• GoHome Professional
www.indomio.rs 4.sprat što veći 160 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 4.sprat što veći 160 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 4.sprat što veći 160 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 4.sprat što veći 160 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 1.866 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PRIJEPOLJE, 185.000 €, 167,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena prilika!!! U prilici smo ponuditi STAN površine 167 m2, koji se nalazi u Prijepolju, ul.Brana Dučića 6. Sastoji se iz dve etaže: Prva etaža- površine 102 m2 ( stambeni prostor 92 m2 i terasa 10 m2) koja ima sledeće prostorije: predsoblje, komforan dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 160.000 €, 175,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan u Durlanu u neposrednoj blizini pijace. Stan je troiposobne strukture i nalazi se na trećem i četvrtom spratu zgrade sa liftom, čija se ugradnja očekuje do kraja aprila. Ukupna površina stana je 175m2 i sastoji se od dve etaže. Prva etaža je površine 45m2 i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 218.000 €, 174,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U epicentru naselja Grbavica u Novom Sadu, stan površine 174m2, korisne površine oko 200m2 rekonstruisan za hostel ili poslovni prostor. Sve je u jednoj etaži. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu, na svega 100m od Bulevara Oslobođenja, u starijoj zgradi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 4.sprat što veći 160 m2'
532.000 €
687.000 €
2.000 €
  Stan, VRANJE, 174.000 €, 174,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan, luksuzan, kompletno namešten duplex - porodičan stan u užem centru grada, u odličnoj zgradi novije gradnje, opremljen po visokim standardima. Stan ima 174m2, nalazi se na 4. spratu, novoigrađene zgrade (zgrada ima lift). Veoma komforan stan, idealan za višečlanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 565.000 €, 172,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan IMA parking mesto u zajednickom dvoristu zgrade. Nalazi se na 4. spratu u zgradi BEZ Lifta. (Moguce je ugraditi lift, par komšija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.500 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep salonski stan površine 160 m², smešten na 4. spratu od ukupno 6, u zgradi sa liftom, u samom centru grada. Stan ima 5.0 strukturu, izuzetno je svetao i prostran, sa visinom plafona 3.2 m. Raspolaže sa dva kupatila, od kojih je jedno sa jakuzzi kadom, kao i terasom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan u zgradi pod zastitom . Svetao, salonski sa tri spavaće sobe, dva kupatila od kojih je jedno sa hidromasažnom kadom, IV sprat, lift, cg, 3 klime, obezbedjeno parking mesto. Moze i bez namestaja za poslovni prostor po ceni od 2700 eur. ag provizija 50 % ID5252 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 159,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara i jednoj od najtraženijih ulica, u mirnoj i otmenoj zgradi izgradjenoj 2008.godine, u prilici smo da ponudimo jedinstven, luksuzno opremljen stan, po strukturi 4.0, sa odlično prostorno organizovanih 160m2 , na 4 spratu od ukupno 5. Stan je dodatno renoviran 2025g.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 550.000 €, 158,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. Stan se sastoji iz dva nivoa. Prvi nivo stana se sastoji iz ulaznog dela, toaleta, spavaće sobe sa kupatilom, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 385.840 € na 360.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 360.500 €, 158,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 385.840 €
05.04.2026 - 360.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Troetažni stan sa garažom u širem centru Novog Sada – retka ponuda---Agencijska šifra 1007928.Prodaje se atraktivan troetažni stan u širem centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Socijalnog – idealna lokacija za porodičan život ili investiciju.Stan se nalazi na 4. spratu novije zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 364.000 €, 154,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Retkost na tržištu, na prodaju stan na Bulevaru u neposrednoj blizini Delta planet-a. U najužem okruženju nalaze se vrtić, škola, ambulatna, pijaca, tržni centar, brojne trgovinske radnje, Nišavski kej i Svetosavski park. Stan ima 154m2, po strukturi je petosoban, južno orijetisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 516.650 €, 152,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban Penthaus 152 m2 u IZGRADNJI na Top-Top LokacijiStan se nalazi se na Četvrtom Spratu dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se petosoban duplex stan na Dedinju, na prestižnoj i izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara kneza Aleksandra Karađorđevića. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade i poseduje parking mesto, što predstavlja značajnu prednost u ovom delu grada. Lokacija....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 495.000 € na 460.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 460.000 €, 150,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 495.000 €
29.03.2026 - 460.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoetažni stan u mirnoj ulici, u novoj zgradi na trećem ( i četvrtom spratu ). Zgrada je izgrađena prošle godine po najsavremenijim standardima, korišcen je materijal visokog kvaliteta. Stan poseduje kamere u stanu, na stepeništu, alarm i ograđeno dvorište. U zgradi su....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Betanija, 230.210 €, 149,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan poslovni prostor, uknjižen 1/1. Prostrane kancelarije, dva sanitarna čvora, kuhinja... Nalazi se na četvrtom spratu poslovne zgrade sa liftom. Preporuka. Pozovite. .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 170.000 €
29.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od ulaznog dela, velike dnevne sobe sa izlaskom na prelepu terasu, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 251.550 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen četvrosoban PENTHOUSE stan (dupleks bez kosina!) u centru grada, nadomak pešačke zone (kvalitetna zgrada iz 2007. godine). U dvorištu je obezbeđeno PARKING MESTO. Četvrti sprat, lift, terasa, dva mokra čvora, IDS 45255 .

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 441.300 €, 147,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna novogradnja,premijum kvaliteta na Banovom brdu,u kojoj vam prezentujemo moderan stan površine 147,10m2,Stan se nalazi na četvrtom spratu ove impresivne zgrade i budućim stanarima nudi niz pogodnosti.Po strukturi je četvorosoban.Savršeno organizovan i opremljen, zadovoljiće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.500 €, 145,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran četvorosoban stan u novogradnji u ulici Kneza Višeslava, na samo nekoliko minuta od svih neophodnih sadržaja za život. Stan je dvostrano orjentisan i izuzetno svetao, poseduje veliku terasu sa predivnim pogledom . Nalazi se na idealnom četvrtom spratu od ukupno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>