• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 509 nekretnina - prosečna cena 1.205 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • parking
    • 4.sprat
    • polunamešten
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 219.900 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Fenomenalan 1.5 stan u najboljem delu Novog Beograda, u Gramšijevoj ulici. Kompletno sređen. Ima pripadajući podrum. Miran kraj, u blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život. Zgrada je bez lifta, lepo odžavana i ispred je slobodan parking. Ostaje ugradna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv i kompletno opremljen stan izdaje se u Belvilu, u neposrednoj blizini prodavnica, pekare, vrtića i marketa. Stan se sastoji iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe i terase. Površina stana iznosi 52m2. Po dodatnoj ceni od 100€ može se iznajmiti garažno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1,5 soban namešten stan u bloku 44. Odlično pozicioniran pored TC Piramida, Doma zdravlja, Pijace 44,nalazi se na nekoliko minuta do Savskog keja i šetališta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe i lodje. Zgrada održavana....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 79.000 €, 52,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven i izuzetno redak stan na savršenoj lokaciji – u samom centru grada, u zgradi sa dva ulaza, od kojih jedan vodi direktno na pešačku zonu. Nekretnina koja pruža privilegiju da vam je apsolutno sve na nekoliko minuta hoda – pijaca, autobuska i železnička stanica,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80577, II/, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, stambena zgrada. Veoma lepo ocuvan stan u mirnoj ulici. Zapadno orijentisan.Blizu osnovne skole Pavle Savic, okretnice 27, 20 i autobusa 74. Info stan 7500Mogucnost izdavanja....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.585 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BATAJNICA, 350 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten dvosoban stan sa dve terase u Batajnici. Nalazi se na prvom spratu - iznad stana je tavanski prostor. Stan ima centralno grejanje. Izdaje se na duži period, plaćanje je mesečno. Depozit u visini mesečne rente. Agencijska provizija 50% prve mesečne zakupnine. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 74.400 €, 48,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u Donjoj Vrežini. Površine je 48m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Na podu je parket, stolarija je drvena, grejanje je na struju. Nalazi se u mirnijem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten na duži vremenski period sa pripadajućim parking mestom. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite -....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 550 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 600 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini policijske stanice potpuno nova zgrada. Nikad useljavan stan, namešten sa lepim pogledom. Mogućnost iznajmljivanja parking mesta 70E. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 224.238 €, 52,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlični stanovi na Bežanijskoj kosi, u ponudi su stanovi u modernoj novogradnji koja se izdvaja vrhunskim kvalitetom gradnje i pažljivo biranim materijalima. Objekat je male spratnosti I sastoji se od samo 4 stana. Projektovan sa fokusom na dugotrajnost, energetsku efikasnost i maksimalnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji na Karaburmi. Izdaje se kompletno namešten, dvostrano orijentisan. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiv od 01. juna. Depozit u visini jedne mesečne kirije. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, ostava, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.000 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Crvenog gloga, pr/2, eg, uknji��en-Nov stan sa odli��nim rasporedom u apartmanskom naselju sa bazenom, spa centrom, igraonicom, parkingom, restoranom. Odli��na investicija. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtra��enijih lokacija na Banovom brdu, u neposrednoj blizini pijace, Po��e��ke i Kirovljeve ulice, Mosta na Adi i tr��nog centra Ada Mall, nalazi se ovaj stan sa izuzetnim potencijalom za adaptaciju. Sme��ten u kvalitetno zidanoj zgradi iz 1957 godine, stan odlikuju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 320 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo izuzetno svetao, kompletno namešten stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Odličan raspored prostorija i organizovan prostor ovog stana daje pun komfor budućim zakupcima a jako očuvana zgrada sa liftom i slobodnom parking zonom oko same zgrade, lakši i praktičniji život. U blizini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 74.400 €, 48,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 48m2 u prizemlju manje stambene zgrade. Zgrada je pozicionirana u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje u stanu je električno.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 124.800 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija pregrađene šankom, dnevne sobe , spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Stan je istočno orjentisan, nalazi se u centru grada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 950 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan na 10 minuta peške od centra grada sa prelepom terasom od 32m/2. Zgrada poseduje lift. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 199.000 €, 52,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 57m², smešten u mirnom i lepo povezanom delu Konjarnika, u Glasinackoj ulici. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade od ukupno 5 spratova. Po strukturi je dvosoban, sa odličnim rasporedom i mogućnošću lake adaptacije u 2.5 soban stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Rada Neimara, vp/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-52m2 , ugovorna povr��ina-50.00m2, Zgrada ima energetski paso��. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380 € na 360 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 360 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 380 €
11.05.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se, dvosoban stan površine 48m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Grejanje je gradsko, plaća se samo u sezoni po utrošku. Ima terasu. Izdaje se zaposlenim osobama na duži period. Potreban depozit. Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ustani��ka, st/4, cg-Stvarna povr��ina-48m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, Prodaje se 1.5 stan u Ustani��koj ulici. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je centralno grejanje i uknji��en je na 48m2, s tim da se ispred ulaza u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131915, II/, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 290 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA Namešten stan sa zasebnim ulazom,terasom i dvorištem,u mirnom kraju, u neposrednoj blizini pijace, pošte i sličnih sadržaja se izdaje. Stan je takođe u blizini autoputa i zato je dobro povezan sa raznim delovima grada. Stan se izdaje za najviše dve odrasle osobe. Stsn je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 123.300 €, 52,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Rotkvarija Prodaje se komforan dvosoban stan na 4 spratu bez lifta. Dvorišno orijentisan. Bez ulaganja. Uknjižen 1/1. Može putem kredita. Cena 123.300e Tel.0646685341 Snežana. Reg.br posr. 1856 Snežana trio nekretnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 950 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se Stari grad – Gospodar Jovanova – Renoviran trosoban stan polunamešten stan na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu. Stan je upravo renoviran, odmah je useljiv i nudi savršen mir u samom centru grada. Osnovne karakteristike: Stan je po strukturi trosoban. Poseduje veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.000 €, 52,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju, Bulevar oslobodjenja, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju koji se nalazi na 5 minuta hoda od Futoske pijace i nekoliko minuta hoda od Novosadskog sajma. Stan je dvosobne strukure, sa izuzetno komfornom dnevnom sobom koja je spojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN KOD SOCIJALNOG---Agencijska šifra: 9108432.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom kod Socijalnog. U stanu su dozvoljeni kučni ljubimci.Stan je useljiv odmah.Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 199.900 €, 52,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirka Milojkovi��a, 1/5, uknji��en-Stvarna povr��ina-52m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Prodaje se dvosoban, potpuno nov stan , opremljen , sa vrhunskom tehnikom I name��tajem u Sunnyville-u u Vi��nji��koj banji. Stan se nalazi na prvom spratu i raspola��e odli��nim rasporedom - prostrani....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar (Beograd),Stan u zgradi,52 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 200 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan dvosoban stan iznad hotela Marica. Ukupna površina stana je 52m2, nalazi se na drugom spratu manje porodične stambene zgrade. Sastoji se iz ulaznog hodnika, odvojene trpezarije, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, preko....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.800 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 52m2, VP/2 Prodaje se stan površine 52m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje dvosobnog, kompletno nameštenog stana u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Na drugom spratu zgrade bez lifta. -dnevna soba sa kuhinjom -hodnik -spavaća soba -kupatilo -dve terase -ostava Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Obezbeđeno parking mesto. Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se novoopremljen stan u Voždovim kapijama, u Beogradu, u delu Voždovca, Vojvode Stepe. Stan se nalazi u novoj zgradi na 2. spratu od ukupno 10. Po strukturi je 2.0 i ima 52 m². U sklopu stana je jedno kupatilo. Uz stan postoji mogućnost izdavanja garažnog mesta, a cena garažnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep jednoiposoban stan, sa terasom. Na odličnoj lokaciji. Na legalizaciji. Podneta prijava za upis po posebnom Zakonu. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 234.000 € na 208.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 208.000 €, 52,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 234.000 €
13.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma lep i funkcionalan 1.5-soban stan na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade od 6 spratova sa liftom, što pruža dodatni komfor i praktičnost u svakodnevnom životu. Ukupna površina stana iznosi 52 m, dok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131976, III/, lift. Izdaje se moderan dvosoban stan u centru. Useljiv odmah. Depozit u iznosu zakupnine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 600 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen i do sada neuseljavan stan u srcu Mirijeva, u neposrednoj blizini OŠ Pavle Savić. Budite prvi koji će uživati u ovom funkcionalnom i svetlom prostoru! Ključne karakteristike: Površina: 38 m savršeno organizovan prostor. Struktura: Otvoreni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Telepu, u Telepskoj ulici (iza Zoned zgrade). Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta i biće dostupan za useljenje od 01.06. Površina stana iznosi 48 m² i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 509)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.