• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 namešten oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 namešten oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 namešten oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 namešten oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 220.320 €, 51,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 51m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”. Sastoji od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 25m Cara Dušana Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Cara Dušana Sobnost: Garsonjera Opremljenost: Namešten Kvadratura: 25m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo izdavanje garsonjere 25m u Novom Sadu ulica....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 300 €
15.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOSOBAN STAN U RADNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112262.Izdaje se komforan, kompletno namešten jednosoban stan na 3. spratu zgrade u Radničkoj ulici. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne kirije.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 400 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. U prilici smo da Vam ponudimo stan, kompletno namešten u zgradi odličnog kvaliteta i bogatom istorijom, na trećem spratu bez lifta sa video nadzorom, interfonom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređena i funkcionalna garsonjera u Novom Sadu, na Grbavici. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i prostire se na 27 m², sa praktično odvojenim delom za kuhinju i dnevni boravak, što pruža dodatni komfor u odnosu na klasične garsonjere. Stan je potpuno....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 180 € na 160 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 29,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 180 €
20.02.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Prelepa , prostrana i lepo očuvana garsonjera, sa terasom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, predsoblja i kupatila. Stan se nalazi u novijoj zgradi, izdaje ae namešten , stolarija je potpuno nova,kuhinja sa svim elementima, kupatilo takođe opremljeno ima veš mašinu....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 470 € na 400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 470 €
03.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan, 30 m2, Banovo brdo - Blagoja ParovićaLokacija: Banovo brdo, ulica Blagoja Parovića Površina: 30 m2 Struktura: 1.0 (dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo) Sprat: 3/5, zgrada sa liftom Stanje: Renoviran Grejanje: Centralno Nameštenost: Namešten stan sa....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 250 € na 300 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 300 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 250 €
24.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN JEDNOSOBAN STAN KOD HOTELA ŠERATON---Agencijska šifra: 9112521. Izdaje se moderno namešten jednosoban stan od 30m2 na trećem spratu zgrade bez lifta kod hotela Šeraton. Useljiv je odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlčan, lepo namešten, čist i uredan jednoiposoban stan 30m2 na Grbavici, Puškinova ulica, 3. sprat, lift u zgradi, klima, tv. Terasa nema. Izdaje se isključivo za jednu zaposlenu osobu, bez kućnih ljubimaca. Cena 300eu, depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122333, III/III, klima, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan u Branimira Ćosića, na 10 minuta od centra grada. Moguća prijava boravka na adresu, nije pet friendly. Useljiv odmah. Treći sprat bez lifta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 namešten što manji (247)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.