• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 pala cena dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 50 m2 pala cena dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 pala cena dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 pala cena dvorište" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.775 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • namešten
    • prizemlje
    • renovirano
    • 4.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 50,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 190.000 €
17.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 50m², smešten na visokom prizemlju u ulici Svetomira Nikolajevića 13, na izuzetno traženoj i centralnoj lokaciji. Stan je u izvornom stanju, što budućem kupcu pruža odličnu priliku da ga adaptira i uredi po sopstvenim željama i potrebama. Uknjižen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 195.000 €
13.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Crvenom Krstu. Dobra zgrada od četiri sprata u blizini Kajmakčalanske ulice. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i špajzom, dve velike sobe, terase i kupatila. Jedna soba izlazi na terasu i dvorište koje služi kao atelje vlasniku. Stan je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95370, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, ulaz mermerni, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji,2min.od Hrama Svetog Save!Lepo opremljen,prostran i prijatan za stanovanje. Soba odvojena hodnikom od trpezarije i kuhinje.Terasa gleda na dvorište.Kupatilo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 50 m2 pala cena dvorište'
800 €
260.000 €
89.900 €
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 50,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi ! U uređenom planski građenom naselju sa dosta zelenila, sa objektima male spratnosti, tipa porodičnih kuća sa 1-2 sprata, sa svojom ograđenim uređenim dvorištem, posebno pogodnim za porodično stanovanje, u ponudi je ovaj komforan, svetao, osunčan dvosoban stan sa zastakljenom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 850 €
29.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan za izdavanje, suncana strana pogled na prelepo uredjeno dvorište sa puno zelenila i fontanom. Mesečne režije 50eura. Lux apartment for rent, sunny side view of a beautifully landscaped yard with lots of greenery and a fountain. Monthly utilities 50 euros. Agencijska....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 800 €
01.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan u okviru prestižnog kompleksa Voždove kapije, koji pruža visok nivo komfora, bezbednosti i kvaliteta života. Sam kondominijum je pažljivo osmišljen kao zatvorena celina sa ograđenim unutrašnjim dvorištem, namenjenim isključivo stanarima, gde se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.250 € na 169.950 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 169.950 €, 51,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025 - 180.250 €
24.04.2026 - 169.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban salonac u pešačkoj zoni – tišina u srcu grada! U samom centru Novog Sada, u strogoj pešačkoj zoni, prodaje se autentičan dvosoban salonac površine 51m². Stan se nalazi u mirnom dvorišnom delu zgrade, što omogućava potpunu tišinu i privatnost, uprkos frekventnoj lokaciji.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 105.000 €, 49,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Zemunu Šilerova predstavlja idealnu priliku za one koji traže kvalitetan dom u mirnom, a odlično povezanom naselju Sava Kovačević. Ova nekretnina u novogradnji iz 2019. godine pruža vrhunski komfor na 49m², čineći je jednom od najatraktivnijih ponuda u ovom delu grada za sve....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 140.000 €, 51,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 150.000 €
20.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan sa odličnim potencijalom, sastoji se od hodnika, velike kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, terase, podruma koji ima dodatnih 20 kvm. Stan se nalazi u zgradi sa dvorištem koje koriste svi stanari. U blizini je škola, vrtić, dom zdravlja, prevoz, Košutnjak, bazeni....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
20.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u luksuznom kondominijumu Voždove kapije, potpuno opremljen, uredan, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje je po utrošku. Kompleks je pod visokim stepenom obezbeđenja, a unutar samog naselja nalazi se lepo uređeno dvorište sa igralištem za decu. Agencijska....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 89.000 €
12.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje iz....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
26.04.2026 - 500 €
17.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje Izuzetno funkcionalnog manjeg dvoiposobnog stana na atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se sastoji iz: Prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa hladnom ostavom. Stan je na prvom spratu sa pogledom na dvorište, dvostrano orijentisan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 90.000 € na 87.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVILOVO, 87.000 €, 47,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 90.000 €
08.04.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena funkcionalna prizemna kuća sa dvorištem u mirnom delu Borče . Kuća je uknjižena na 37kv korisne i 47kv gradjevinske površine. Uredna i odmah useljiva, idealna za život, vikend-boravak ili kao investicija za izdavanje. Kuća se sastoji od: • dnevnog prostora sa....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 750 € na 650 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 750 €
10.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 53m2, na extra lokaciji u Zemunu, u blizini autoputa i novosadskog, blizu zeleznicke stanice i aerodroma, u mirnom kraju. Luksuzno namesten (rucno radjen namestaj od tresnje) sa pripadajucim kucnim aparatima (sudomasina, vesmasina, kombinovani frizider, bojler, sporet,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.000 €
15.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Dvosoban Stan, Blok 67a (A Blok), Novi BeogradCena: 950 eura Površina: 54 m2 Lokacija: Ulica Uroša Martinovića, Blok 67a, Novi Beograd Uslovi zakupa:Obavezan depozitPušenje nije dozvoljenoKućni ljubimci nisu dozvoljeniO stanu: Moderan i potpuno namešten dvosoban stan u....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 270.000 € na 240.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 240.000 €, 54,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 270.000 €
19.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj i prijatnoj ulici, nadomak parka Šumice, prodaje se kompletno opremljen i namešten stan koji pruža veoma udobne i kvalitetne uslove za život. Lokacija na kojoj se stan nalazi idealna je za sve koji žele da uživaju u mirnom okruženju, okruženi zelenilom, a da istovremeno imaju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>