• GoHome Professional
www.indomio.rs 70 m2 3.sprat najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 70 m2 3.sprat najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 70 m2 3.sprat najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 70 m2 3.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 175.100 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se polunamešten trosoban stan na Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se na 3. spratu, veoma prostran i moderan. Dvorišno orijentisan i idealan za porodični život. Zgrada poseduje nenumerisana parking mesta. Centralno grejanje. Uknjižen. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 208.000 €, 70,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U Mirijevu, u ulici Kapetana Miloša Žunjića, prodaje se veoma lep, komforan trosoban stan. Stan je površine 69,5m2, a nalazi se na trećem spratu novoizgrađene moderne četvorospratnice. Zgradu opslužuju dva lifta, a stanarima su na raspolaganju teretana i mini market. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 320.000 €, 70,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan, površine 70 m, smešten je na trećem spratu modernog stambenog kompleksa Zelena Avenija na prestižnoj lokaciji u opštini Zemun. Novogradnja pruža savremene sadržaje i kvalitetnu izgradnju, što ga čini idealnim mestom za život. Raspored stana je funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - Resavska, Centar, Vračar Izdaje se svetao i komforan trosoban stan površine 70 m2 , smešten na 3. spratu kvalitetne, renovirane zgrade sa liftom, u prestižnom delu Beograda, na početku Resavske ulice, u blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Crkve Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN - GRBAVICA---Agencijska šifra: 9107717.Izdaje se lepo namešten trosoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom, nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija, na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
08.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan - Autokomanda, Voždovac, 70 m2Izdaje se namešten i funkcionalan stan površine 70 m2 u Vitanovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, koja je uredna i dobro održavana.Stan je praktičnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 114.300 €, 70,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.indomio.rs

41825, Stefanela 061 234 30 11 Prodaje se odličan trosoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Oblačića Rada. Odlična zgrada od fasadne cigle. Stan se nalazi na trećem spratu. Zgrada ima lift. Dve ostane u stanu, dve terase. Uknjižen! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se luksuzan, potpuno renoviran i kompletno namešten trosoban stan površine 70 m2, na 3. spratu, u ulici Gavrila Principa. Stan ima savremeno dizajniran enterijer, kvalitetan nameštaj i belu tehniku. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Majke Jevrosime Na trećem spratu stambeno - poslovne zgrade u ulici Majke Jevrosime, za izdavanje stan površine 70m2. Stan se sastoji od predsoblja sa ugrađenim plakarom, centralne velike sobe iz koje je ulaz u sve prostorije i izlaz na terasu, kompletno nameštene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 122.000 €, 70,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijskla oznaka 1074582 Trosoban dupleks u centru grada, u zgradi iz 2006. godine. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i lepa terasa od 12 m2 koja je zastakljena. Gore su dve spavaće sobe i još jedno kupatilo. Mogućnost pregrađivanja sobe....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 70 m2 3.sprat (278)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>