• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat potkrovlje što skuplji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat potkrovlje što skuplji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat potkrovlje što skuplji do 1900 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat potkrovlje što skuplji do 1900 eura/m2" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.207 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). renoviran, grejanje i glađenje na klimu, laminat. Režijski troškovi izuzetno mali, idealna nekretnina kako za rentiranje tako i za zivot. Lokaciju odlična. Nije moguća....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 385.000 €, 350,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi sprat je 57 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom. spavaće sobe i kupatila. Drugi sprat je 105 m2 i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu Mirijeva, funkcioniše kao kuća u nizu. Nalazi se u mirnom delu u blizini okretnice, škola, vrtića. Na prvom nivou se nalazi prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu i dvorište. Prvi sprat se sastoji od prostrane sobe koja izlazi na terasu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat potkrovlje što skuplji do 1900 eura/m2'
45.000 €
226.000 €
222.000 €
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 174m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 125.000 €, 93,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan, trosoban, stan u kući u izuzetno traženom delu grada u Duvaništu. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Blizu su autobusko stajalište, osnovna škola Duško Radović, vrtić, brojni marketi. Po strukturi je trosoban, uknjižene korisne površine 93m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 100.000 €, 81,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 59180. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Centar - četvorosoban dupleks stan površine 83m2 na II spratu u zgradi sa 3 sprata i bez lifta. U donjoj (ulaznoj) etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, degažman, kupatilo i toalet, a u gornjoj etaži (III sprat, potkrovlje zgrade) se nalaze....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 80.930 €, 42,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. orjentacija: jug Kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 75.190 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. Kvalitet gradnje i opremljenost:....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 66.500 €, 38,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U uliciKneza Lazara , u naselju 25. Maj , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih površina. Zgrada koja se radi veoma kvalitetno a koja će biti završena u decembru 2025 godine nudi Vam stanove :1. Dvoiposoban stan broj 1, Suteren, pov. 57,45m2, cena: 68.980 Evra sa PDV-om....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 343,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća u najlepšem delu Neimara ukupne površine 343m2. Sastoji se od 3 nivoa sa zajedničkim ulazom od kojih prvi tj središnji nivo ima 131m2 , u prizemlju ima 112m2 i 100m2 u potkrovlju i kao takav iznajmnjuje se po ceni od 2500 eura. Može da funkcioniše i kao 3 potpuno zasebne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 44 m2 u ulici Topaloviceva, Zvezdara, Beograd. Potpuno renoviran, sa svim novim stvarima i svim malim kucnim aparatima. Interfon, Video nadzor, lift, hodnjik, ulaz ispred zgrade Sprat 3, nije potkrovlje ima lift i terasu Ima jednu zasebnu sobu sa TV i novim francuskim....