• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat podrum 70 m2 što skuplji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat podrum 70 m2 što skuplji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat podrum 70 m2 što skuplji do 180000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat podrum 70 m2 što skuplji do 180000 eura" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.207 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BANJA, 175.000 €, 67,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan je uknjižen, istočno orijentisan i okružen zelenilom. Komforan je i funkcioniše kao dvoiposoban. Stan je na trećem spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom bez lifta koju je gradio „Energoprojekt”. Ima centralno grejanje i toplu vodu. Grejna površina stana je 62 m², plus lođa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 176.900 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI – 64m² – TERASA U ponudi je kompletno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Braće Ribnikara. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat podrum 70 m2 što skuplji do 180000 eura'
162.100 €
75.000 €
67.000 €
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodičan stan u mirnom delu Rakovice, površine 64 kvm, funkcionalan, na trećem spratu. Dodatna prednost stana su dve galerije koje nisu uključene u kvadraturu, kao i parking mesto ispred zgrade. Svetao i dvostrano orijentisan sa dve terase. U blizini škola, prodavnica, vrtić, mala....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan, kompletno renoviran, potpuno namešten, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, dvostrano orijentisan (pogled na Ušće i park), novi liftovi u održavanoj zgradi, podrum, video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten trosoban stan u Bloku 21 kod UšćaIzdaje se moderno sređen i funkcionalan trosoban stan površine 68 m2 u Bloku 21 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno šesnaest spratova, koja poseduje nove liftove i video nadzor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se renoviran i kompletno opremljen 2.5-soban stan u Bloku 21, na Novom Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno 20, u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, pogodnoj za mirno i dugoročno stanovanje. Ukupna površina stana je 61 m2, uz dve terase koje dodatno doprinose....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Vitanovačka Odličan trosoban stan od 70m2 sa 2 mokra čvora, sunčan i svetao jer je dvostran. Na 3 spratu od 8 sa liftom, centralnim grejanjem i dovoljno parking mesta ispred zgdade. Oprema u stanu je sva nova i do sada nekotišćena. Stan ima 3 francuska balkona. Zakupci mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 350 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, radne sobe, kupatila, toaleta, balkona i ulaznog hodnika. Klimatizovan je a grejanje je centralno. Opremljen je novim nameštajem, tehničkim i kuhinjskim aparatima, svim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.