• GoHome Professional
www.indomio.rs 60 m2 Zadnjih 7 dana klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 60 m2 Zadnjih 7 dana klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 60 m2 Zadnjih 7 dana klima

  • Za upit "www.indomio.rs 60 m2 zadnjih 7 dana klima" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 1.224 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • lift
    • parket
    • 4.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namešten stan.Na traženoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla.Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Podrumski prostor,biciklana. Više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Limanu 2 u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Štranda i fakulteta. Stan površine 60 m² nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan kod Apelacionog sudaIzdaje se stan u ulici Dimitrovgradska u blizini Novog NišaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,trpezarije ,2 spavaće sobe, kupatila i terase.Ukupna površina stana je 60 m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja ne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 60 m2 zadnjih 7 dana klima'
65.000 €
234.000 €
450 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je šarmantan salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, idealan za one koji žele da budu u centru gradskih dešavanja. Stan je veoma funkcionalan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, komforne spavaće sobe, potpuno odvojene kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAŽA 17 m2, ISTOK - zaštićen od buke. Dvorišna strana. 2 spavaće sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjižen. Garažno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 233.000 €, 59,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 59,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen i svetao poslovni prostor od 59 m2, smešten u mirnoj i održavanoj zgradi u Bloku 45 na Novom Beogradu. Izuzetno je funkcionalan i spreman za useljenje – bez ikakvih dodatnih ulaganja. Prostor se sastoji od: dve odvojene kancelarije, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.210 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran stan na Banovom brdu, u Požeškoj ulici, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Košutnjaka, DIF-a i tržnog centra Ada Mall. Lokacija pruža odličnu povezanost sa centrom grada i svim delovima Beograda, kao i neposrednu blizinu škola, vrtića, prodavnica i sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 450 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten nov neuseljevan dvoiposoban stan 57m2 na prvom spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan, ima terasu. Velika prednost je grejanje na gas, ima kalorimetre, te su troškovi mali i plaća se samo u grejnoj sezoni, a leti taksa. Informatika oko 3000. Postoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.300 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Renoviran i moderno koncipiran stan. Dnevna i spavaća soba imaju zasebne klima uređaje. Stan je potpuno opremljen i uključuje sudo-mašinu, veš-mašinu, staklo-keramički šporet, LED TV od 40”, kao i veliki američki plakar u hodniku. Obezbeđeni su optički internet brzine 300/150....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Voždovcu od 63 m2, Jove Ilića, preko puta Fon-a. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Drugi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je potpuno nov, u novogradnji na Voždovcu. Useljiv je odmah. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Treći....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 63m2, nalazi se na V spratu novije stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno, ima i ugrađen klima uređaj. Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, Pere Ćetkovića ulica,2.0,56kvm, nov nameštaj, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, terasa, klima,IV sprat bez lifta, grejanje NR (info stan 3000din), održavanje 1000din, renoviran stan kompletno, pvc, maš.za sudove,okrečen, useljiv, fiksno 450e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljen dvoiposoban na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 2. spratu nove stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 64m2 i sastoji se ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Moderan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 63,56m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, osunčan i stilski opremljen dvosoban stan u Kumanovskoj ulici na Vračaru, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na šestom spratu uredno održavane zgrade i pruža izuzetan mir i privatnost, potpuno izolovan od gradske buke.Stan površine 56 m2 odlikuje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.250 €, 65,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine 65m2, na I spratu. Stan je projektovan tako da Vam pruži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 198.900 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u novoj, modernoj zgradi, useljiv. Zgrada građena kvalitetnim materijalima. Sama lokacija i pozicija zgrade i stana je poznata po dobrim uslovima za miran i organizovan porodičan život. Centar Žarkova kao i svi drugi sadržaji omogućavaju dobru komunikaciju sa snabdevanjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Novom Detelinaru u Novom Sadu. Stan površine 65 m² nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na atraktivnoj lokaciji. Stan je veoma funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 530 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE STEPE, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma funkcionalan dvosoban stan površine 55m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Autokomande i Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi u mirnom kraju, na prvom spratu (visoko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep nov 2,5 stan, 65m2, 3 sprat, EG, inverter klima, licno parking mesto na pocetku Visnjicke banje 5km od Trga republike. Stan ima 2 spavace sobe, koncept dnevnog boravka sa kuhinjom, komforno kupatilo i kompletno je namesten. Slobodan. Minimalni zakup 6 meseci. Niski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo,Lješka ulica,2.0,55kvm, namešten stan u prizemlju zgrade sa dvorišnom terasom, predsoblje+dnevna soba+spavaća soba+terasa, CG (info stan 13500din),SBB 4500din,održavanje 1300din, klima, mašina za sudove i za sušenje,useljiv, NOVOGRADNJA, 450e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>