• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 što manji" pronađeno 844 nekretnina - prosečna cena 269 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1100 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan - Podbara (Bele Njive)Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan od 46 m2 u novoj zgradi na Podbari, u ulici Bele Njive. Stan se nalazi na 3. spratu, funkcionalnog rasporeda, svetao i odmah useljiv.Karakteristike:46 m2dvosobannova zgradaspratkompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan kod Filozofskog fakulteta na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, površine 47m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje i trpezarije, odvojene dve spavaće sobe, velike terase i kupatila. Grejanje je centralno. Potpuno je opremljen svom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN POLUNAMEŠTEN PET-FRIENDLY STAN U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112650.Izdaje se polunamešten dvosoban stan, koji se nalazi na 3. spratu zgrade u Železničkoj ulici, sam centar grada. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 48,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam, izuzetnu nekretninu dvosoban stan u starogradnji. Površina stana je 48m2 na 3 spratu, nije poslednji. Nekretnina u izuzetno dobrom stanju, delimično renoviran stan. Renovirano kupatilo i postavljena PVC stolarija. Uknjižena 1/1, bez ikakvih tereta. Vrhunska ponuda,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 84.400 €, 48,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Palilule u Profesorskoj koloniji, na trećem spratu nalazi se dvosoban stan površine 55m, idealan za sve koji traže udoban život u dinamičnom urbanom okruženju. Ova lokacija pruža blizinu svih bitnih sadržaja, uključujući prodavnice, restorane, srednje, osnovne skole i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U delu Zemuna izolovanom od gradske vreve, a istovremeno u neposrednoj blizini svih ostalih infrastrukturnih objekata neophodnih za svakodnevno neometano funkcionisanje (u samoj zgradi su supermarket, vrtić i "Pepco"), nalazi se kvalitetna sedmospratna novogradnja. Na trećem spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno namešten dvosoban stan u Vardarskoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, komforne spavaće sobe kupatila i terase. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas i plaća se po utrošku, niski mesečni troškovi. Kućni ljubimci nisu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/6, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

DARVINOVA POŠTA, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji kod Darvinove pošte, u blizini ulice Vojvode Stepe. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata i idealan je za jednu osobu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN PET FRIENDLY DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112606. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan,sastoji se od dnevnog boravka,odvojene spavaće sobe,hodnika,kuhinje i terase.Nalazi se na trećem spratu u zgradi.Izdaje se na duži period ozbiljnim zakupcima. Stan je za svaku preporuku,vredi pogledati! Cena zakupa je 400e+depozit+agencijska provizija. Za sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP DVOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, PETROVARADIN---Agencijska šifra: 9104104.Izdaje se prelep, kompletno namešten dvosoban stan od 48m2, sa djakuzi kadom, na 3. spratu bez lifta u Petrovaradinu. Stan je useljiv odmah. Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. U sklopu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126251, III/, terasa. Izdaje se prostran, kompletno namešten, dvosoban stan na Podbar u ulici Zemljanih ćuprija. Stan ima odličan raspored, sastoji se od svetle dnevne sobe sa terasom, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatilom. Stan se nalazi na trećem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u centru grada u ulici Generala Milojka Lešjanina. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 48m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 350 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep dvosoban kod Niškog kulturnog cetra. Nalazi se na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je ukupne površine 48m2 i sastoji se od ulaznog dela sa dnevnom sobom, odvojenom kuhinjom, predsoblja, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je centralno, a ugrađen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, namešten jednoiposoban stan u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Površine je 48m2 i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, odvojenom spavaćom sobom, prostranog kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 250 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2026 - 300 €
13.03.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Satelitu, ulica Stevana Momčilovića, površine 48m2. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Informatika oko 9000 rsd. U blizini osnovna škola, vrtić, banke, marketi, pijaca Odlična povezanost linijama gradskog prevoza. Odmah useljivo. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 700 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u kompleksu Green Residence - kod Hale PionirIzdaje se moderno opremljen dvosoban stan površine 49 m2, smešten na 3. spratu nove zgrade u elitnom kompleksu Green Residence, u neposrednoj blizini Hale Pionir, Bogoslovije i svih centralnih sadržaja grada.Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno nov i neuseljavan dvosoban stan površine 49 m² u modernom kompleksu Square Garden, na Rumenačkom putu, u naselju Avijatičarsko naselje. Stan se nalazi na trećem spratu nove zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i prijatan ambijent za stanovanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep i povoljan polunamesten stan sa kompletnom belom tehnikom, kuhinjskim elementima i plakarimana Đermu. Ugrađeni kuhinjski elementi, ugrađeni plakari, bela tehnika (kombinovani frižider, šporet, aspirator, stona mašina za pranje sudova, protočni bojler, veš mašina, bojler), klima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji nedaleko od centra grada izdaje se potpuno nov stan,nikada nije bio useljavan,kompletno namešten novim nekorišćenim nameštajem i tehnikom.Nalazi se na 3 spratu u zgradi sa liftom.Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom ,terasu,odvojenu spavaću sobu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, nov, lux stan, na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na trećem spratu u novoj stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan.. Površina stana je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 430 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 91126683.Izdaje se prostran dvosoban stan od 49m2, koji se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan površine 49m2 u Centru. Treći sprat u zgradi sa liftom. Ima tersu, dvorišno je orjentisan. Blizina pešačke zone, Futoške pijace, SPENS-a. Izdaje se zaposlenim osobama na duži period. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Potreban depozit. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 400 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u širem centru grada,u ul. Zmaj Jovina, površine 49 kvm, na trećem spratu, grejanje na gas ( podno ), lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se izdaje neopremljen. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 50,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban, uknjižen stan na trećem spratu, sa terasom, bez lifta, grejanje etažno na gas., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053168 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu zgrada, površine po 50m2. Stan je pozicionirani na trećem od šest spratova, svetao i sa otvorenim pogledom. Izdaje se u viđenom stanju, sa ugradnom i kompletno opremljenom kuhinjom, ugrađenim plakarima i opremljenim kupatilom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, jako lepo sređen stan u novogradnji, potpuno oprmeljen, kvalitetan, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg je po utrošku, istočno i dvorišno orijentisan, svetao, garažno mesto uračunato u cenu, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Vračaru, u delu Čubura, predstavlja sjajnu priliku za udoban gradski život. Stan je renoviran i nalazi se u novogradnji, na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova. Po strukturi je dvosoban, sa jednom spavaćom sobom i dnevnim boravkom, što ga čini funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

namesten stan u Zelenoj Aveniji, 50 kvadrata, moderno namesten. Cena je 700 eura sa depozitom u istoj vrednosti. GREJANJE - CG, sprat 3/, NOVOGRADNJA ID oglasa: 43076. .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 650 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

ZEMUN, GORNJI GRAD – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM Firma Key Real Estate Vam predstavlja odličan stan na atraktivnoj lokaciji – Zemun, Gornji grad. U ponudi je funkcionalan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 50m², smešten na 3. spratu uredne nove zgrade sa liftom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u stambenoj zgradi na 3. spratu od 5. Zgrada ima lift i CG. Stan se nalazi na Novom Beogradu, ulica Otona Zupančića. Preko puta škole Marko Orešković. Po strukturi je dvosoban, istočno orijentisan. Ima 50 kvm. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan od 50m² u Zahumskoj ulici na odličnoj lokaciji. Stan ima izdvojenu spavaću sobu i funkcionalan raspored. Nalazi se na 3. spratu zgrade, kompletno je namešten i spreman za useljenje. Niski mesečni troškovi. Uslovi izdavanja: • Cena zakupa: 650€ mesečno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u samom centru Beograda, na Dorćolu -700 EUR/mesečno Površina: 50 m2. Lokacija: tiha četvrt u pěšačoj udaljenosti od Kalemegdana i čitave infrastrukture Dorćola. Karakteristike: Stan je potpuno renoviran, svetao, veoma udoban i čist. Prostorije: Odvojene spavaća soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 50 m² u ulici Dr. Svetislava Kasapinovića, na 3. spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Kuhinja i kupatilo su potpuno opremljeni, sa svim potrebnim elementima i uređajima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

izdavanje stana u Novom Sadu, dvosoban stan površine 50m², u modernoj zgradi iz 2021. godine. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5, u zgradi sa liftom i prilazom za invalide. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje od 1. 3. 2026. Pogodan je za porodice, dozvoljeni su kućni....