• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2 pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2 pogodan" pronađeno 200 nekretnina - prosečna cena 248 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1100 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 3.sprat
    • polunamešten
    • luksuzan
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex stan – Petrovaradin Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan površine 50 m², sa dva privatna parking mesta (jedno se trenutno izdaje za 50€ mesečno). Nalazi se u mirnoj, dvorišno orijentisanoj zgradi iz 2011. godine, u srcu Petrovaradina. Struktura stana: Dnevna soba....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 82.300 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo lokal na dobroj lokaciji, na Novom naselju. Odmah useljiv! Pogodan za razne vrste delatnosti. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2 pogodan'
78.100 €
76.700 €
77.500 €
  Stan, KALUĐERICA, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao 2,5 stan u Boleču, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija. Stan je površine 49 m² i uknjižen je, uz dodatnih 14 m² (terasa i ostava) koji nisu ušli u uknjiženu kvadraturu, ali značajno doprinose komforu i praktičnosti prostora.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVILOVO, 81.000 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Lokal površine 46m2 pogodan za različite namene(Trenutno kancelarija) Dobra Lokacija . U procesu legalizacije .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 54,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban, delom renoviran, stan na Bubnju.Struktura stana obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 4m² koja nije uračunata u kvadraturu stana. Takođe, postoji mogućnost korišćenja terase od 40m².Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 79.310 €, 48,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na prodaju sa uknjiženih 48 m2, izmereno realnih 50 m2, u veoma kvalitetnim zgradama od fasadne cigle. Stan poseduje klima uređaj, terasu i veoma je pogodan za pregrađivanje i pravljenje rasporeda kakav kupac želi. Zgrada poseduje lift i tehničku zaštitu (video nadzor....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 75.000 € na 73.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BATAJNICA, 73.000 €, 48,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 75.000 €
17.05.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude jednosoban stan u ulici Braće Mihajlović Tripić u Batajnici. Uknjižen stan smešten u Batajnici u blizini Osnovne škole. Sastoji se od 35m2 funkcionalnog prostora i dodatnih 13m2 koji se koristi kao zona za odmor. Stan je pogodan kako za stanovanje tako....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 54,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Pogodan i kao poslovni prostor. Izuzetno lepa zgrada i ulaz, salonac, kompletno renoviran (stolarija, struja, vodovodne i kanalizacione cevi...), bez ulaganja, ne gleda na Južni bulevar, tih i miran, visina plafona 3,3m, visina prvog sprata. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Odlično je pozicioniran, sa dve terase, od kojih jedna sluzi kao ostava. Pogodan je za izdavanje kao i za život. Pozovite nas za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 70.000 €, 48,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan stan na Satelitu. U mirnom delu grada, okružen zelenilom, sa dosta parking mesta. Stan je delimično renoviran, a uz određena ulaganja može biti odličan dvoiposoban. Pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Infrastrukturno jako dobro povezan. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 66.950 €, 47,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan jednosoban stan, u blizini centa u Veterniku, miran kraj pogodan za porodicu. Uknjizen 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 52,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor od 52 m2 na dobroj lokaciji kod glavne Autobuske stanice, Železničke stanice, i robne kuće Tri o. Prostor se sastoji iz 2 veće prostorije, jedne male prostorije i toaleta. Poslovni prostor je kompletno renoviran i pogodan je za širok spektar delatnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 53.000 €, 46,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ulični lokal u neposrednoj blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Uknjižena površina lokala je 46m2 i sastoji se iz prostrane prostorije u koju se ulazi sa glavnog ulaza, kuhinje i wc. Nalazi se u novijoj zgradi. U odličnom je stanju, pogodan za više delatnosti.Uknjižen,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 55.200 € na 52.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 52.000 €, 46,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 55.200 €
01.03.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal na Paliluli iznad okretnice. Površine je 46m2, nalazi se u prizemlju. Lokal se sastoji iz jedne veće prostorije i toaleta. Na podu su pločice, grejanje je na struju. Zbog svoje lokacije, pogodan je za različite delatnosti: frizerske salone, trgovine i slično. Hvala....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 57.700 €, 52,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor u Durlanu. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodan za različite delatnosti zbog svoje strukture i komfonih prostorija. Poslovni prostor je uknjižene kvadrature 52m2. Sastoji ulaznog dela, dve sobe i kupatila. Nalazi se u prizemlju. Prostorije su komforne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 50,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

STAN JE U POTKROVLJU NA 4-OM SPRATU BEZ LIFTA,NEMA TERASU,POGODAN ZA IZDAVANJE JER JE ODLIČNA LOKACIJA PORED GRADSKE BOLNICE.U BLIZINI SU MEDICINSKI,FILOZOFSKI I PMF FAKULTETI. .

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 55.000 €, 51,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan nastao adaptacijom garaže – uknjižen kao garaža (18 m²), ali funkcionalno uređen kao dvosoban stan ukupne površine oko 51 m². Prostor je pogodan kako za stanovanje, tako i za kancelariju, salon, studio ili drugu poslovnu namenu. Nalazi se na dobroj lokaciji u Borči,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 51.500 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

D. BAZAR 50 II TA 51.500 Prodaje se lokal od 50mkv na II spratu Poslovnog centra Dusanov Bazar. Sastoji se od odve prostorije (ranije je bila jedna) i sanitarnog cvora. Ima izlog, ali je pogodan pre svega za kancelarije, ordinacije i sl. Dugo je izdat istom zakupcu. Buduci vlasnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini pijace i autobuske stanice, prodaje se ulični lokal površine 50 m2.Prostor je funkcionalan, svetao i pogodan za različite delatnosti - od prodajnog, uslužnog do kancelarijskog prostora. Nalazi se u prometnom delu grada sa lakim pristupom....

 
 
 
  Kuća, LUČANI, 50.000 €, 54,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću Pr + 1 ,odmah useljivu od 54m2 selu Rtari 14 km od Čačka i 12 km od Lučana na nadmorskoj visini od 563m. Prizemlje ima komplet opremljenu kuhinju, a tu se nalazi i novo opremljeno kupatilo sa novim sanitarijama i velika ostava za zimnicu,letnju kuhinju....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 46.500 €, 53,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju dvoiposoban stan u CENTRU grada. - Površina stana je 53 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. - Stolarija PVC, nova trofazna struja. - Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.000 €, 46,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.Agencijska oznaka stana - 1077869 - Odlična investicija, dvosoban stan u strogom centru grada 46m2. Pogodan za izdavanje, kao i za život. Sastoji se iz dve sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Grejanje na struju - TA peći. Stan je u izvornom stanju i zahteva ulaganja.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.000 €, 46,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 46m², u novijoj zgradi, na 2. spratu, u mirnoj i traženoj lokaciji, na samo 5 minuta hoda od centra grada. Stan je pogodan za stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 46m² Sprat: 2 -Novogradnja -Klima uređaj -Kuhinja....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 48,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odmah useljiv dvosoban stan u odličnom stanju, bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, dve komforne sobe, kupatila i terase koja pruža dodatni prostor za odmor. Nekretnini pripada i podrum, što dodatno doprinosi praktičnosti.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Moderan stan smešten u kvalitetnoj novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Ovaj stan predstavlja savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Prostor je pažljivo projektovan, građen kvalitetnim materijalima, u savremenoj zgradi moderne arhitekture. Pogodan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.940 €, 51,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih, a najmirnijih lokacija. Stan je bez ulaganja, rađen sa najkvalitetnijim materijalima, od italijanske keramike u kupatilu i kuhinjskom zidu, PVC stolarija, granitne pločice u kuhinji, dok u kupatilo staje i....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 48,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Dvorišni stan 48m2 Prodaje se dvorišni stan blizu centra.Površine 48 m2.Sastoji se iz spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila.Podovi su brodski pod, keramika i beton.Monofazna struja, gradska voda, kanalizacija.Ima zajednička terasa sa još jednim stanom....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Pajazitovu, površine 50 m2. Na placu površine 20,97 ari, nalazi se porodična stambena zgrada, površine 50 m2. Strukturu kuće čine zastakljena terasa, pretsoblje, kupatilo i dve prostorije. Ispod kuće je podrum, koji ima hodnik, veliku i malu prostoriju. Na placu....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 20.000 € na 17.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 17.000 €, 51,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 20.000 €
03.04.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se starija prizemna kuća u sremskom selu Buđanovci. Kuća je smeštena u prometnoj ulici. Plac ima lepu širinu ka ulici i pogodan je za izgradnju veće porodične kuće ili drugih objekata. Kuća zahteva kompletnu adaptaciju ili rušenje i izgradnju novog objekta. Sve informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.800 €, 50,00 m2 cca 36 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Na raspolaganju Vam je kompletno renoviran poslovni prostor, merene površine 96m2. Sama lokacija je izuzetno atraktivna, ima odličnu logističku povezanost sa svim delovima grada. Pozicija je do frekventne ulice gde prolazi više linija gradskog prevoza. Po svojim funkcijama prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 46,00 m2 cca 22 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan od 45 m² na prestižnoj lokaciji kod Palate pravde i Beograda na vodi, u Savskom Vencu. Stan se izdaje prazan, pa je pogodan za opremanje prema sopstvenim potrebama, kao i za poslovni prostor. Prostor je idealan za advokatsku kancelariju, knjigovodstvenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,