• GoHome Professional
www.indomio.rs 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 70 m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 70 m2 što manji" pronađeno 5 134 nekretnina - prosečna cena 1.758 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • parket
    • opremljen
    • 3.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 36.000 €, 71,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U RADNIČKOM NASELJU, U STAMBENOJ ZGRADI SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. STAN JE KLIMATIZOVAN. STRUKTURA STANA; PREDSOBLJE, KUPATILO, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, I LOĐOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. VREDI POGLEDATI. BEZ ULAGANJA. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i opremljen stan novim nameštajem. Stan je dvosoban na odličnom mestu, ugao Ustaničke i Vojislava Ilića. Promenjena kompletna spoljna i unutrašnja stolarija. Hoblovan i lakiran parket, nove pločice u kuhinji i kupatilu, nove vodovodne i električne instalacije.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 76.800 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s426 Na prodaju je sjajan stan površine 64 m2, smešten u samom srcu Mladenovca. Ova nekretnina nudi udoban i praktičan dom koji se nalazi u prizemlju zgrade, što ga čini lako dostupnim i pogodnim za sve generacije. Jedna od ključnih prednosti stana je njegova izvanredna lokacija.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 70 m2 što manji'
42.000 €
800 €
141.750 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 252.360 €, 64,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 139.050 €, 64,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen dvosoban trenutno u funkciji dvoiposobnog stana na izuzetno dobroj lokaciji. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle, okružena sa dosta zelenila i parking mjesta. Stan pogodan za porodičan život a isto tako i za rentiranje , zbog izuzetne pozicije.Centar nekretnine 021,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.730 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNO! Zgrada na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Komforan stan sa dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kupatilom i prelepom terasom. Uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namešten. Zgrada vrhunskog kvaliteta sa dva lifta. Za više informacija pozovite agenta prodaje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 374.888 €, 64,00 m2 cca 5860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Premium lokacija pored Kule, Galerije, Save Promenade - zgrada BW Bonaca. Nudimo odličan stan na 3. spratu. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, terase, kupatila i vešernice. Stan je vrlo svetao i funkcionalan, odličan kako za život tako i kao investiciona....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.350 € na 159.650 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 159.650 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 149.350 €
27.02.2026 - 159.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 105.600 €, 64,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican dvosoban stan,kompletno renoviran Uknjizen. Veoma svetao stan. Prodaje se sa novom kuhinjom i elementima ,ugaona garnitura ,trpezariski sto sa stolicama,dve klime i puno lepih ukrasnih detalja., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053090 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 500 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na super lokaciji Za vise informacija pozovite 0668442288 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, SOPOT, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s511 Na prodaju je moderan, funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 64 m² u novoj i urednoj zgradi na Kosmaju, idealan za one koji žele mir, udobnost i prirodu, a da su ipak nadomak Beograda (oko 1 sat vožnje). Struktura stana: – svetao dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan 64m2, u blizini Bulevarskog parka, Čaira, bolnice i centra grada. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Stan je u polu nivou,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 64,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, Krunski venac u jednoj od najlepših ulica ,Smiljanićevoj. U vrlo održavanoj zgradi, gradnje socrealizam, na prvom spratu, sa po dve stambene jedinice nalazi se stan. Sigurnosna ulazna vrata, veliko predsoblje, velika spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 309.000 €, 64,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 64 m2 u mirnoj i zelenilom bogatoj ulici Stevana Visokog.Smešten na prvom spratu sa dve terase, uredne zgrade sa liftom, ovaj stan je u izvornom stanju i predstavlja savršenu osnovu za adaptaciju u skladu sa vašim željama i potrebama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.300 €, 64,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Podbara, 64m2, trosoban stan. Prodaje se trosoban stan od 64 m² na atraktivnoj lokaciji na Podbari. Stan se nalazi u potpuno novoj zgradi, u kojoj još niko nije živeo. Raspored prostorija: Iz hodnika se ulazi u dve spavaće sobe, kupatilo i prostrani dnevni boravak. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 158.275 € na 164.606 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 164.606 €, 64,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 158.275 €
25.03.2026 - 164.606 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1186 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Predstavljamo stambeni kompleks koji donosi visok standard modernog urbanog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Lomina, moderan i svetao 2.0 stan u centruIzdaje se moderan, potpuno namešten i funkcionalan stan površine 64 m2, smešten u Lominoj ulici na Savskom vencu, u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Zelenog venca, Balkanske ulice i Beograda na vodi.Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prostran i izuzetno svetao dvosoban stan površine 60 m² nalazi se na odličnoj lokaciji u ulici Džona Kenedija, u naselju Retenzija, nadomak Zemunskog keja. Mirno i prijatno okruženje pruža idealan balans između blizine reke i svih prednosti urbanog života, sa kompletnom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, namešten, podno grejanje, st/4, ostava, terasa, parking mesto. Uknjižen, nov 4.0 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe i 3 spavaće, kupatila, kuhinje i terase-dvorišta (mogućnost dogradnje sobe). Grejanje je podno (na struju) kao i na inverter klimu. Zgrada je iz 2015....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 118.090 €, 64,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u moderno dizajniranoj novogradnji na Trošarini. Površine je 63,49m2, nalazi na II spratu zgrade spratnosti Po+P+3 sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda, sastoji se iz hodnika, dnevnog boravaka sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivno naselje „Panorama Houses“ smešteno u blizini centra Vrnjačke Banje. U sklopu naselja se nalaze prizemne kuće, izgrađene na prostranim parcelama od 6 ari. Svaki stan prostire se na 64m2 korisne površine, što omogućava komforan životni prostor, i popločani....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 55.000 €, 64,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Devojački bunar - vikend kuća, građevinske površine 64 kvm, dva nivoa PR+PTK, na 6 ari placa. Prizemlje: dnevna soba, čajna kuhinja, kupatilo, velika terasa. Potkrovlje: hodnik, dve sobe, kupatilo, terasa. Na placu ima i pomoćni objekat površine 16 kvm i garaža površine 17 kvm. U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 94.100 €, 64,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Useljiv stan na dobroj lokaciji u fazi kompletnog renoviranja sa parking mestom ispred zgrade. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 125.250 €, 64,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan, komforan, kompletno renoviran stan (veliki dnevni boravak, jedna spavaća soba ima preko 15m2, a druga soba je manja, odvojena trpezarija sa kuhinjom ima prirodnu ventilaciju). Vodovodne i strujne instalacije su zamenjene. Odličan parket i keramika, kvalitetna oprema u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 123.600 €, 64,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

18078, 061 234 30 11 Stefanela, U blizini Bulevara Oslobodjenja u novijoj lepoj zgradi prodajemo dvoiposoban stan površine 64m2 . Stan je sa puno svetla, prazan i renoviran sa veoma lepom opremom. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica (Beograd),Stan u zgradi,64 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 187.900 €, 64,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 64m2 , renoviran, svetao stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Izdvajamo funkcionalan raspored ,kvalitetnu keramiku koja je korišćena za kuhinju i kupatilo, grejanje je na gas , plaća se po utrošku. Postoji mogućnost kupovine garažnog....

 
 
 
  Kuća, BAJINA BAŠTA, 35.000 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju nedovršena vikendica na 300m od reke Drine, u centru sela Okletac. Nalazi se pored magistralnog puta Užice-LJubovija, ukupne je površine 64m2 i spratnosti je su+ pr. U suterenu se nalazi jedna prostorija, a u prizemlju je predvidjena kuhinja, kupatilo i jedna spavaća soba.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 158.000 €, 64,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.0, 64m2, VP/1, EG klima. Odličan, prostran, dvostrano orijentisan stan, na sjajnoj lokaciji. Stan je održavan, opremljen PVC- stolarijom u odličnom stanju. Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, tri odvojene sobe, kupatilo, pripadajući podrum.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SUBOTICA, 450 €, 64,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u centru Subotice u šetačkoj zoni sa uličnim frontom. Ukupne površine 64m2, od čega je galerija 19m2. Poseduje sanitarni čvor na obe etaže, na podovima su pločice, a gerjanje je cemtralno na struju. Pogodan za prodajne, kao i za kancelarijske delatnoti. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na Vračaru u mirnoj ulicii Sastoji se od hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i kupatila. U blizini je svih potrebnih sadržaja za život-javni prevoz,marketi,dom zdravlja,vrtić,škola… Odlična povezanost sa svim delovima grada.....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 15.500 €, 64,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

U selu Valakonje prodaje se poljoprivredno zemljiste u komadu povrsine 46913m2 sa dva ucrtana objekta za rusenje od 64m2 i 47m2. Samo mesto je udaljeno od sela 4-5km,put je jedim delom nasut rizlom prohodan, dok je druga deonica puta makadamska pa je pristup mooguc samo terenskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

Prostran i lep dvoiposoban stan u novogradnji. Stan poseduje dve odvojene sobe, kupatilo i wc. Kuhinja u stanu je nova i ograđena klizećim vratima. Stan ima i terasu sa ostavom. Stan se prodaje bez nameštaja, ali za pojedine stvari može se napraviti dogovor. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 350 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, radne sobe, kupatila, toaleta, balkona i ulaznog hodnika. Klimatizovan je a grejanje je centralno. Opremljen je novim nameštajem, tehničkim i kuhinjskim aparatima, svim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen porodičan stan na Novoj Detelinari - spreman za useljenje!Predstavljamo vam izuzetno komforan i moderno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih delova Nove Detelinare. Stan je idealan za porodice koje traže udoban, funkcionalan i elegantan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.470 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, funkcionalan trosoban stan u izgradnji, kod Palilulske pijace, u okviru moderne novogradnje visokog kvaliteta. Površina stana je 63.83m2, dostupan je na drugom spratu i istočne je orijentacije. Sama zgrada odlikuje se vrhunskim materijalima i savremenim tehničkim rešenjima:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 750 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u neposrednoj blizini okretnice 26 i autobuskih stajališta 18 i 25 što pruža povezanost sa celim gradom i brz prilaz autoputu. Cena sa svim režijama. U okolini zgrade nalazi se stadion shoping centar, maxi 00-24, lidl, vero Okruženo je prepim parkom sa košarkasikim,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux dvoiposoban stan u luksuznoj zgradi iz 2022god., bez ulaganja, na petom spratu(povucen sprat) sa liftom,uknjižen na prodavca. Korisna površina 64m2, površina sa terasom 75m2. Stan ima veliku terasu koja prati celu dužinu stana i bocno.Predivan pogled na grad. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven i elegantno opremljen stan u ulici Dusana Vasiljeva sa umirujucim pogledom na Kej i Dunav, slobodan je za prodaju. Nalazi se u neposrednoj blizini setalista u izuzetno kvalitetnoj zgradi sa liftom. Renoviran je kompletno i uredjen sa ukusom, a trenutno se koristi kao kancelarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 290.000 €, 64,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, Njegoševoj, u neposrednoj blizini Slavije, nalazi se ovaj izuzetno svetao i funkcionalan stan koji predstavlja pravu retkost na tržištu. Lokacija pruža savršen balans između mira i urbanog života – okruženi ste prepoznatljivim gradskim ambijentom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 89.000 €, 64,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 64m2 + parking mesto u Pozarevcu ,ulica Bratstva jedinstva - Pionirski trg NOVOGRADNJA - NEMA PDV-A CENA 98.000EUR VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2022.,

www.indomio.rs

Fenomenalan dvoiposoban stan na Limanu 4 - Bulevar Cara Lazara. Porodičan stan na drugom spratu, ušuškan i uvučen od gradske buke, a opet na najboljoj poziciji. Stan je u odlično odežavanom stanju, dobra osvežena drvena stolarija, keramika, i lamelni parket u top stanju. Dvostrano....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 760)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>