• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji do 11000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji do 11000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji do 110000 eura prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji do 110000 eura prizemlje" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 1.925 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan jednosoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan, nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta. Zgrada je okružena zelenilom i drvećem, u mirnom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 26,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRILIKA – DVE GARSONJERE U Vrnjačka Banja – IDEALNE ZA INVESTICIJU I IZDAVANJE! U ponudi dve izuzetne garsonjere na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, savršene kako za život, tako i za unosno izdavanje tokom cele godine. ???? Prva garsonjera – III sprat Moderna, potpuno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U sastavu luksuznog apart hotela "Vidik Residence", u Vikend naselju Kopaonika, na 3. spratu od 5, nalazi se ovaj apartman. Na 26m2 moderno i ukusno opremljenog prostora nalaze se: Dnevni boravak sa sa niša kuhinjom Prostrani antre sa ugradnim plakarima Moderno, funkcionalno kupatilo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što manji do 110000 eura prizemlje'
115.000 €
66.500 €
63.700 €
  Stan, ČAJETINA, 60.900 €, 34,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 1.5S, 34m2, III sprat, norveški radijatori, terasa, spa centar Na prodaju nameštena, uknjižena nekretnina u zgradi koja poseduje spa centar. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, terasa. Zgrada poseduje lift. Nekretnina moderno i sa dosta ukusa nameštena....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 84.000 € na 96.440 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 96.440 €, 35,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 92.400 €
19.09.2025 - 84.000 €
17.04.2026 - 96.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novog Sada - Sremska Kamenica.U ponudi su stanovi svih struktura - od funkcionalnih garsonjera do komfornih petosobnih stanova, idealnih kako za porodičan život, tako i kao dugoročna investicija.Objekat je....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 102.900 € na 116.710 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 116.710 €, 42,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 113.190 €
19.09.2025 - 102.900 €
17.04.2026 - 116.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 110.976 €, 44,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 111.000 €, 44,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 116.050 €, 46,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan, dvosoban stan pozicioniran na trećem spratu zgrade koja se nalazi u ulice Bože Jankovića. Zgrada se nalazi u mirnom delu naselja koje je odlično povezano sa svim delovima grada. U prizemlju zgrade se nalazi market "PerSu", dok su u neposrtednom okruženju svi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 52,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlicno organizovan 3.0 stan u Kaluđerici od svega 52m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevne sobe, dve sobe, kupatila, spavaće sobe i lodje. Samo keš kupci (u postupku ozakonjenja, moguca overa kod notara). U ponudi imamo i druge kvadrature na prizemlju, drugom i trećem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo i potpuno opremljenu kuhinju. Stan se nalazi na drugom spratu (ali budući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 120.840 €, 64,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji na Paliluli, kod hotela Vidikovac. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Stan je površine 63,6m2 i po strukturi je troiposoban. Stastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatila,....