• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 pala cena Zadnjih 7 dana opre - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 50 m2 pala cena Zadnjih 7 dana opre - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 pala cena Zadnjih 7 dana opremljen

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 pala cena zadnjih 7 dana opremljen" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 186 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • parket
    • dvorište
    • 4.sprat
    • 3.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 180.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 180.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen i opremnjen stan u novogradnji iz 2022godine.Ima dve odvojene spavaće sobe i nalazi se u mirnom delu između Zvezdare i Voždovca, okružen zelenilom i parkom. Dnevna soba spojena sa kuhinjom opremljena modernim aparatima. Stan ima kamin na bioethanol i akvarijum koji....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €
17.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, lepo uređen stan u mirnoj ulici kod Đerma. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Mesečne režije 130eura. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim i lepim nameštajem od medijapana. Komforan je i ima dosta prostora za odlaganje stvari. U....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 450 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje dvosoban, namešten stan koji se nalazi na veoma popularnoj lokaciji, u ulici Miše Dimitrijevića. Komforna dnevna soba i trpezarija (izlaz na terasu) Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom (izlaz na terasu) Spavaća soba Kupatilo i predsoblje Prostrana terasa dvorišno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 50 m2 pala cena zadnjih 7 dana opremljen'
650 €
600 €
650 €
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95370, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, ulaz mermerni, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji,2min.od Hrama Svetog Save!Lepo opremljen,prostran i prijatan za stanovanje. Soba odvojena hodnikom od trpezarije i kuhinje.Terasa gleda na dvorište.Kupatilo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan i kvalitetan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, obe sobe imaju izlaz na terasu, cg po utrošku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 880 € na 790 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 790 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 880 €
15.05.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gospodar Jovanova, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-44.00m2, Izdaje se luksuzno opremljen stan u najstrožem centru grada, svega nekoliko minuta hoda od Kalemegdana, kompletno opremljen i spreman da postane dom u kojem ćete uživati. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, lepo sređen stan u novogradnji, Potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, odličan. Za više informacija ili zakazivanje obilaska, kontaktirajte nas! GREJANJE - CG, sprat 5/6, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 690 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i svetao dvosoban stan površine 49m2 u prestižnom stambeno-poslovnom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe, preko puta Saobraćajnog fakulteta. Stan se nalazi na idealnom II spratu, u zgradi sa 3 lifta, recepcijom, video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 700 €
17.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 5/6, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 430 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 450 €
17.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban odmah useljiv stan u novogradnji na Panteleju, ukupne površine 51m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 550 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 600 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen stan u kvalitetnoj novogradnji na Mirijevu. Funkcionalan raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom (open-space), spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa. Stan se izdaje prvi put i opremljen je novom, kvalitetnom belom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 800 €
15.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux, namešten stan u novogradnji, sa obezbeđenim video nadzorom i sopstvenom teretanom. Kompletno opremljen novom tehnikom i posuđem. Grejanje sa kalorimetrima. Odlična lokacija. 24h obezbeđenje (recepcija). Odmah useljiv. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 550 €
13.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan stan površine 52 m² na atraktivnoj lokaciji u ulici Doža Đerđa na Grbavici. Stan je moderno uređen i potpuno opremljen, sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji obuhvata dve sobe (od kojih je jedna uređena kao radni prostor), prijatan dnevni boravak....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 550 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno dizajniran stan u kvalitetnoj novogradnji na Mirijevu. Struktura: ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom (open-space), spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa. Stan je opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 600 €
13.05.2026 - 550 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen i do sada neuseljavan stan u srcu Mirijeva, u neposrednoj blizini OŠ Pavle Savić. Budite prvi koji će uživati u ovom funkcionalnom i svetlom prostoru! Ključne karakteristike: Površina: 38 m savršeno organizovan prostor. Struktura: Otvoreni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 950 €
13.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno opremljen stan u novogradnji, lepo sređen, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, terasa je površine 32m2 sa otvorenim pogledom, cg je po utrošku. Zgrada poseduje video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 520 €
10.05.2026 - 550 €
13.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno opremljen dvoiposoban stan površine 52m2, u ulici Doža Đerđa, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom i velikom količinom prirodne svetlosti,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360 € na 350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 360 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana – Bulevar Nemanjića, prekoputa Zone 1, izdaje se komforan 2.0 stan površine 52 m², na 2. spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. Iz dnevne sobe i spavaće sobe izlazi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 300 €
17.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 9112649. Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan na prvom spratu zgrade na Detelinari. Kućni ljubimci bi bili dozvoljeni uz određenu doplatu. Stan je useljiv od 1.6.2026. Potreban je depozit....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 670 €
26.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €
17.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno uređen dvosoban stan površine 47 m2 u mirnoj ulici u blizini Đerma. Stan se nalazi na visokom prizemlju novije zgrade i prvi put se izdaje. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 440 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 440 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 47 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u mirnom delu grada. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje. Dnevni boravak je prijatan i svetao, organizovan kao celina sa kuhinjom koja je u potpunosti opremljena svim neophodnim....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 700 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnom delu Paviljona, izdaje se potpuno namešten, svetao i funkcionalan dvosoban stan. Stan je kompletno renoviran i opremljen je potrebnom belom tehnikom za svakodnevni zivot. Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za udoban život: škole, vrtića, doma....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 800 €
17.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108599, I/V, klima, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Lux stan u novogradnji! Kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom!Centralno grejanje po utroška (kalorimetar). Stan je opremljen savremenim smart home sistemom (klima, grejanje,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 450 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
17.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan sa odvojenom spavaćom sobom i terasom na trecem spratu na Kumodrazu. Stan je svetao, veoma topao i ima niske mesecne troskove Stan je kompletno opremljen za život, sa novim i kvalitetnim stvarima (tv, klima, dva garderobera, garnitura na razvlačenje,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 630 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno adaptiran i namešten dvosoban stan povrsine 54 m2 na Banovom brdu, u mirnom i prijatnom okruzenju. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi sa liftom i pruza visok nivo komfora i privatnosti.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 128.000 €
19.04.2026 - 120.000 €
24.04.2026 - 118.000 €
13.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno prijatan, ušuškan i estetski skladno opremljen stan smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva, na lokaciji koja pruža idealan balans između urbanog komfora i porodičnog mira. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, sa pažljivo organizovanim prostorom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 580 € na 550 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 580 €
15.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 750 €
17.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo i potpuno opremljenu kuhinju. Stan se nalazi na drugom spratu (ali budući....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 28)

<< <1> >>