• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat podrum pala cena do 420000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat podrum pala cena do 420000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat podrum pala cena do 420000 eura što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat podrum pala cena do 420000 eura što veći" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 3.218 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 399.000 € na 390.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 390.000 €, 114,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 420.000 €
08.03.2026 - 399.000 €
11.03.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najboljih i najlepših lokacija u centru Beograda prodaje se četvorosoban stan u Krunskoj ulici, nedaleko od Andrićevog venca, Pionirskog parka i crkve Svetog Marka. Ovaj moderno koncipiran stan se nalazi na trećem spratu predratne održavane zgrade sa mermernim stepeništem....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Vitanovačka Odličan trosoban stan od 70m2 sa 2 mokra čvora, sunčan i svetao jer je dvostran. Na 3 spratu od 8 sa liftom, centralnim grejanjem i dovoljno parking mesta ispred zgdade. Oprema u stanu je sva nova i do sada nekotišćena. Stan ima 3 francuska balkona. Zakupci mogu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat podrum pala cena do 420000 eura što veći'
355.000 €
73.000 €
164.000 €
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 138.000 € na 125.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 35,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 138.000 €
01.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen 1.0 soban stan na 3 spratu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kupatila, ulaznog hodnika i terase. Stan ima prupadajući podrum. Mogućnost adaptacije u 1.5 soban. Grejanje je TA-norveški radijatori. Ispred zgrade parking sa više mesta. U neposrednoj....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
26.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manji jednoiposoban kompletno renoviran salonski stan od 33m2 (30m2 plus terasa 3m2), na odličnoj lokaciji u centru grada, u ulici Cara Dušana. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4. Jednostrano je orijentisan, ka ulici. Stan poseduje dnevni boravak otvorenog tipa koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>