• GoHome Professional
www.indomio.rs 60 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs 60 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 60 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 60 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 206 nekretnina - prosečna cena 1.529 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 84.500 €, 65,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 65m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov trosoban stan od 55m2 sa parking mestom u podzemnoj garaži. Stan je prazan, sa potpuno opremljenom kuhinjom i veš mašinom. Stan se nalazi na 5.spratu u Galensovoj zgradi Kej Garden Residence, na 5 min od keja, od strogog centra grada, u blizini prodavnice, pijaca, škola,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma prijatan i funkcionalan dvosoban stan površine 55 m², smešten na prvom spratu u mirnoj i tihoj ulici. Stan poseduje poseban ulaz, što budućim zakupcima pruža dodatni osećaj privatnosti i komfora, nalik životu u zasebnoj kući. Prostor je lepo organizovan i sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 300 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan pogodan za koriščenje kao poslovni/kancelarijski prostor u strogom centru Jagodine, u blizini suda, katastra i drugih lokalnih institucija. Prostor se prostire na 55m² i nalazi se u trospratnoj poslovnoj zgradi skorije gradnje koja pruža visok stepen prohodnosti i vidljivosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, moderan stan od 55 m2, sa dve spavace sobe u naselju Vojvode Vlahovića, Stan je na 4-om spratu. Zakup 450 eur, Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

#43074, Izdavanje, Stan, Beograd, ĐERAM, 55 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban komforan stan površine 55m2 na 5/6 spratova. Stan je kompletno namešten i uselji odmah. Nalazi se na odličnoj lokaciji, preko puta Ada mola, Ade ciganlije, hipodroma. Blizina autobuskih stajališta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, funkcionalan, svetao stan u zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Lep raspored prostorija sa pogledom na park. PROSTORIJE: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 139.000 €, 55,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na lepoj lokaciji u blizini Miljakovačke šume prodaje se komforan, funkcionalan, svetao stan sa prelepim pogledom. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilom. Zgrada je novije gradnje, grejanje na struju i ima svoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127785, I/V, klima, uknjižen, renoviran, ulaz mermerni, fasada dobra, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na izuzetnoj lokaciji, nadomak Studentskog parka, PMF-a, Filolološkog i Filozofskog fakulteta, Kalemegdana, Knez Mihailove ulice, na korak od svih sadrzaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

TC STADION 2.0 – VOŽDOVAC Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi nov i kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Stadion Shopping Center, Voždovac. Stan je površine 55m² i nalazi se na 2. spratu manje novije i uredne zgrade od ukupno 3 sprata. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 650 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan od 65m² na Zvezdari kod Gradske bolnice. Stan je veoma funkcionalan, namešten i svetao. Poseduje dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, dve zasebne spavaće sobe, predsoblje, kupatilo, kao i zastakljenu lođu. Stan se nalazi na II spratu zgrade sa liftom i poseduje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.500 €, 65,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan smešten u glavnoj ulici u Ćupriji, na izuzetno traženoj lokaciji, preko puta Dom zdravlja. Stan odlikuje veoma dobar i praktičan raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u centru Vrnjačke Banje, površine 65 m², predstavlja odličnu priliku za različite poslovne namene. Nalazi se u atraktivnoj gradskoj zoni, što ga čini pogodnim za delatnosti koje zahtevaju dobru vidljivost i pristupačnost. Prostor je funkcionalne površine i lako se može prilagoditi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan trosoban stan površine 55 m², u Dobanovačkoj ulici u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu nove i moderno građene zgrade sa ukupno 4 sprata. Po strukturi stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, dva kupatila i terasu. Zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da vam ponudi kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Stadiona Crvene zvezde, Savski venac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban život. Odmah je useljiv i nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 430 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan kod parka Svetog Save na Vizantijskom bulevaru u zgradi starije gradnje sa dva lifta na visokom prizemlju, uknjižene površine 65m2 sa centralnim grejanjem (poseduje i običnu klimu). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, toaleta, komforne dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao 2.0-soban stan na Vračaru, u ulici Prote Mateje, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta i svih važnih gradskih sadržaja. Stan ima 65m² i nalazi se na 3. spratu održavane starogradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban, veoma funkcionalnog rasporeda i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 2.0 soban stan u opštini Stari grad, u samom srcu Beograda, u Skadarskoj ulici, na svega nekoliko koraka od Skadarlije. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne starogradnje i prostire se na 65m2. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za život. Odmah je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran LUX stan na odličnoj lokaciji, prekoputa BW. Stan je površine 55 m², dvosoban, na 5. spratu od ukupno 5. Dvostrano je orijentisan, ka ulici i ka dvorištu, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55kv na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u između Limana 3 i Limana 4. Stan je uknjižen 1/1, veoma prostran, svetao i funkcionalnog rasporeda, idealan kako za porodičan život tako i kao sigurna investicija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SURČIN, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan stan u kući sa posebnim ulazom, u visokom prizemlju, u mirnom delu Surčina. Stan ima 55 m2 i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom po open space konceptu, odvojene spavaće sobe, kupatila i velike zajedničke terase. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 117.000 €, 55,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129807, I/II, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan 55m2 na Sajlovu , prvi sprat. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu od 16m² koja nije uknjižena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA SOMBORSKOM BULEVARU SA PARKING MESTOM---Agencijska šifra: 9112671.Izdaje se moderno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Somborskom Bulevaru. U cenu zakupa ulazi i korišćenje parking mesta u dvorištu zgrade.Stan je useljiv od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

DENKOVA BAŠTA, ZVEZDARA – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i namešten stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u naselju Denkova bašta, preko puta Beo centra. Stan je površine 65m² , veoma je svetao, komforan i dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se 2.5, kompletno renoviran , južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu. Stan ima 55 m² uknjižene površine, mereno 61m2, zajedno sa lođom.Uređena ostava sa policama. Dva izlaza na terasu (iz dnevne i jedne spavaće sobe) Moderna kuhinja od medijapana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 198.900 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u novoj, modernoj zgradi, useljiv. Zgrada građena kvalitetnim materijalima. Sama lokacija i pozicija zgrade i stana je poznata po dobrim uslovima za miran i organizovan porodičan život. Centar Žarkova kao i svi drugi sadržaji omogućavaju dobru komunikaciju sa snabdevanjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno nov i potpuno namešten stan sa parking mestom, nikad useljavan, sa novim i nikada korišćenim premium nameštajem, kao i najkvalitetnijom potpuno novom i nikada korišćenom belom tehnikom. Stan je luksuzan u novogradnji od šest stanova na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan kod Doma zdravlja. Površine je 55m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.750 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep nov 2,5 stan, 65m2, 3 sprat, EG, inverter klima, licno parking mesto na pocetku Visnjicke banje 5km od Trga republike. Stan ima 2 spavace sobe, koncept dnevnog boravka sa kuhinjom, komforno kupatilo i kompletno je namesten. Slobodan. Minimalni zakup 6 meseci. Niski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.000 €, 55,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan, kompletno, moderno, renoviran jednoiposoban stan u ulici Cara Dušana. Veoma svetao, dvorišno orijentisan stan sa dnevnom sobom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom, kupatilom i prostranom terasom na koju se izlazi iz spavaće sobe. Odlična investicija kako za izdavanje,....