• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat podrum 70 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat podrum 70 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat podrum 70 m2 što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat podrum 70 m2 što skuplji" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.388 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SVILAJNAC, 67.000 €, 73,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Svilajnac – Centar Na prodaju stan u centru Svilajnca, površine 73 m², smešten na 3. spratu. Stan je delimično namešten i sastoji se od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase, od kojih je jedna zastakljena. Uz minimalna ulaganja, moguće je preuređenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 370.000 €, 74,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u jednoj od najlepših ulica Donjeg Dorćola – Dubrovačka Na prodaju je izuzetno funkcionalan i svetao porodičan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnoj i zelenilom okruženoj Dubrovačkoj ulici na Donjem Dorćolu, u neposrednoj blizini Dunavskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana, u centru Beograda.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat podrum 70 m2 što skuplji'
350 €
309.900 €
230.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 176.900 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI – 64m² – TERASA U ponudi je kompletno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Braće Ribnikara. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 67,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan je uknjižen, istočno orijentisan i okružen zelenilom. Komforan je i funkcioniše kao dvoiposoban. Stan je na trećem spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom bez lifta koju je gradio „Energoprojekt”. Ima centralno grejanje i toplu vodu. Grejna površina stana je 62 m², plus lođa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.100 €, 69,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosobni stanovi 52m, 61m, 65m,69m, 74m u izgradnji Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Trosoban Kvadratura: 69m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodičan stan u mirnom delu Rakovice, površine 64 kvm, funkcionalan, na trećem spratu. Dodatna prednost stana su dve galerije koje nisu uključene u kvadraturu, kao i parking mesto ispred zgrade. Svetao i dvostrano orijentisan sa dve terase. U blizini škola, prodavnica, vrtić, mala....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 67,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.indomio.rs

Prostran stan na 3 spratu u blizini Akva parka Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije i fizički odvojene kuhinje,spavaće sobe,hodnika,kupatila i dve terase. Postoji mogućnost dobijanja još jedne sobe. Ima veliki pripadajući podrum. U cenu ulaze svi kuhinjski elementi,šank i ormari....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan, kompletno renoviran, potpuno namešten, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, dvostrano orijentisan (pogled na Ušće i park), novi liftovi u održavanoj zgradi, podrum, video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten trosoban stan u Bloku 21 kod UšćaIzdaje se moderno sređen i funkcionalan trosoban stan površine 68 m2 u Bloku 21 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno šesnaest spratova, koja poseduje nove liftove i video nadzor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se renoviran i kompletno opremljen 2.5-soban stan u Bloku 21, na Novom Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno 20, u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, pogodnoj za mirno i dugoročno stanovanje. Ukupna površina stana je 61 m2, uz dve terase koje dodatno doprinose....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Vitanovačka Odličan trosoban stan od 70m2 sa 2 mokra čvora, sunčan i svetao jer je dvostran. Na 3 spratu od 8 sa liftom, centralnim grejanjem i dovoljno parking mesta ispred zgdade. Oprema u stanu je sva nova i do sada nekotišćena. Stan ima 3 francuska balkona. Zakupci mogu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>