• GoHome Professional
www.indomio.rs 4.sprat 240 m2 useljiv pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 4.sprat 240 m2 useljiv pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 4.sprat 240 m2 useljiv pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 4.sprat 240 m2 useljiv pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 920.000 € na 851.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 851.000 €, 230,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.08.2025 - 920.000 €
08.04.2026 - 851.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, poslovni prostor sam na spratu, u poslovnoj zgradi u centru grada, odlična investicija, trostrano orjentisan. Odmah useljiv, za adaptaciju. Agencijska provizija 2% Agent: Marina Kozlovački , br. licence:6301 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 3.000 € na 2.500 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.500 €, 254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 3.000 €
01.04.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Predstavljamo odličan, polunamešten višenamenski poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini strogog centra grada, Bulevara oslobođenja, Jevrejske ulice. Ovaj prostor čine šest kancelarija plus velika prijemna kancelarija,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 3.150 € na 2.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.850 €, 223,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 3.150 €
03.04.2026 - 2.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje Vracar Baba VisnjinaIzdaje se luksuzan poslovni prostor povrsine 223 m2, smesten na prvom spratu zgrade sa ukupno cetiri sprata, u ulici Baba Visnjina, u srcu opstine Vracar. Prostor je odmah useljiv i namenjen poslovnoj upotrebi. Adaptiran je iz stambenog....

 
 
 
 
-42%

Promena cene sa 4.000 € na 2.300 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 4.000 €
26.04.2026 - 2.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Cara Dušana, u blizini Pupinovog mosta, izdaje se poslovni prostor površine 230m2. Ima 5 velikih pravilnih kancelarija i jednu manju server salu, kuhinju, terasu, kao i muški/ženski toalet. Uz prostor dolaze i 4 parking mesta. Na cenu idu režijski troškovi, kao i iznos PDV-a.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 230,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 2.300 €
20.03.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor, pogodan za administraciju, IT, agencije, obrazovne aktivnosti i druge „tihe“ delatnosti. Zakupodavac je fleksibilan oko prilagođavanja prostora. Struktura: veliki open space (mogućnost pregradnje) 3 kancelarije + prolazni delovi 2 mokra čvora kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 2.000 € na 1.950 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.950 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.450 €
13.05.2026 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1582 – 6-soban LUX, dupleks, 260 m2, 1.sprat - POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR centar, okolina ul.Vojvođanskih brigada / Pavla Simića Gornji deo stana – 140 m2 Donji deo stana – 120m2 4 spavaće sobe u gornjem delu stana Veliki dnevni boravak – salon Radna soba 3 kupatila....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.000 € na 1.900 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.900 €, 220,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 2.000 €
26.04.2026 - 1.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u vili sa bazenom u elitnom delu SenjakaIzdaje se luksuzan stan površine 220 m2, smešten na drugom spratu novogradnje u elitnom delu Senjaka. Nalazi se u mirnoj slepoj ulici okruženoj zelenilom i ekskluzivnim vilama, što dodatno doprinosi prestižnoj i intimnoj atmosferi.Zgrada....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 240 m2 useljiv pala cena (9)
  • www.indomio.rs 4.sprat useljiv pala cena (52)
  • www.indomio.rs 4.sprat 240 m2 useljiv (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>