Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 do 120000 eura prizemlje" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 1.925 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 102.000 € na 115.000 €
dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 102.000 €
18.03.2026 - 115.000 €
25.07.2025.,
www.indomio.rs
Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom.Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....
30.11.2025.,
www.indomio.rs
Prodaje se troiposoban stan u izgradnji na Paliluli, kod hotela Vidikovac. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Stan je površine 63,6m2 i po strukturi je troiposoban. Stastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatila,....
19.04.2026.,
www.indomio.rs
Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Zgrada....
Promena cene sa 102.900 € na 116.710 €
dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 113.190 €
19.09.2025 - 102.900 €
17.04.2026 - 116.710 €
17.09.2025.,
www.indomio.rs
Na prodaju stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novog Sada - Sremska Kamenica.U ponudi su stanovi svih struktura - od funkcionalnih garsonjera do komfornih petosobnih stanova, idealnih kako za porodičan život, tako i kao dugoročna investicija.Objekat je....