• GoHome Professional
www.indomio.rs 70 m2 2.sprat zadnjih 7 dana što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 70 m2 2.sprat zadnjih 7 dana što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 70 m2 2.sprat zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 70 m2 2.sprat zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.148 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sređen i potpuno opremljen dvosoban stan od 68m² u Bloku 67 na Novom Beogradu. Smešten na 2. spratu uredne zgrade sa video nadzorom i liftom. Raspored čine dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo i zastakljena terasa sa lepim pogledom. Stan je svetao, praktičan i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 76,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i prostran četvorosoban stan u Vitanovačkoj ulici, smešten na drugom spratu u zgradi novije gradnje. Odličnog rasporeda i komforne strukture 4.0, stan pruža idealan prostor za porodičan život ili dugoročnu investiciju. Posebnu prednost predstavljaju dva parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u novogradni, kvalitetno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je na gas, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 70 m2 2.sprat zadnjih 7 dana što veći'
650 €
1.000 €
600 €
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je renoviran, stolarija je PVC, grejanje je na pelet. Na parceli se nalazi prostor za parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade. Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Prostor je adaptibilan . Stan je moderno opremljen i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC – FON, TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma komforan trosoban stan površine 72m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, neposrednoj blizini FON-a. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od ukupno tri sprata i dvostrano je....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 200.571 €, 71,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na idealnom 2. spratu u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve spavaće sobe i balkona . Ukupna površina je 70.13 m2. Stanovi se grade od kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi box nekretnina, trosoban stan površine 70 m² nalazi se u Nišu, u naselju Medijana, u delu Bulevara Nemanjića, u blizini reke Nišave i Doma zdravlja. Stan je smešten na drugom spratu i predstavlja dobru priliku za porodično stanovanje. Raspored prostora obuhvata tri sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten trosoban stan u Oblakovskoj ulici, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću prema autoputu i centralnim gradskim zonama. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade bez lifta i predstavlja dobar izbor za udoban porodični život ili dugoročan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban i opremljen stan, 68m2, poseduje dve sobe, dnevno- trpezarijski deo sa kuhinjom i prostranom lodjom na kojoj možete provoditi veći deo dana kao i kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu sa pogledom na šumu. Veoma je udoban a nalazi se nadomak Bul Kralja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, FON-Bilećka - Kostolačka 3.0, 66m2, 2. sprat, grejanje-CG U ponudi svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan u mirnoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu redovno održavane zgrade. Sastoji se od: velikog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan trosoban stan na Voždovcu, u Kostočkoj ulici, u mirnom i lepo povezanom delu opštine. Stan se nalazi se na drugom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili zakupce koji traže udoban i prijatan prostor za duži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u Batajnici, na odličnoj lokaciji u glavnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, prodavnica, škole, vrtića, autobuskih stajališta, doma zdravlja i svih sadržaja potrebnih za život. Stan se nalazi na drugom spratu novogradnje iz 2025. godine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 2.0 soban stan u opštini Stari grad, u samom srcu Beograda, u Skadarskoj ulici, na svega nekoliko koraka od Skadarlije. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne starogradnje i prostire se na 65m2. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za život. Odmah je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA SOMBORSKOM BULEVARU SA PARKING MESTOM---Agencijska šifra: 9112671.Izdaje se moderno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Somborskom Bulevaru. U cenu zakupa ulazi i korišćenje parking mesta u dvorištu zgrade.Stan je useljiv od....