• GoHome Professional
www.indomio.rs 4.sprat 230 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 4.sprat 230 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 4.sprat 230 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 4.sprat 230 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-42%

Promena cene sa 4.000 € na 2.300 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 4.000 €
26.04.2026 - 2.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Cara Dušana, u blizini Pupinovog mosta, izdaje se poslovni prostor površine 230m2. Ima 5 velikih pravilnih kancelarija i jednu manju server salu, kuhinju, terasu, kao i muški/ženski toalet. Uz prostor dolaze i 4 parking mesta. Na cenu idu režijski troškovi, kao i iznos PDV-a.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 230,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 2.300 €
01.03.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor veličine 230m2 idealan za IT firme, agencije, call centre. Sastoji se od 7 kancelarija, sobe sa rack ormarom visine 36U koji sadrži neophodnu ožičenu mrežnu opremu i prostor za ubacivanje sopstvene opreme, kuhinje, 2 toaleta, ostave. U cenu je uračunato....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 135.000 €, 230,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 150.000 €
10.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KUĆA 230m2 - ODLIČNA, RENOVIRANA, USELJIVA ODMAH Na prodaju lepa, sređena i kompletno renovirana kuća površine 230m2, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja.Nalazi se u Koraćici, na samo 3km od Mladenovca. Kuća je funkcionalno organizovana i može da se koristi kao jedna....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 920.000 € na 851.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 851.000 €, 230,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 920.000 €
17.04.2026 - 851.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan poslovni prostor na petom spratu u dobro održavanoj poslovnoj zgradi, u neposrednoj blizini Trga republike. Prostor raspolaže sa deset kancelarija i tri mokra čvora. Njegova pogodnost je što je jedini na spratu, ima dva ulaza i sve prostorije na istom nivou. Započeto....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 135.000 €, 230,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
10.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128826, 20a, spratna, struja, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 3.150 € na 2.850 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 2.850 €, 230,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 2.900 €
14.01.2026 - 3.150 €
22.02.2026 - 2.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

#15413, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, KRUNSKA, 230 m. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 920.000 € na 851.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 851.000 €, 230,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 920.000 €
17.04.2026 - 851.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118271, V/VII, lift, uknjižen, za renoviranje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, može zamena(), pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. Predstavljamo vam izuzetan poslovno-stambeni prostor koji budućem kupcu pruža višestruke mogućnosti, adaptaciju u više stambenih....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 2.300 €
20.03.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor, pogodan za administraciju, IT, agencije, obrazovne aktivnosti i druge „tihe“ delatnosti. Zakupodavac je fleksibilan oko prilagođavanja prostora. Struktura: veliki open space (mogućnost pregradnje) 3 kancelarije + prolazni delovi 2 mokra čvora kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 2.600 € na 2.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 2.500 €, 230,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 2.500 €
28.01.2026 - 2.600 €
13.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Beograd, Bežanijska Kosa 1, kuća 230m2, 4 spavaće sobe, 3 kupatila, trpezarija, kuhinja, dnevna soba, 2 terase, duži najam. Pogodna za život, kao i za poslovni prostor,kuća se nalazi u blizini škole, vrtića, marketa, igrališta u ulici Stojana Aralice. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 239.000 €, 229,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 260.000 €
22.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Sremčica - Leposavićka kuća, 229m2 (dve terase 21m2), SUT+PR+I, CG, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 746m2 U ponudi kuća sa tri stana korisne površine 208m2, koja se nalazi na placu površine 7.5 ari. Trenutno je kuća na tri nivoa SUT+PR+I.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 230 m2 pala cena (74)
  • www.indomio.rs 4.sprat pala cena (139)
  • www.indomio.rs 4.sprat 230 m2 (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>