• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji kablovsk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji kablovsk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji kablovska

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji kablovska" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 731 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u ulici Đordja Jovanovića (pored BITEF-a). Video nadzor, ulaz u zgradu sa šifrovanim inerfonom za svaki stan. Stan 55m2. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve pijace, pošte, Osnovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, jednoiposoban, 30m2, namešten, 3. sprat, etažno grejanje, klima, interfon, internet, telefon, kablovska. ID 2576-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa našim opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 73.000 €, 31,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

APARTMAN ZA 4 OSOBE, 31m2 NA 3 SPRATU SA POGLEDOM PREMA PLANINI! KOMPLETNO OPREMLJEN, NOV NE KORIŠTEN. POVEZAN JE TOPLOM VEZOM SA SPA CENTAR I RESTORANOM A SVE U SKLOPU KRALJEVIH ČARDAKA NA KOPAONIKU. ISPOD SE NALAZI MAKSI, BANKOMAT, SUVENIRNICA, I U PRIPREMI JE OTVARANJE JOŠ NEKOLIKO....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji kablovska'
148.200 €
700 €
132.550 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan dvosoban stan površine 40 m2, smešten na trećem spratu kvalitetne novogradnje na atraktivnoj lokaciji - Humska, Savski venac. Stan je luksuzno i kompletno opremljen, odmah useljiv, sa pažljivo biranim nameštajem i savremenim dizajnom. Struktura:- 1 spavaća soba (francuski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji u ulici Rasadnik , u neposrednoj blizini Palilulske pijace, povrsine 40m 2 . Idealan za studente ili parove! Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila i terase. Na podovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 43 m², smešten u samom centru Novog Sada. Ova nekretnina pruža savršen spoj urbanog života, komfora i sigurnosti, idealna za one koji traže viši standard stanovanja. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i fizičkim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

izdavanje stana u Novom Sadu, dvosoban stan površine 50m², u modernoj zgradi iz 2021. godine. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5, u zgradi sa liftom i prilazom za invalide. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje od 1. 3. 2026. Pogodan je za porodice, dozvoljeni su kućni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 700 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru grada u ul. Kneza Miloša, površine 51kvm, na trećem spratu, sa centralnim grejanjem, lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Izdaje se opremljen stan. Obavezan depozit u visini kirije, kućni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 950 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 53 m2 u novogradnji na Voždovcu, u blizini Autokomande. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade i odlikuje se svetlim i funkcionalnim rasporedom. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i kompletnom kuhinjskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 950 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan sa garažom - Autokomanda, Admirala Vukovića, VoždovacIzdaje se luksuzno namešten i svetao stan površine 53 m2, smešten u mirnoj ulici u blizini Autokomande, u novijoj zgradi sa malim brojem stanova. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade od ukupno 4 sprata i pruža visok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 54,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 54m kod Ž.stanice Renoviran Lokacija: Železnička stanica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Save Kovačevića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 54m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban, namešten stan površine 55m na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu kod tržnog centra Roda (Vizantijski bulevar). Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je u fazi delimičnog renoviranja, biće nova kuhinja, kombinovani frižider, garderober.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan - Centar, Terazije (Andrićev venac) Izdaje se dvosoban, potpuno opremljen stan površine 55 m2 , smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom , u strogom centru grada - Terazije / Andrićev venac . Izdavanje direktno od vlasnika . Stan je opremljen iznad standarda....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX trosoban stan sa garazom (nije garazno mesto vec garaza od 13,5 kvm ) u mirnom kraju grada, kompletno renoviran, lux opremljen. Spanska keramika, americki plakari, novi kreveti od punog drveta, klime, optika, kablovska ( na dva televizora ) Dve spavace sobe ( jedna sa francuskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen 3.0 stan | 61m² - parking- Vračar - Južni Bulevar Na odličnoj lokaciji na Vračaru, u mirnom delu Južnog bulevara, izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen trosoban stan površine 61m². Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata. Odlikuje....

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 1.700 € na 900 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 900 €, 61,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.700 €
24.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban NOV 61m Novi Sad Radnička LUX izdaje se Cena: 900,00 EUR Lokacija: Centar (Spens) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Radnička Sobnost: Četvorosoban i više Opremljenost: Nenamešten Kvadratura: 61m2 Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 870 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban salonski stan površine 62 m2, smešten na 3. spratu uredne stambene zgrade sa liftom, u blizini Botaničke bašte. Stan je dvostrano orijentisan i odlično organizovan, a sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>