• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat lift pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat lift pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat lift pala cena Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat lift pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 133.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 34,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 138.000 €
22.03.2026 - 133.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru Voždovca u ulici Ljuba Vučkovića. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, male ostave i terase. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Svetao je i orijentisan ka ulici kao što....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje poslovni prostor površine 147 m2, na trećem spratu zgrade sa liftom. Prostor je renoviran, polunamešten i pogodan za različite poslovne delatnosti. Raspored: kupatilo, dva toaleta, kuhinja, ostava i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Prostor je opremljen internetom,....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 1.600 € na 1.200 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.200 €, 108,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.600 €
26.04.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan površine 108 m2 u novogradnji u blizini parka Šumice, na Lekinom brdu. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa trpezarijom (35 m2), potpuno opremljene kuhinje sa svim aparatima, tri spavaće sobe, prostranog kupatila i dodatnog toaleta sa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 540 € na 490 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 490 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 540 €
24.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 47 m², smešten na trećem spratu kvalitetne novogradnje . Stan odiše elegancijom i funkcionalnošću – svetao dnevni boravak sa trpezarijom, savremena kuhinja, udobna spavaća soba, kupatilo, terasa i praktična ostava. Kompletno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260 € na 240 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 270 €
04.02.2026 - 260 €
22.03.2026 - 240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera površine 23m2, na odličnoj lokaciji na Grbavici. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Nije pet frendly. Cena je 260€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija: 50% od prve zakupnine Za više informacija, pozovite! REG.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 163.000 € na 157.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 157.000 €, 58,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 163.000 €
05.04.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na TOP lokaciji, Grbavica, Tolstojeva ulica, površine 58m2. Stan se nalazi na trećem spratu (nije poslednji) u zgradi bez lifta. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan je dvorišno orijentisan. U cenu stana je uključena....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje moderno namešten trosoban stan koji se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji, Liman 3. Sastoji se komforne dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. 3. sprat, zgrada bez lifta. Potreban depozit u visini od 500eur kao i jednokratna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 330.000 € na 320.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 81,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 330.000 €
23.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je reprezentativan salonski stan u ulici Admirala Geprata, u samom srcu Beograda, nadomak Beograđanke. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5, u urednoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je dvostrano orijentisan, poseduje terasu, i nalazi se u izvornom stanju,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.000 € na 164.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 175.000 €
12.12.2025 - 169.000 €
20.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 1.0, 36m2, 3/8, CG, lift, podrum Izuzetno svetao i funkcionalan jednosoban stan od 36,41m² sa centralnim grejanjem, nalazi se na idealnom trećem spratu od ukupno osam spratova. Zahvaljujući odličnoj funkcionalnosti, stan pruža mogućnost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 220.000 €, 45,00 m2 cca 4890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 230.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u staroj, kvalitetnoj zgradi sa lepom arhitekturom, na 3. spratu od ukupno 5 (bez lifta). Dvostrano je orijentisan, što obezbeđuje odličnu osvetljenost i prirodnu ventilaciju tokom celog dana. Po strukturi je veoma funkcionalan i sastoji se od: spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat lift pala cena (67)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>