• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 bazen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs 50 m2 bazen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 bazen

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 bazen" pronađeno 67 nekretnina - prosečna cena 2.221 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 2.sprat
    • klima
    • interfon
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 53,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep dvoiposoban stan na Zlatiboru, potpuno nov, neuseljavan do sada. Vrlo funkcionalan, sa prelepim pogledom ka zelenilu. Nalazi se u projektu Forest. U objektu se nalaze bazen, sauna i restoran. Podno grejanje u svim prostorijama. Odlicna novogradnja. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 600 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Potpuno namesten stan na prelepoj lokaciji. Stan se nalazi ispod bazena Olimp. Stan je nikad useljivan u tek zavrsenoj zgradi 600e. U blizini su gradski prevozi 46,79,20,5,6,7,12,21 ali takodje ima mogućnost doplate za garažno mesto u zgradi. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.000 €, 53,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica sa prelepim placem u vikend naselju Janda, Krčedin Prodaje se uknjižena vikendica u jednom od najlepših I najmirnijih delova Srema u vikend naselju Janda u Krčedinu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, mira i komfora, idealna za porodični odmor, beg od gradske....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 101.000 €, 47,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Zlatibor - 2 minuta od centra | LUX 2.5 stan, 47 m2, spa sadržaji Na prodaju izuzetno kvalitetan stan na Zlatiboru, udaljen svega 2 minuta od centra, u mirnom i uređenom okruženju sa puno zelenila i četinara. Stan ima 47 m2 i odlikuje ga vrhunska gradnja....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 98.000 €, 53,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2024.,

www.indomio.rs

Odličan apartman u vikend naselju na Kopaoniku, u blizini kompleksa apartmana Milmari. U sklopu zgrade nalazi se bazen. Postoji organizovan parking za vlasnike apartmana. Od vikend naselja do skijališta postoji organizovan prevoz, sa ustaljenim redom vožnje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 116.900 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je noviji, dvosoban, uknjizen, namesten, dobro pozicioniran, useljiv. Ima lepu terasu koja je zbog pada terena u nivou drugog sprata. Odlican je za zivot ili izdavanje. Posto se stan nalazi u u okviru hotela Apartman & Zoned izdavanje se moze vrsiti samostalno ili preko njih.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 950 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 900 €
20.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Soul 64 - luksuzan, neuseljavan dvosoban stan, 53 m2 , garaža Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan u prestižnom kompleksu Soul 64, na odličnoj lokaciji u blizini West 65, A bloka i poslovne zone Airport City. Stan ima 53 m2 i nalazi se na 4. spratu moderne zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan, potpuno namešten, prostran, čist i svetao sa dve terase. Odlična lokacija, u blizini Medicinskog fakulteta i Sajma. U neposrednoj blizini su i škola, vrtić, bazen i sportski tereni. Stan je dvorišno orijentisan, a nalazi se u mirnom kraju sa zelenilom.....

 
 
 
  Stan, IRIG, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosoban, uskoro useljiv stan, u centru Vrdnika u prvoj lameli kompleksa Central Park. Sadrži sve neophodne sadržaje za komforan život u svom okruženju. U to spadaju: supermarketi, lokali, teretana, bazen i spa centar, dečije igralište, škola, zdravstvena stanica Svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.400 €, 46,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 46,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Ovaj prelepi jednoiposoban apartman se nalazi na planini Zlatibor, u prestižnoj i novoj zgradi koja pruža sve što vam je potrebno za vrhunski životni stil. Lokacija je savršena za one koji žele da budu u blizini svih važnih sadržaja, ali i da uživaju u miru i privatnosti svog doma,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 163.200 €, 46,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderna dvoetažna kuća sa bazenom u Sremskoj Kamenici, na samo 10 minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća ima 46m², kompletno je renovirana i spremna za odmah useljenje. Objekat poseduje dvorište, bazen, alarm, video nadzor i optički internet. Nalazi se u čistoj....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.870 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo vam jedinstvenu priliku da stvorite svoj dom iz snova u mirnom delu Banje i na samo 500m od pijace. Kvalitet izgradnje je na najvišem nivou, pridržavajući se najnovijih standarda gradnje i koristeći samo najkvalitetnije materijale. Ova moderna zgrada nudi vam sve što je potrebno....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 185.000 € na 160.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 185.000 €
22.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127882, 11a, spratna, bazen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 46,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

- Sremska Kamenica (Glavica) - kompletno renovirana i opremljena vikend kuća - vikendica 46m2, pomoćni objekat 22m2 - bazen dimenzija 5m x 3m, lajnerski sa peščanom pumpom - infrastruktura: struja + optika + voda iz rezervoara sa hidropaktom (8.5m3) - usvojen plan grada za gradnju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 121.440 €, 46,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban apartman u objektu u srcu Zlatibora blizu centra a opet u mirnom i neopterecenom prirodnom ambijentu. Moderan i funkcionalan apartman dvostrano orjentisan. Objekat i stanovi se grade najkvalitetnijim materijalima i opremaju opremom najeminentnijih proizvodjaca. Objekat ima....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 190.000 € na 165.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 165.000 €, 46,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 190.000 €
13.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, KUĆA, NOVO, 46M2. Oglašavamo prodaju odlične nove kuće na Čardaku u Sremskoj Kamenici. Kuća je nameštena, sređena, od sadržaja ima bazen, letnjikovac i roštilj. Priroda je prelepa, lokacija zaista dobra za mir i uživanje. Agencijska oznaka 3000263 ( Miloš 060/0458-834,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.600 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 161.000 €, 46,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu – komfor, kvalitet i dodatne pogodnosti Izdaje se moderan i funkcionalan stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, u mirnom i urbanom okruženju, sa odličnom povezanošću sa centrom grada i svim neophodnim sadržajima u....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 100.716 €, 46,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi od od 26 m² do 46 m², u blizini Opštine Vrnjačka Banja a opet na visini sa izvanrednim pogledom na okolinu, namenjeni za život i izdavanje. Lokacija je odlična jer je i promenada i jezero u blizini. Kupci i stanari imaju mogućnost korišćenja sadržaja wellness i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.100 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, u naselju Raj, u blizini akva parka, nalazi se stan u izgradnji površine 45,92 m². Stan je odlično iskorišćenog prostora, sa strukturom 2.5 i nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima ukupno tri sprata. U okviru kompleksa planiran je i bazen koji će biti....

 
 
 
  Stan, IRIG, 89.091 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni apartmani u Vrdniku – spoj prirodnog mira i vrhunskog komfora *direktno od investitora - bez provizije* U srcu Fruške gore, u poznatom banjskom mestu Vrdnik, gradi se jedinstveni kompleks luksuznih apartmana koji nudi savršenu kombinaciju odmora, zdravlja i sigurne investicije.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 158.892 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i terase . Ukupna površina je 53.68m2. Stanovi se grade od kvalitetnih materijala:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-67 (od ukupno 67)

<< <1 2> >>