• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 uknjižen lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 50 m2 uknjižen lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 uknjižen lift

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 uknjižen lift" pronađeno 208 nekretnina - prosečna cena 2.922 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran stan, u prizemlju zgrade na prestižnoj lokaciji - Krunski venac. Dvostrano je orijentisan, svetao i funkcionalnog rasporeda. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117762, V/V, uknjižen. Na prodaju je jedinstven stan u potkrovlju zgrade, smešten na petom spratu, bez lifta, u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj prostrani stan se sastoji od dva nivoa, koji pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Savršeno je pogodan za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 185.000 €, 50,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Labudovo brdo, 11.krajiške divizije, 50m2+34m2 .. 50m2+34m2, 2.5, 15/15, EG, lift, terasa, lođa, interfon, klima, izvorno Komforan, moderne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 50 m2 uknjižen lift'
238.000 €
73.000 €
180.000 €
  Stan, BELI POTOK, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma luxuzan stan u naselju Vojvode Vlahović . Cena za prazan stan je 155000eura,a cena za kompletno opremljen stan je 175000eura.Stan se nalazi u novoj zgradi,sa terasom,uknjižen. Niske režije,zgrada poseduje lift,stan na drugom spratu i veliki parking ispred zgrade.Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.indomio.rs

41690, 063 547 298 Branka, Uknjižen KOMPLET RENOVIRAN dvosoban stan kod Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom sa svojim prozorom, veliki dnevni boravak, velika spavaća soba. Stan gleda na Frušku goru. Četvrti sprat, zgrada je bez lifta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, uknjižen na 50 m površine, ali je realna ukupna površina 42m2. Nalazi u mirnom i uređenom naselju Meandri u Zemunu, u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine. Stan je smešten na 3. spratu (poslednjem) u zgradi bez lifta, a iznad stana se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 124.000 €, 50,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je regularno uknjižen, vlasništvo 1/1. Sastoji se iz predsoblja sa ugradnim plakarima, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije/sobe, još jedne sobe, kupatila i zastakljene lodje. Vojna stanogradnja odlične izrade u najmirnijem i najzelenijem delu Mirijeva. Komšije odlične.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 96.900 €, 50,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima sve pogodnosti za kvalitetan porodični život ili izdavanje. Po strukturi je dvosoban, uknjižene površine 47m2+terasa 3m2, sa odličnim rasporedom....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 145.000 € na 165.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 145.000 €
01.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u Učiteljskom naselju u mirnoj ulici punoj zelenila. U blizini autobuskog stajališta, marketa, škola, vrtića. Stan je očuvan ( stara gradnja ) sa novom pvc stolarijom na 4 spratu bez lifta. Ima podrum. Stan je uknjižen. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 83.700 €, 50,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji stana u Nišu kod toplane u ulici Branka Krsmanovića, od 50 kvadrata po ceni od 83 700 evra (1400 eu/kvm). -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 72.000 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski objekti koji olakšavaju svakodnevnicu. Idealna nekretnina za porodično stanovanje, kao i izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 4/5, ta-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-47.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u ulici Marijane Gregoran. Veoma je svetao sa lepom velikom terasom koja gleda na Dunav, dvostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu je grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 50,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban, uknjižen stan na trećem spratu, sa terasom, bez lifta, grejanje etažno na gas., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053168 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 180.000 €
27.03.2026 - 195.000 €
26.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veternik, Novosadski put. Izdvajamo iz ponude uknjižen jednoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Fudbalskog centra “Vujadin Boškov” i Lipovog gaja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 199.999 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar Novi Sad, Vase Pelagića Dvosoban 50m PRODAJE SE , uknjizen Cena: 199.999,00 EUR Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vase Pelagića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen na 50m2, mereno 55m2, 2.0, eg, polunamešten, 3/3 sprat, nema lift. Grejanje - električni kotao (radijatori). Stan je u dobrom stanju, izuzetno svetao. Zgrada iz 2009. god. U zgradi nema puno stanova. Prostorije: predsoblje, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 50,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kneginje Zorke, 4/5, nr, ta-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u mirnom i najlepšem delu Vračara, sa odličnom strukturom jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan. U stanu je grejanje na norveške radijatore,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 50,00 m2 cca 6600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep stan od 58 kvadrata, smešten u samom srcu Beograda, u Hilandarskoj ulici. Stan je dvoiposoban, na četvrtom spratu, odmah useljiv i uknjižen. Etažno grejanje, sa Valiant pumpom, postavljeno je kroz pod i radijatore. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odičan dvosoban stan čija adresa je Maksima Gorkog ali je ceo stan okrenut suprotno od ulice, ka mirnim dvorištima i sa lepim pogledom. Zgrada poseduje lift i priključena je na gradsko centralno grejanje, kao i dvorište za parkiranje stanara. Stan je pravi dvosoban, trostran, sa ulaskom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorištaStan je idealan za kancelarije, agencije, ordinaciju i slične delatnosti. Sastoji se od višenamenske prostorije, hodnika, kuhinje, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 72.000 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

POVOLJNO 72000 eura IZUZETNA LOKACIJA DUVANISTE KOD AGRO HIMA I MAGDONA PRODAJEM PRELEP DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKI KVALITET GRADNJE UKNJIZEN SVOJINA 1/1 SASTOJI SE OD KUHINJE TRPEZARIJE VELIKOG DNEVNOG BORAVKA SPAVACE SOBE HODNIKA KUPATILA PRELEPE TERASE PODRUMSKE PROSTORIJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 223.000 €, 51,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130121, II/IV, lift, terasa, uknjižen, garaza, podrum, ostava. LUX novogradnja, atraktivna lokacija, mogućnost kupovine garažnog mesta uz doplatu. U ponudi i 3.0 stanovi od 76m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 70.040 €, 51,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41195, 063 555 832 Zoran, Uknjižen dvosoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Lep pogled ka gradu i Fruškoj gori. Potrebna su izvesna ulaganja. Postavljeni su PVC prozori. Deo terasa nije u uknjiženoj kvadrauri, oko 3 m2. Postoji mogućnost da se preuredi u dvoiposoban stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 64.500 €, 51,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

20964, 061 234 30 11 Stefanela, Dobar dvosoban stan, klasičan raspored sve iz hodnika, terasa ,lift.Stan je na desetom spratu, uknjižen. .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 220.320 €, 51,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 51m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”. Sastoji od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.500 €, 51,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113829, VPR/, klima, lift, uknjižen, parking. Prodaje se prelep dvosoban stan od 51m2 na visokom prizemlju, zgrada u mirnoj ulici.Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom kao i prostrane spavace sobe, te komotnim hodnikom sa mogucnoscu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 51,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u mirnom kraju, u Donjoj Vrežini, na 4 spratu, u zgradi bez lifta. Strukture je ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Iznad stana je ploča pa krov i odlična je izolcija. Na podovima je laminat a grejanje je na struju. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 49,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Nova Detelinara,uknjižen dvoiposoban stan u zgradi bez lifta.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1049137 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.5 soban, 3/3 sprat, nema lift. Uknjižen na 51m2. Grejanje - električni kotao (struja). Žuta fasadna cigla. Trostrano orijentisan. Kad se uđe u stan, pravo je kupatilo a stepenicama se ide u gornji nivo gde se nalaze sve prostorije. Nalazi se u neposrednoj blizini OŠ Pavle....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 123.600 €, 49,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN 49m² – 123.600€ ROTKVARIJA BULEVAR 10560. 8.SPRAT OD 10.LIFT. UKNJIŽEN.RENOVIRAN. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.800 €, 51,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN SA PRELEPIM POGLEDOM NA GRAD - ODMAH USELJIVO I UKNJIŽENO! Stan je površine 51m2, uknjižen 1/1 i u osnovi dvosoban sa odvojenom kuhinjom i terasom. Vrlo je svetao i kvadratura je odlično iskorišćena - spavaća soba je prostrana, dnevni boravak poseduje izlaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 49,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo, 16.Oktobra, 53m2 .. 53m2, 1.5, 9/10, CG, lift, lođa, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno, za sređivanje. Jednoiposoban stan u centru Mirijeva. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 157.600 €, 51,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Liman 3, prodaje se klasičan dvosoban stan od 51m2, lift, terasa, uknjižen. Stan ima odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 219.000 €, 51,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Slavija - Deligradska 2.0, 51m2, francuski balkon, 5/8, grejanje na struju, lift, telefon, interfon Prodaje se funkcionalan, dvosoban stan površine 51m2, na petom spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Slavija, Deligradska ulica. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska 2.0, 51m2 (lođa 4m2), 6/7, CG sa kalorimetrima, dva lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi moderan dvosoban stan na šestom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje, iz 2020. godine, u okviru kompleksa "Zemunske kapije". Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi useljiv dvosoban komforan stan , površine 51m2 u mirnom delu Novog naselja. Stan se nalazi na 4. spatu u zgradi koja nema lift. Ispred zgrade je javni parking, košarkaški teren, kao i igralište za decu. Stan je na odličnoj lokaciji - u blizini Satelitske pijace, Pošte, 2....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 123.600 € na 133.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 49,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.06.2024 - 103.000 €
12.02.2025 - 123.600 €
27.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, manji dvoiposoban stan.Ulično orijentisan, terase nisu ušle u kvadraturu. Uknjižen. Zgrada nema lift. (Aleksandar Petrović, tel.: 021/382-68-30, 063/77-76-233, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br, posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com) .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 91.800 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična cena u trenutnoj fazi gradnje 1.800 eura/m2+ 10% Pdv. Mogućnost odloženog plaćanja uz cenu od 1.980 eura/m2 + Pdv. Preporuka, kako za život u stanu, tako i kao investicija. Uknjižen kao predbeležba u katastru. Nalazi se na petom povučenom spratu. Odličan raspored stana, sa....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 275.000 €, 49,00 m2 cca 5610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.indomio.rs

Kopaonik, Karaman - Jovana Cvijića 2.0, 49m2, 4/4, CG, lift, parking U ponudi dvosoban, dobro pozicioniran stan. Prodaje se namešten. Stanu pripada parking mesto ispred zgrade, kao i prostor za skije u prizemlju. Za svaku preporuku! Uknjižen na 49m2. Agencijska provizija 2%. Agent:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 206)

<< <1 2 3 4 5> >>