• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što jeftiniji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što jeftiniji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što jeftiniji do 1500 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što jeftiniji do 1500 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Selenča, stan 56m2 Prodaje se lep, komforan, stan pretvoren u dvoiposoban na lepoj lokaciji, blizu su vrtići, škole, parkovi, igrališta, marketi, autobuska stanica idr.Sastoji se iz dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, kupatila i zastakljene terase.Grejanje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 180 € na 160 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 29,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 180 €
20.02.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Prelepa , prostrana i lepo očuvana garsonjera, sa terasom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, predsoblja i kupatila. Stan se nalazi u novijoj zgradi, izdaje ae namešten , stolarija je potpuno nova,kuhinja sa svim elementima, kupatilo takođe opremljeno ima veš mašinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 180 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforna garsonjera u Donjoj Vrežini – idealna za samce ili parove, pogodna za dugoročni najam. Stan površine 30m² nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta, u mirnom delu naselja. U blizini se nalaze svi važni sadržaji: Lidl i DIS marketi, crkva Svetog Vasilija Ostroškog,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renovirana, mala garsonjera 19m2 na Novoj Detelinari, Kopernikova ulica, 3. sprat, nema lift, potkrovlje. Stan ima klimu, tv, nema terasa. Grejanje na gas. Izdaje se na duže vreme. Cena 200eu+depozit. Agencijska provizija 50% od cene. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 200 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 32 m2 NOVO NASELJE 2 ul Simeona Piščevića, nameštena garsonjera, 3 sprat od 4, cg, terasa, vm, USELJIV ! CENA 200 Evra + 200 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 Novo Naselje Simeuna Piščevića 32 m2 – 200 Evra IZ 7968 Agencija VENIS Registar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 25m Cara Dušana Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Cara Dušana Sobnost: Garsonjera Opremljenost: Namešten Kvadratura: 25m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo izdavanje garsonjere 25m u Novom Sadu ulica....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERNA PET FRIENDLY GARSONJERA NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112010. Izdaje se moderno opremljena garsonjera na 3. spratu nove zgrade sa liftom na Novom Naselju. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Useljiv je od 1.5.2026. Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 25m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije sa kuhinjskim delom, kupatila i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 300 €
15.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOSOBAN STAN U RADNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112262.Izdaje se komforan, kompletno namešten jednosoban stan na 3. spratu zgrade u Radničkoj ulici. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne kirije.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na Detelinari, ulica Starine Novaka, površine 27m2. Izdaje se potpuno nameštena i opremljena belom tehnikom i klimom. Poseduje terasu. Nalazi se na trećem spratu. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog zakupa, jednokratno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat do 60 m2 što jeftiniji do 1500 eura/m2 (515)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.