• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat zadnjih 14 dana interfon št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat zadnjih 14 dana interfon št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat zadnjih 14 dana interfon što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat zadnjih 14 dana interfon što manji" pronađeno 64 nekretnina - prosečna cena 623 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1800 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 241.400 €, 65,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan trosoban stan u izgradnji površine 65 m² smešten na 3. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, odvojena spava��a soba, grejanje pomo��u norve��kih radijatora, slobodan parking oko zgrade. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lepo sređen, uredan, svetao stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, grejanje pomoću norveških radijatora, niski mesečni troškovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat zadnjih 14 dana interfon što manji'
1.500 €
135.000 €
750 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, lepo sređen, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/9, LIFT,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen stan u novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 50 eur. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno namešten stan, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/10, LIFT, TERASA, PARKING, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 13163.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, lepo sređen, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, garažno mesto uz doplatu od 100e. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, Vračar – Crveni krst, u Kajmakčalanskoj ulici. Stan je površine 40m², po strukturi jednoiposoban (1.5) i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u Cerskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru - Crveni krst. Stan se nalazi na 3. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, a zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 560 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan, potpuno renoviran, funkcionalan, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću toplotnih pumpi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Toplotna pumpa, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novijoj gradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/4, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan površine 42 m2, smešten na trećem spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, na Crvenom krstu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, moderno opremljenog kupatila i terase. Prostor je izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan dvosoban stan površine 42 m2 u novogradnji, u ulici Živka Petrovića, naselje Marija Bursać, Zemun.Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom, puno prirodne svetlosti i visokim nivoom komfora. Potpuno je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, južno orijentisan, bez buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, renoviran stan, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/11, LIFT, PARKING, INTERFON ID oglasa:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan u samom centru grada, jako lepo sređen, potpuno opremljen, poseduje spavaću sobu sa walk in garderoberom i izlazom na lođu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 161.900 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa kuhinjom, odvojenu trpezariju, kupatilo i terasu sa otvorenim pogledom. Zgrada poseduje sve dozvole, o��ekuje se uknji��ba. Postoji mogu��nost kupovine gara��nog mesta, na sistemu klackalica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 166.000 €, 47,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spava��u sobu, kupatilo i terasu sa otvorenim pogledom. Zgrada poseduje sve dozvole, o��ekuje se uknji��ba. Postoji mogu��nost kupovine gara��nog mesta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje na struju, parking mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u kvalitetnom kompleksu zatvorenog tipa, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, orijentisan ka uređenom dvorištu, video nadzor. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/4,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/6, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep i povoljan polunamesten stan sa kompletnom belom tehnikom, kuhinjskim elementima i plakarimana Đermu. Ugrađeni kuhinjski elementi, ugrađeni plakari, bela tehnika (kombinovani frižider, šporet, aspirator, stona mašina za pranje sudova, protočni bojler, veš mašina, bojler), klima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu zgrada, površine po 50m2. Stan je pozicionirani na trećem od šest spratova, svetao i sa otvorenim pogledom. Izdaje se u viđenom stanju, sa ugradnom i kompletno opremljenom kuhinjom, ugrađenim plakarima i opremljenim kupatilom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, jako lepo sređen stan u novogradnji, potpuno oprmeljen, kvalitetan, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg je po utrošku, istočno i dvorišno orijentisan, svetao, garažno mesto uračunato u cenu, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u luksuznom stambeno-poslovnom objektu Bulevar Plaza, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, cg po utrošku, video nadzor, u zatvorenom kompleksu obezbeđenom kapijom, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, luksuzno sre��en stan, kompletno opremljen, odvojena spava��a soba, cg po utro��ku, video nadzor, u blizini II ekonomske ��kole, mogu��nost zakupa gara��nog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novoj zgradi, u potpunosti prazan, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno opremljen stan u novogradnji, poseduje odvojenu spavaću sobu, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 120 eur. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan u novogradnji na odličnoj lokaciji. Dobro povezan sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini su Maxi, pošta, zdravstvene i stomatološke ordinacije, brojne zanatske radnje i kiosci brze hrane. Zgrada je nova, uredna, održavana, sa interfonom i liftom. Stan je luksuzno sređen,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u lux naselju A blok, kompletno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišno je orijentisan, cg po utrošku, video nadzor, uređeno naselje, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport City-ja. U izgradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sava Kovačevića, Prvomajska, 3.0, LUX, kompletno renoviran, nekorišćen Na idealnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu sa odličnom povezanosti sa svim delovima grada i blizinom svih neophodnih sadržaja za udoban život, prodaje se kompletno renoviran stan sa pažljivo biranim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Vracaru, novogradnja, 56m2, centralno grejanje, treci sprat. Lux opremljen novim, nekorišćenim nameštajem, dvostrano orijentisan, sunčan. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte! Agencija Alfa Sistem - Vaš pouzdan partner....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 191.285 €, 57,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen i opremljen stan vrlo kvalitetnoj stambeno-poslovnoj zgradi, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg je po utrošku, zgrada poseduje obezbeđenje i video nadzor 24/7. U cenu je uračunato garažno mesto. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u vrlo kvalitetnoj zgradi. Stan je potpuno opremljen, modernog enterijera, čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, grejanje je etažno. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, komforan stan u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, francuski balkon, video nadzor. U cenu stana su uracunati svi troskovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen 3.0 stan | 61m² - parking- Vračar - Južni Bulevar Na odličnoj lokaciji na Vračaru, u mirnom delu Južnog bulevara, izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen trosoban stan površine 61m². Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata. Odlikuje....