• GoHome Professional
www.indomio.rs 60 m2 što veći Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 60 m2 što veći Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 60 m2 što veći Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 60 m2 što veći najnovije" pronađeno 174 nekretnina - prosečna cena 1.410 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 89000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • podno grejanje
    • klima
    • lift
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zemun, Sava Kovačević – 2.5 stan 61m², LUX renoviran, dvostrano, terasa, odmah useljiv U ponudi je izuzetno kvalitetan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 61m² (57m² + lođa 4m²), smešten na 4. spratu od 11 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

4 sprat, ta grejanje.2.5 pored meka na slaviji ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, IRIG, 120.510 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na 1.5km od Termala, prodaje se trosoban stan u novoj, modernoj poslovno - stambenoj zgradi. Stan ima lep pogled na šumu i dobija dosta svetlosti. Odličan raspored: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, uvučena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, komforna terasa, 2 spavaće sobe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 60 m2 što veći najnovije'
500 €
150.000 €
780 €
  Stan, MALI MOKRI LUG, 193.500 €, 65,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odlična prilika za poslovni prostor, kozmetički salon, stomatološku ordinaciju, školicu. Stan ima četiri odvojene prostorije, predsoblje, kupatilo, toalet i malu kuhinju. Izdaje se bez nameštaja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan sa izuzetnim potencijalom, smešten u zgradi novije gradnje, na trećem spratu (od ukupno četiri), bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i prozračan tokom celog dana, a dodatnu vrednost daju dve lođe koje pružaju prijatan pogled....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

- Bulevar cara Lazara, preko puta Limanske pijace - kompletno i moderno opremljen - 65m2, dvosoban stan - odvojena kuhinja sa pirodnom ventilacijom - 5. sprat od 9. - dvorišno orijentisan - 2 ostave + podrumska prostorija Obavezan depozit u iznosu dve mesečne kirije, agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Panteleju, kod Niteksa. Nalazi se na visokom prizemlju u porodičnoj kući sa posebnim ulazom. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 65 m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VINIK, 280 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući u Jagodin mali. Površine je 65m2, dvosobne strukture, nalazi se u prizemlju. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na gas. Ispred kuće je parking mesto. Stan je opremljen nameštajem i....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 205.000 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na samo nekoliko koraka od Sportskog centra Olimp, u mirnoj ulici, gradi se izuzetno kvalitetan stambeni objekat u kojem se koriste najkvalitetniji materijali dostupni na tržištu. U ponudi je funkcionalan dupleks stan koji se sastoji od: Donjeg nivoa: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 119.695 €, 65,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.750 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 280 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u blizini Čaira. Stan se nalazi na visokom prizemlju u stambenoj zgradi bez lifta. Površina stana je 65 m2. Stan je kompletno sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SUBOTICA, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lepa dvoetžna kuća od 65m2 građena u stilu planinske kućice na Paliću na izuzetnoj lokaciji. U prostran i osvetljen dnevnik boravak se ulazi sa velike terase istočno orjentisane. Na donjij etaži pored dnevnog borvaka nalati se i kompletno opremljena kuhinja sa svim uređajima i neophodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

TOP PONUDA – SVETAO, KOMFORAN 2.5 STAN NA BANJICI, 65m² Retko u ponudi! Predstavljamo vam izuzetno prijatan i svetao dvoiposoban stan od 65m², smešten u prizemlju kuće u jednom od mirnijih i traženijih delova Banjice. Stan odiše toplinom doma — obilje prirodne svetlosti, odličan raspored....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 119.640 €, 65,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novogradnja Surčin – Radiofar | U blizini EXPO 2027 | Trosoban stan 64,67m² | Odlična investicija U ponudi funkcionalan trosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi na drugom spratu i ima 64,67m². Cena iznosi 1.850€/m²,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na odličnoj lokaciji, nadomak centra grada, kao i BIg shopping centra. U blizini se nalazi i glavna autobuska stanica, supermarketi, butici, kafići, restorani, pošte i drugi infrastrukturni sadržaji. Stan je opremljen novom tehnikom i nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 140.976 €, 65,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64,08 m², sa izuzetno funkcionalnim rasporedom prostorija. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, garderobera i terase koja pruža dodatnu udobnost. Smešten je na mirnoj i zelenoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 400 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ušuškan u mirnom delu Medakovića 3, u neposrednoj blizini okretnice, nalazi se funkcionalan i svetao stan koji pruža pravi osećaj doma. Prostorno odlično organizovan, sa odvojenom spavaćom sobom i izdvojenom kuhinjom, ovaj stan odiše toplinom i komforom, dok velika terasa pruža idealno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran 2.5 soban stan – 65 m² – top lokacija Izdaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan stan površine 65 m², strukture 2.5 sobe, na izuzetnoj lokaciji – samo 10 minuta peške do strogog centra. U neposrednoj blizini nalaze se fakulteti, parkovi, prodavnice, škole,....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 129.000 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U samom srcu Obrenovca, u okviru jednog od najluksuznijih poslovno-stambenih kompleksa koji čini šest modernih zgrada, nalazi se lokal koji spaja vrhunsku arhitekturu i miran poslovni ambijent. Kompleks je osmišljen tako da pruža maksimalan komfor i funkcionalnost, uz obilje zelenih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.290 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 750 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i funkcionalan stan površine 64 m2 na odličnoj lokaciji u Novom Beogradu, u Bulevaru Mihaila Pupina, u neposrednoj blizini Starog Merkatora.Stan se nalazi na 1. spratu uredno održavane zgrade i orijentisan je ka parku i zelenilu, što pruža miran i prijatan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.500 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN NA EXTRA LOKACIJI SA POGLEDOM NA TVRĐAVU, ODLIČNOG RASPOREDA. IZ HODNIKA SE ULAZI U SVAKU PROSTORIJU. KUHINJA SA TRPEZARIJOM FIZIČKI ODVOJENA I IZ KUHINJE SE IZLAZI NA TERASU. TAKOĐE IZ DNEVNE SOBE I SPAVAĆE SOBE SE IZLAZI NA TERASE SA PGLEDOM NA DUNAV I TVRĐAVU.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 380 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD BULEVARA OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9112706.Izdaje se prostran dvosoban stan od 64m2, polunamešten, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 108.273 €, 64,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

VRAČAR – Jedna od najlepših ulica Svetao trosoban stan sa potencijalom za četvorosoban | Dve terase Na prodaju elegantan i izuzetno svetao trosoban stan, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade (bez lifta), u jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 242.250 €, 64,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na Vračaru je u ponudi stan u zgradi koja već na prvi pogled ostavlja utisak vrhunske gradnje i sofisticiranog urbanog stila. Objekat je pažljivo projektovan kako bi zadovoljio visoke standarde savremenog stanovanja, a u izgradnji se koriste najkvalitetniji materijali dostupni na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 64,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kod Tašmajdana, izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan. Pogodan na poslovni prostor, ordinaciju. Parking za stanare u dvorištu zgrade. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović tel. 064 180 71 85. Agencijska provizija 2% Near Tašmajdan, extremely functional apartment,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 97.000 €, 64,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u mirnom i uređenom naselju okruženom zelenilom, idealnom za porodičan život i sve koji žele da pobegnu od gradske buke, a da im je centar grada i dalje na dohvat ruke. Lokacija nudi savršen balans – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, marketi, apoteke,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 850 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je lep, namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u neposrednoj blizini SC Olimp. U cenu stana uračunata su dva garažna mesta, kao i treće garažno mesto za manje vozilo ili motor. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se sastoji od kuhinje, dnevne sobe, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 63,56m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 169.999 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Stan poseduje tri spavaće sobe, lodju, kupatilo, kuhinju i prostran dnevni boravak sa trpezarijom koji pruža osećaj komfora i topline. Odlično organizovan prostor, i idealan za porodični život, a može se lako prilagoditi porodičnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 179.900 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Komforan,adaptibilan, trostrano orijentisan, dvosoban stan na visokom prizemlju u dobro odrzavanoj zgradi sa video nadzorom stana i ulaza zgrade. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom tehnikom. Uz minimalna ulaganja može se adaptirati u dvoiposoban. Struktura: ulazni hodnik,dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 300 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Renoviran kompletno opremljen trosoban stan na Bubnju. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe. Lepo opremljen stan, na dobroj lokaciji, idealno za porodice. Cena 600€/mesec sa troškovima. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 88.913 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra. Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcionalnost? Na prodaju je stan u izgradnji, u modernom stambenom objektu koji postavlja nove standarde u pogledu estetike i dugovečnosti.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.978 €, 63,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan stan površine 62.37 m2 na izuzetnoj lokaciji, u visokom prizemlju stambeno-poslovnog objekta. Stan je otvorenog tipa, sa fleksibilnim rasporedom koji omogućava različite namene, bilo da je reč o nekoj vrsti uslužne delatnosti ili kao investicija. Kupovina stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.646 €, 63,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća površine 63m2 koja zahteva adaptaciju.Sastoji se od dve sobe koje su smeštene u glavnom stambenom objektu,kuhinja i kupatilo se nalaze u objektu u dvorištu.Poseduje septičku jamu, bušeni bunar ,trofazni priključak za struju,grejanje na čvrsto gorivo,( u ulici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan 2.5 u novoj zgradi na Dušanovcu, idealan za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici, izdvojenoj od gradske buke, a opet odlično povezanoj sa svim važnim sadržajima. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 173)

<< <1 2 3 4 5> >>