je kompletno renoviran, veoma komforan sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, direktno pored Hrama Svetog Save, izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 75 m². Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i komforom. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve odvojene sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, dve spavaće sobe, prostrana terasa 12m2, sa pogledom na park, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Komforan stan u novogradnji, potpuno opremljen, stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostavu , jugoistočno je orijentisan, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100e. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan stan na II spratu kvalitetne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji, blizu Parka Sv.Save i TC Roda.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i tri lođe, tako što svaka prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 550 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan dvoiposoban stan u novogradnji, površine 73m2, smešten na sedmom spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase, a u podrumu je pripadajuća ostava. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 369.900 €, 73,00 m2 cca 5070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Apsolutno sve u ovom stanu je najvišeg mogućeg kvaliteta i kreirano od strane svetski priznatih dizajnera. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila i terase. Jugozapadno je orijentisan i veoma svetao. Prodaje se sa kompletnim nameštajem.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Vladimira Popovića, u atraktivnom delu Novog Beograda - Blok 19a. Stan se nalazi na trećem spratu uredno održavane zgrade sa ukupno šest spratova.Stan površine 73 m2 odlikuje odličan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru grada, smešten u mirnoj uvučenoj ulici, bez gradske buke. Veoma specifičan i interesantan prostor sa modernim enterijerom i odličnom organizacijom na tri nivoa. Prvi nivo čini manje kupatilo, drugi nivo je koncipiran kao open space prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 324.000 €, 72,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan salonac u najlepšem delu grada, blizu Simine ulice. Zgrada u dobrom stanju, održavana. Pored toga što je na odličnoj lokaciji, stan je dobar za stanovanje, poslovni prostor, za izdavanje stan na dan, jer lokacijski pruža idealne prilike za razne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade. Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Prostor je adaptibilan . Stan je moderno opremljen i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 348.000 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu uredne zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Dorćol-kej,reka. Zgrada poseduje lift i dva ulaza, a stan se izdvaja po odlično....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 700 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u jednoj od najtraženijih ulica u Nišu Dušanovoj. Stan je po strukturi dvoiposoban, projektovan tako da maksimalno iskoristi svaki kvadrat i pruži vrhunsku udobnost u samom centru grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravaka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan površine 72m² na Voždovcu, u Bilećkoj ulici. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od tri sprata i dvostrano je orijentisan. Prostrana dnevna soba, dve odvojene spavaće sobe, hodnik, kuhinja, kupatilo, dve terase. Grejanje je centralno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vozdovac, 2.5s, 71m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zvezdara - Mirijevo-kod pijace 3.0, 71m2 (terasa), 5/6, CG, interfon, internet, KATV, klima Odličan trosoban, kompletno namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom, izdvojenom kuhinjom i zastakljenom lođom, kupatilom, hodnikom i terasom. Lokacijski najbolje pozicioniran u Mirijevu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten četvorosoban stan u centru grada u ulici Generala Milojka Lešjanina u zgradi starije gradnje sa liftom, na trećem spratu uknjižene površine 71m2, sa grejanjem na struju (etažno grejanje sa kotlom na struju). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 272.000 €, 71,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan 2.5 soban stan, sa uknjizenih 71m2, u izvornom, uredno održavanom stanju, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Odličan raspored sa odvojenom noćnom i dnevnom zonom omogućava lako prilagođavanje prostora potrebama budućih vlasnika. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na Bulevaru Nemanjića. Površine je 70m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa tri lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Stan je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U samom centru grada, na Terazijama, izdaje se trosoban stan. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, 2 toaleta, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i lođe. Lep salonac, izdaje se polunamešten, sa kunhinjom i belom tehnikom. Zbog lokacije koju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lep dvosoban stan u strogom centru grada. Površine je 70m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je veoma komforan, svetao i sa prostanim sobama. Klimatizovan....