Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 parking" pronađeno 276 nekretnina - prosečna cena 1.663 €/m2
Filtriraj
03.05.2026.,
www.indomio.rs
Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....
08.05.2026.,
www.indomio.rs
Sava Kovačevića, Prvomajska, 3.0, LUX, kompletno renoviran, nekorišćen Na idealnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu sa odličnom povezanosti sa svim delovima grada i blizinom svih neophodnih sadržaja za udoban život, prodaje se kompletno renoviran stan sa pažljivo biranim....
03.05.2026.,
www.indomio.rs
Lepo sređen stan u lux naselju A blok, kompletno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišno je orijentisan, cg po utrošku, video nadzor, uređeno naselje, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....
08.05.2026.,
www.indomio.rs
Izuzetan, luksuzno sre��en stan, kompletno opremljen, odvojena spava��a soba, cg po utro��ku, video nadzor, u blizini II ekonomske ��kole, mogu��nost zakupa gara��nog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne....
12.11.2025.,
www.indomio.rs
Savremena zgrada sa liftom | Završetak radova DVOIPOSOBAN STAN 54 m2, PETROVARADIN (U IZGRADNJI) - leto 2026. godineProdaje se dvoiposoban stan od 54 m2 na trećem spratu nove stambene zgrade sa liftom i ukupno 20 stanova. Nalazi se u mirnom i uređenom delu Petrovaradina, savršenom....
10.11.2024.,
www.indomio.rs
Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na trećem spratu i severoistočno je orijentisan.....
17.04.2026.,
www.indomio.rs
Izdaje se renoviran dvoiposoban stan Veljka Dugoševića, Severni bulevar U mirnom dvorišnom okruženju, a samo nekoliko koraka od Severnog bulevara, na trećem spratu uredne zgrade bez lifta, nalazi se funkcionalan stan od 54 m, spreman za useljenje. Stan je potpuno renoviran i dolazi....
15.05.2026.,
www.indomio.rs
Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....
01.02.2026.,
www.indomio.rs
Na prodaju stan bez ulaganja, u naselju Kudoš. Ima 54m2, u to spada dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, terasa i kupatilom. Stan je na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prodaje se kompletno namešten, kao na slikama. Mirno i porodično naselje, dosta parking....