• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat podrum barem 70 m2 najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat podrum barem 70 m2 najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat podrum barem 70 m2 najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat podrum barem 70 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 370.000 €, 74,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u jednoj od najlepših ulica Donjeg Dorćola – Dubrovačka Na prodaju je izuzetno funkcionalan i svetao porodičan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnoj i zelenilom okruženoj Dubrovačkoj ulici na Donjem Dorćolu, u neposrednoj blizini Dunavskog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Vitanovačka Odličan trosoban stan od 70m2 sa 2 mokra čvora, sunčan i svetao jer je dvostran. Na 3 spratu od 8 sa liftom, centralnim grejanjem i dovoljno parking mesta ispred zgdade. Oprema u stanu je sva nova i do sada nekotišćena. Stan ima 3 francuska balkona. Zakupci mogu....

 
 
 
  Stan, SVILAJNAC, 67.000 €, 73,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Svilajnac – Centar Na prodaju stan u centru Svilajnca, površine 73 m², smešten na 3. spratu. Stan je delimično namešten i sastoji se od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase, od kojih je jedna zastakljena. Uz minimalna ulaganja, moguće je preuređenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 188.500 €, 78,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Budućnost gradnja, stan se prodaje u nameštenom stanju kao što je na slikama, 3 sobe, kupatilo sa wc-om i odvojen wc, kuhinja, ostava, 2 terase, tavan, zajednicka biciklana,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep trosoban stan, opremljen-lux, nalazi se u kompleksu Magdon. Stan je na trećem spratu, opremljen i odmah useljiv. Sadrži dnevnu sobu, dve spavaće sobe, wc, hodnik i u degažmanu kupatilo. Stan je veoma svetao, u zgradi sa liftom i u sredini zgrade. Nalazi se u lux kompleksu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten trosoban stan u Bloku 21 kod UšćaIzdaje se moderno sređen i funkcionalan trosoban stan površine 68 m2 u Bloku 21 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno šesnaest spratova, koja poseduje nove liftove i video nadzor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan, kompletno renoviran, potpuno namešten, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, dvostrano orijentisan (pogled na Ušće i park), novi liftovi u održavanoj zgradi, podrum, video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat podrum barem 70 m2 (55)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>