• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs 50 m2 uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 uknjižen" pronađeno 765 nekretnina - prosečna cena 2.648 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju - polunamešten jednoiposoban stan, 49 m2, Nova Detelinara (ulica Janka Čmelika)Prodaje se svetao i funkcionalan stan površine 49 m2, u mirnom i dobro povezanom delu Nove Detelinare - ulica Janka Čmelika. Nalazi se u održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom, što garantuje....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 145.000 € na 135.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 149.000 €
09.04.2025 - 139.000 €
06.10.2025 - 149.000 €
15.03.2026 - 145.000 €
03.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.5, ta, 5/5, terasa, tavanski prostor. Izuzetno lep svetao komforan i dvostrano orijentisan stan. Stan je idealnog rasporeda i strukture i veoma je funkcionalan. Nalazi se na V spratu i sastoji se od ulaznog dela, 2 odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 120.510 €, 49,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

- centralni deo Vrdnika, 1.8km od hotela "Termal" - kompletno i kvalitetno opremljen stan - 49m2, uknjižen 1/1, bez tereta - nova i moderna zgrada sa svojom recepcijom - u izgradnji spa i teretana odmah pored zgrade - bazen u dvorištu zgrade, restoran u prizemlju - dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 226.000 €, 51,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Carine, (renoviran pre par godina), 2.0, svetao stan, uknjižen na 51m2, sa velikom terasom od 11m2. Sve prostorije su komforne i funkcionalne- hodnik, spavaca soba, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom ( izlaz na terasu od 11m2), kupatilo. Na spratu se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.000 €, 49,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118567, I/I, terasa(2), uknjižen, nov, parking. Prodaje se uknjizen 1/1 komforan stan bez tereta, u urbanoj vili od samo 4 stambene jedinice. Zgrada je izgradjena 2020g. i ima odlicnu toplotnu i zvucnu izolaciju, pvc stolariju i sigurnosna vrata. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.500 €, 51,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113829, VPR/, klima, lift, uknjižen, parking. Prodaje se prelep dvosoban stan od 51m2 na visokom prizemlju, zgrada u mirnoj ulici.Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom kao i prostrane spavace sobe, te komotnim hodnikom sa mogucnoscu....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj zgradi iz 2015 godine. Stan je dobro funkcionalno organizovan za tu kvadraturu. Izvorno ima 2 terase od kojih su vlasnici jednu proširili te sada imaju 60m2. Stan poseduje inverter uređaj za grejanje i hlađenje. Blizina autoputa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.450 €, 51,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, najkvalitetnijim materijalom na tržištu. Stan je uknjižen na 51m2, ali ima 55m2. Urađena potpuno nova instalacija, pvc stolarija, spušteni plafoni, ukrasna svetla. Zidovi urđjeni kadoro i travertino tehnikom. Novi alum.radijatori, kaljeno (mlečno) staklo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, stambena zgrada. Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan na traženoj lokaciji – Kanarevo brdo, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture (škole,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 194.650 €, 51,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodaje se stan na Bulevaru. Stan se nalazi ublizini Futoške pijace u vrlo lepoj i modernoj zgradi koja je rađena po najvišim standradima. Stan se sastoji od dve etaže, gde donja etaža ima 51m2,a gornja etaža gde se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo ima 30m2 koji nisu uknjiženi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 49,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića, pijace, blizina više autobuskih stajališta. Stan je odlično održavan, uspešno prepravljen od 1.5 u 2,5. Uknjižen je na 49 m2, a u stvarnosti ima 55.5 m2. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.500 €, 49,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Centar grada Obilicev Venac vrhunska lokacija KOD APELACIONOG SUDA 10 min hoda do Pravnog Fakulteta DIF a i ZNR NOV malo koriscen izuzetan lep DVOSOBAN stan odv.komotna spavaca soba stan ufunkcionalan odlican raspored uredna dokumentacija uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.5 soban, 3/3 sprat, nema lift. Uknjižen na 51m2. Grejanje - električni kotao (struja). Žuta fasadna cigla. Trostrano orijentisan. Kad se uđe u stan, pravo je kupatilo a stepenicama se ide u gornji nivo gde se nalaze sve prostorije. Nalazi se u neposrednoj blizini OŠ Pavle....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 121.000 €, 49,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, između Keja i šoping centra Delta Planet. Površina stana iznosi 49 m², nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i termoizolacionom fasadom. Sprat nije poslednji. Stan ima dobar raspored koji omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo 1,0 ,adaptiran u 1,5 uknjižen stan u naselju Galenika ,površine 51m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka,spavaće sobe iz koje se izlazi na lođu,kuhinje,hodnika i kupatila, zgrada ima toplu vodu,dva lifta,parking. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 80.000 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Investicija za preporuku! Dve garsonjere. Uknjižen dvorišni objekat na Bulevaru za kompletnu adaptaciju. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 157.600 €, 51,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 1007508.Prodaje se komforan, kompletno opremljen dvosoban stan na petom spratu novije zgrade sa liftom na Grbavici. Sastoji se od dnevnog boravka koji izlazi na terasu sa predivnim pogledom, odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 115.500 € na 134.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 134.000 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.08.2025 - 115.500 €
26.04.2026 - 134.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan 2.0 soban stan na početku Bulevara Patrijarha Pavla.Uknjižen 1/1. Postoji mogućnost dogovora oko ostanka stvari. Prelep pogled na Frušku Goru. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 79.900 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u solidnom stanju, nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini palilulske pijace. Sastoji se iz komforne dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu, uvučene kuhinje u sklopu sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi useljiv dvosoban komforan stan , površine 51m2 u mirnom delu Novog naselja. Stan se nalazi na 4. spatu u zgradi koja nema lift. Ispred zgrade je javni parking, košarkaški teren, kao i igralište za decu. Stan je na odličnoj lokaciji - u blizini Satelitske pijace, Pošte, 2....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.100 €, 49,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zlatibor, 49m² ++|++ Uknjiženi apartman na Zlatiboru, naselje Vranjevo - Potoci. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Grejanje daljinsko podno. Ima pripadajuće parking mesto. Udaljenost od centra 3km. Za više informacija pozovite 0631063621....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 152.450 €, 51,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD BETANIJE---Agencijska šifra: 1007965. Prodaje se komforan, polunamešten dvosoban stan od 51 m2 na 12. spratu zgrade sa dva lifta kod porodilišta Betanija. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Imo centra, sa velikim staklenim izlogom, uknjižen, orijentisan tako da gleda na ulicu. Lokal se sastoji od dve prostorije, predsoblja, ostave, kupatila i izloga. Renoviran, bez ulaganja. Idealan za različite vrste delatnosti,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Padinska Skela ukupne površine 51 m2,po strukturi dvosoban. Uknjižen. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 122.000 €, 51,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Na prodaju stan na jednoj od najboljih lokacija u Mirijevu 2. Stan je uknjižen na 45 m², nalazi se na visokom prizemlju i ima odvojenu spavaću sobu, što ga čini veoma funkcionalnim. Stan je za renoviranje, ali upravo zbog toga predstavlja odličnu priliku za kupce koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 142.800 €, 51,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo lep, svetao dvosoban stan u zgradi iz 70-ih godina sa uređenom fasadom na odličnoj lokaciji u naselju Karaburma u ul.Mirijevski bulevar. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, predsoblja iz kog se ulazi u sve prostorije, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.800 €, 51,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN SA PRELEPIM POGLEDOM NA GRAD - ODMAH USELJIVO I UKNJIŽENO! Stan je površine 51m2, uknjižen 1/1 i u osnovi dvosoban sa odvojenom kuhinjom i terasom. Vrlo je svetao i kvadratura je odlično iskorišćena - spavaća soba je prostrana, dnevni boravak poseduje izlaz....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 55.000 €, 51,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan nastao adaptacijom garaže – uknjižen kao garaža (18 m²), ali funkcionalno uređen kao dvosoban stan ukupne površine oko 51 m². Prostor je pogodan kako za stanovanje, tako i za kancelariju, salon, studio ili drugu poslovnu namenu. Nalazi se na dobroj lokaciji u Borči,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.500 €, 51,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo II, Dimitrija Paramendića, 51m2 .. 51m2, 2.0, VPR/3, EG, terasa, interfon, telefon, nov, uknjižen. Stambeno-poslovna zgrada na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma svetao dvosoban stan u novoizgradjenom naselju Zemunske kapije. Orijentisan je zapadno,otvorenog pogleda na zelenilo. Sastoji se od hodnika,dnevno trpezarijskog dela,potpuno opremljene kuhinje,kupatila i lodje. U celom kompleksu postoji sluzba integrisanog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska 2.0, 51m2 (lođa 4m2), 6/7, CG sa kalorimetrima, dva lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi moderan dvosoban stan na šestom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje, iz 2020. godine, u okviru kompleksa "Zemunske kapije". Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 122.570 €, 49,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan porodičan stan na Telepu, u mirnoj ulici u blizini Heroja Pinkija. Idealan za porodičan život, sa odličnim rasporedom i dodatnim spoljnim prostorom. Stan površine 49m² poseduje i terasu/dvorište od oko 12m² koje nije uračunato u kvadraturu, što predstavlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 178.500 €, 51,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi poslovni prostor od 63m2 i 51m2 koji su zvanicno (pravno) dva, a mogu da budu jedna celina. Veliki potencijal. Cena je bez PDV-a. Parking mesto. Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjižen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjižen stan, 2.0 NPR, odlična lokacija. Uknjižen 1/1. Ne može putem stambenog kreditaNova zgrada na najlepšoj poziciji na Ledinama, na samom početku opštine Surčin. Stanovi u mirnom delu naselja, sa predivnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.5-osoban, V/V sprat, nema lift, eg. Grejanje - električni kotao Stan je uknjižen na 49m2 + lođa od 2.7m2 Stanu pripada prostor ( ostava u tavanu ) od 30-ak m2. U ostavu se ulazi iz stana stepenicama. Stan je u odličnom stanju. Kuhinja ostaje. Prostorije: predsoblje, kupatilo,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 123.600 € na 133.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 49,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.06.2024 - 103.000 €
12.02.2025 - 123.600 €
27.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, manji dvoiposoban stan.Ulično orijentisan, terase nisu ušle u kvadraturu. Uknjižen. Zgrada nema lift. (Aleksandar Petrović, tel.: 021/382-68-30, 063/77-76-233, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br, posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com) .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan nalazi se u naselju Ruža Šulman, površine 49m2, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Stane je renoviran i postoji mogućnost prodaje sa kompletnim nameštajem.Grejanje na TA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 49,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo, 16.Oktobra, 53m2 .. 53m2, 1.5, 9/10, CG, lift, lođa, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno, za sređivanje. Jednoiposoban stan u centru Mirijeva. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 170.000 €
22.02.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Pravi dvosoban stan uknjižene površine 51m2, na I spratu zgrade iz 60ih godina u Mis Irbijevoj ulici, u mirnijem delu ulice, stotinak metara udaljen od ulaza u TC Beo centar. Ispred zgrade postoji obeležen parking prostor za stanare zgrade. Pogled iz stana je otvoren i definisan,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 79.300 €, 49,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Peti sprat, uknjizen,prostrano predsoblje sa odvojenim WC-om,velika i svetla spavaca soba,dnevni boravak sa trpezarijom sa izlazom na terasu,dvorisno orijentisanu,namestena i funkcionalna kuhinja,odvojeno kupatilo sa kadom i ves masinom,ugradni plakar,druga terasa koja moze sluziti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorištaStan je idealan za kancelarije, agencije, ordinaciju i slične delatnosti. Sastoji se od višenamenske prostorije, hodnika, kuhinje, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 122.700 €, 51,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2.5 stan u opštini Palilula u neposrednoj blizini Sv. Nikolske crkve. Nalazi se trećem spratu od tri. Uknjižene površine 51m2, po ceni od 122.700e. Stan je novije gradnje i i useljiv je bez ikakvih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, dnevnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 765)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>