• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 podrum što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 podrum što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 podrum što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 podrum što veći" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 708 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 98000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 69.000 €, 46,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u samom centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji u ulici Janka Katića. Stan je na trećem spratu u petospratnici sa liftom. Zgrada žute fasadne cigle. Po strukturi je jednosoban, površine 46m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, sobe, komotnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, DESPOTOVAC, 1.500.000 €, 1560,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veliki, potpuno funkcionalan hotel na fantastičnoj lokaciji u samom centru Despotovca. Objekat je idealan za investitore koji žele da razvijaju hotelski, restoranski ili event biznis, zahvaljujući velikim kapacitetima i odlično organizovanom prostoru. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovno-stambeni prostor, BEOGRAD, 19.395 €, 1293,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u srcu grada - idealno za vaš biznis! Moderna poslovna zgrada, ukupne površine 1293m, nalazi se na premium lokaciji u samom centru grada, okružena brojnim sadržajima i odlično povezana sa svim delovima grada. Nadomak Beograda na vodi, pijace Zeleni venac, Železničke....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 podrum što veći'
54.600 €
2.500 €
300.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 10.000 €, 690,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada koja je adaptirana u hostel u ul. Kralja Petra br. 60, nalazi se preko puta restorana Smokvica. Objekat ima ukupnu površinu nadzemnih etaža 593m2 i to: 1. Prizemlje (119m2) 2. Prvi sprat (128m2) 3. Drugi sprat (127m2) 4. Treći sprat (118m2) 5. Povučeni sprat (101m2)....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 615,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovno-stambeni objekat. Ukupna površina objekta iznosi 615 m², raspoređena na pet etaža, sa prostranim i praktičnim rasporedom idealnim za različite namene. Podrum (115 m²): Podrum uključuje veliku prostoriju, kotlarnicu, mokri čvor i manju prostoriju. Takođe....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 174m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.800 €, 165,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 165m2(dve terase), 3/5, lift, LUX, CG/Gas, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor Ulica kneza Višeslava nalazi se na opštini Rakovica. Prostire se od raskrsnice Ulice pilota Mihaila Petrovića i Patrijarha Joanikija pa nastavlja se do Ulice Požeške. Od Ulice Blagoja....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 137.000 €, 137,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - CENTAR SALONSKI STAN 137 m2 + GARAŽA Prodaje se predivan, veoma komforan stan na trećem spratu.ODLIČNA LOKACIJA, CENTAR, sve je u blizini, škole, marketi, pijace, vrtići, kafići i dr.Sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostavom, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 96.000 €, 89,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju 4.juli, uknjižen na 89 kvadrata stambene površine. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, trpezarije sa kuhinjom koja se odvojena od dnevog boravka, ostave, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan, prostran i svetao trosoban stan u novoj zgradi, na odličnoj lokaciji u srcu Vračara. Stan je moderno dizajniran, opremljen Natuzzi nameštajem, i odlikuje se obiljem prirodnog svetla. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne sobe sa kuhinjom otvorenog koncepta Dve velike....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep trosoban stan, opremljen-lux, nalazi se u kompleksu Magdon. Stan je na trećem spratu, opremljen i odmah useljiv. Sadrži dnevnu sobu, dve spavaće sobe, wc, hodnik i u degažmanu kupatilo. Stan je veoma svetao, u zgradi sa liftom i u sredini zgrade. Nalazi se u lux kompleksu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, SVILAJNAC, 67.000 €, 73,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Svilajnac – Centar Na prodaju stan u centru Svilajnca, površine 73 m², smešten na 3. spratu. Stan je delimično namešten i sastoji se od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase, od kojih je jedna zastakljena. Uz minimalna ulaganja, moguće je preuređenje....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Vitanovačka Odličan trosoban stan od 70m2 sa 2 mokra čvora, sunčan i svetao jer je dvostran. Na 3 spratu od 8 sa liftom, centralnim grejanjem i dovoljno parking mesta ispred zgdade. Oprema u stanu je sva nova i do sada nekotišćena. Stan ima 3 francuska balkona. Zakupci mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan, kompletno renoviran, potpuno namešten, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, dvostrano orijentisan (pogled na Ušće i park), novi liftovi u održavanoj zgradi, podrum, video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten trosoban stan u Bloku 21 kod UšćaIzdaje se moderno sređen i funkcionalan trosoban stan površine 68 m2 u Bloku 21 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno šesnaest spratova, koja poseduje nove liftove i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 67,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.indomio.rs

Prostran stan na 3 spratu u blizini Akva parka Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije i fizički odvojene kuhinje,spavaće sobe,hodnika,kupatila i dve terase. Postoji mogućnost dobijanja još jedne sobe. Ima veliki pripadajući podrum. U cenu ulaze svi kuhinjski elementi,šank i ormari....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se renoviran i kompletno opremljen 2.5-soban stan u Bloku 21, na Novom Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno 20, u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, pogodnoj za mirno i dugoročno stanovanje. Ukupna površina stana je 61 m2, uz dve terase koje dodatno doprinose....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 350 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, radne sobe, kupatila, toaleta, balkona i ulaznog hodnika. Klimatizovan je a grejanje je centralno. Opremljen je novim nameštajem, tehničkim i kuhinjskim aparatima, svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i odmah useljiv dvosoban stan površine 60m², koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji u naselju Nova Detelinara, Pasterova ulica, Novi Sad. Stan je smešten na 3. spratu od ukupno 6 u zgradi sa liftom. U pitanju je kvalitetna starija gradnja, a stan....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 500 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U kvalitetnoj, novijoj zgradi, preko puta hotela Jugoslavija, nudimo vam dvosoban stan, kompletno namešten. U stanu je dozvoljen boravak životinja. Stan poseduje i svoj podrum, kao i zajednicku prostoriju na spratu, za sušenje veša ili odlaganje nekih stvari. Okrenut je ka unutrašnjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 44 m2 u ulici Topaloviceva, Zvezdara, Beograd. Potpuno renoviran, sa svim novim stvarima i svim malim kucnim aparatima. Interfon, Video nadzor, lift, hodnjik, ulaz ispred zgrade Sprat 3, nije potkrovlje ima lift i terasu Ima jednu zasebnu sobu sa TV i novim francuskim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2