• GoHome Professional
www.indomio.rs 70 m2 3.sprat lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 70 m2 3.sprat lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 70 m2 3.sprat lođa

  • Za upit "www.indomio.rs 70 m2 3.sprat lođa" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 3.122 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BANJA, 175.000 €, 67,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan je uknjižen, istočno orijentisan i okružen zelenilom. Komforan je i funkcioniše kao dvoiposoban. Stan je na trećem spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom bez lifta koju je gradio „Energoprojekt”. Ima centralno grejanje i toplu vodu. Grejna površina stana je 62 m², plus lođa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u ulici Nedeljka Gvozdenovića površine 67m2, vlasnik - odmah useljiv - renoviran - dvostrano orjentisan - stan se izdaje kompletno namešten i opremljen tehničkim uređajima - ugradni plakari od poda do plafona u hodniku i spavaćoj sobi - zastakljena lođa - odlična lokacija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban i kompletno namešten stan u naselju Galenika u Zemunu, poznatom po zelenilu, igralištima i dobroj infrastrukturi. Stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja i predstavlja retku priliku na tržištu. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 70 m2 3.sprat lođa'
241.400 €
319.000 €
230.000 €
  Stan, BEOGRAD, Altina, 208.182 €, 70,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 237.500 €, 68,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 68m2(mereno 83m2),terasa i lođa, 3/3,LUX, podno grejanje, inverter klima, interfon, internet, mogućnost zakupa garažnog mesta Kratka ulica Miše Vujića se spaja sa ulicom Mitropolita Petra, kod Hale Pionir. Ovaj kraj je kompletno infrastrukturno porkiven. Sve što treba za život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 195.717 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu od četiri. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom ,dnevne sobe i lođe. Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan. U izgradnji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan poslovni prostor, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 279.000 €, 76,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, Bulevar Nikole Tesle, 76m2 76m2, 2.5, 3/4, CG, lođa, izvorno, uknjižen. Odličan dvoiposoban stan preko puta....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 242.500 €, 64,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvoiposoban, u potpunosti renoviran stan, u najboljem delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu desetospratnice sa liftom. Stan je veoma praktičnog rasporeda, dvostrano orjentisan, sa dosta prirodnog svetla. Uknjižen na grejnu površinu koja iznosi 53 kvadrata,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.