• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat lift najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat lift najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat lift najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat lift najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 89.720 €, 47,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - luksuzan trosoban stan, 90 m2 Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Vračaru, u mirnom delu Crvenog krsta. Stan ima 90 m2 i nalazi se na 3. spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Zgrada ima mali broj stanova, što pruža dodatni mir....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 110,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj 110m2 stan nudi sve što vam je potrebno za udoban i komforan život, a sve to po ceni od 319.300 evra. Sa tri prostrane spavaće sobe i tri modernizovana kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 54m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta na Margeru. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase /lođa i terasa/.Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan nov, jednoiposoban stan u centru Niša u ulici Cara Dušana. Nalazi se na trećem spratu u novoj stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 161.700 € na 175.100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 175.100 €, 69,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 170.600 €
18.07.2025 - 163.460 €
05.10.2025 - 161.700 €
17.04.2026 - 175.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra: 1007498.Prodaje se veoma funkcionalan i svetao dvoiposoban stan (69 m2) na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, smešten na atraktivnoj lokaciji u mirnom delu Novog Naselja. Sastoji se od hodnika iz koga se fizički ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban duplex stan na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Tolstojeva, površine 66m2. Uz stan se prodaje i garaža površine 18m2 i ona je uračunata u cenu. Prodaju se isključivo zajedno. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz dnevne sobe, tri spavaće....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 110.560 € na 116.880 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 116.880 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 110.560 €
08.03.2026 - 116.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, površine 63.18m2 na trećem spratu, sa dva lifta. Zgrada je po strukturi Po+P+5, smeštena iznad Pantelejske crkve. Nov komleks koji budućim stanarima pruža mir i privatnost od svakodnevne gužve, a opet udaljen svega 12 minuta vožnje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 108.544 €, 52,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat lift (724)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.