• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat parket zadnjih 7 dana pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat parket zadnjih 7 dana pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat parket zadnjih 7 dana pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat parket zadnjih 7 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 79.500 € na 78.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 79.500 €
15.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i svetao dvosoban stan površine 49m2 u prestižnom stambeno-poslovnom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe, preko puta Saobraćajnog fakulteta. Stan se nalazi na idealnom II spratu, u zgradi sa 3 lifta, recepcijom, video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 550 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 600 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji – Fontana, Novi Beograd. Stan je veoma funkcionalan, kompletno namešten i useljiv od 01.06.2026. Sastoji se od komforne dnevne sobe, odvojene spavaće sobe sa bračnim....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 2.400 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.000 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.400 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 260 m2 stambene površine razpoređeno na 2 sprata (dupleks) a struktura stana je 7-sobna i salonskog je tipa dole a gornji deo visoko podkrovlje. Izdaje se kompletno namešten sa stilskim i modernim elementima enterijera. (moderna klasika) Donji nivo 120 m2+ terase: Antre sa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 175.000 € na 165.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
13.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, GRBAVICA, DVOIPOSOBAN, 60M2.Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 60m². Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Stan odlikuje odlična osvetljenost, zahvaljujući velikim prozorima i dobroj orijentaciji, kao....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 1.000 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan trosoban stan površine 75 m2, smešten na 8. spratu moderne novogradnje sa dva lifta, u prestižnom stambenom kompleksu Vrtovi Ceraka, u naselju Filmski grad.Stan je kompletno namešten i opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i savremenim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medaković 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, pločice,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 126.700 € na 124.120 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 124.120 €, 45,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 126.700 €
13.05.2026 - 124.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odmah useljiv kompletno opremljen jednoiposoban stan u centru grada. Površine je 45m2, nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Na podu je parket, stolarija je PVC profila,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 630 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket zadnjih 7 dana pala cena (23)
  • www.indomio.rs 3.sprat zadnjih 7 dana pala cena (18)
  • www.indomio.rs 3.sprat parket pala cena (3)
  • www.indomio.rs 3.sprat parket zadnjih 7 dana (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>